Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

JEST! Działa!

Napisze co zrobilem, gdyby ktoś miał podobny problem.

Wiec poprostu pozamykałem kilka(naście) procesów w oknie i odpaliło! Problem w tym ze nie wiem jakich ;P

Pozamykałeś losowe procesy i ruszyło? Wolę nie pytać jakie.. ale skoro aż tak Ci PieC mieli, to radzę użyć Hijcak This, a później w odpowiednim do tego temacie przekleić logi z tego programu i poczekać na opinię, któregoś ze speców, najpewniej wies.niaka.

Może mały offtop, ale może zniwelować kolejne problemy tego pokroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesy odpowiadające za niektóre programy ale tylko na moim koncie użytkownika. Takie cuś występuje tylko na moim koncie. Cóż, byłem tym zmęczony i nawet nie wierzyłem, że to zadziała. ;)

I wszystko jasne. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. ;)

I ja też. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam fajny kod

u mnie tak przy sterowaniu WSAD " naciskamy b piszemy marvin ponownie naciskamy b wciskamy F2 piszemy edit abilities ( czy jakoś tak ) pojawia się taka mini konsola tam piszemy exp=0 podchodzimy do jakiegokolwiek potwora np: chrząszcza

zabijamy go i mamy lvl polecam do misji jeżeli jest potrzebny piąty lub 8 lvl ( piąty na np: cienia a 8 na strażnika / maga )

jeżeli potrzebujecie jakiś informacji na temat gothica jeden to piszecie na gg 984729 ;p;p ;) :lol: :huh::blink::angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiece co ???? najlepiej wpiscie kod na siłe 99999999999999999999999999999999 oraz wszystkie przedmioty i na początku zawal Śniacego

po co to????

po co wydawac kase jak tak ma sie grac???

Ech człowieku grałeś kiedykolwiek w gothica?? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć ze tak go nie załatwisz.Pozatym jak ktoś lubi grać na kodach niech gra,pozatym co wam do tego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się przyglądam temu tematowi, to połowa osób które się wypowiadają nie grała w gothica. zawsze mnie zastanawia, po co ktos taki pisze na temat, na którym sie nie zna. kilka(naście) postów wcześniej, ktoś się pytał, jak ma się przecisnąć przez kratę do świątyni orków. otóż nie trzeba się przeciskać ani używać cheatów na przemianę w chrząszcza. dziwię się, że nikt do tej pory nie napisał co trzeba zrobić - otóż przed wejściem do świątyni jest miejsce, gdzie szamani orków klęczą. znajduje się tam jakby ołtarz, na którym jest posążek który jest kluczem do otwarcia tej kraty. można go ściągnąć przy użyciu telekinezy. ale oczywiscie to nie jest jakies moje rewolucyjne odkrycie, o tym, że mamy tak zrobić, informuje nas zaprzyjaźniony szaman orków (ur-shak czy jakos tak) przed ich obozem. nie rozumiem, jak można czegoś takiego nie usłyszeć/zauważyć? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg grałem{przeszłem cz.1,2 ale bez dodatku bo na koniec bład mi wyskakuje,i 3 nie skonczyłem bo mi sie tnie jak nie wiem co} ale pisze że po co cheatów używac (ps da sie sniacego zalatwic na cheatach wpisujesz na serca kill i pada tzn. animacja sie pojawia )

wiem wiem że trzeba te serca przebic i przy okazji księża demonów sie pojawiaja i sniacy strzela kulami

ps ta bron Ur-shak(nie wiem bo jak moda wgrywałem to tam cos o podobnej nazwie bylo) jest beznadziejna a w poradniuku do Gothica pisze że to jedna z potęrzniejszych broni w grze - żenada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia, chyba chodzi ci o Uriziela? jeśłi tak, to faktycznie jest jedna z najlepszych broni w grze. ma kilka zalet i wad. zalety to fakt ze zadaje obrazenia w calosci magiczne i troche obrazen od ognia. wiekszosc przeciwnikow ma bardzo slaba ochrone przed magią lub nawet wcale jej nie ma, a fakt że zadaje obrazenia od ognia i "podpala" przeciwnikow, sprawia ze jak jest wieksza zadyma to nie musisz dobijac ludzi ktorych pokonasz (więc nie wstaną i nie zaatakującię po raz drugi) największą i jedyną wadą uriziela jest fakt ze jego obrazenia nie zaleza od siły. mozna wiec zadac wiecej obrazen slabszym mieczem ale z siłą 100. z drugiej jednak strony uriziel wymaga jedynie 30 siły, więc mozna stworzyc bardzo silną postac, z 30 punktami siły i walka bronia dwureczna (jednoreczna tez, nie ma wyboru) a reszte punktow umiejetnosci przeznaczyc na luki/kusze/magię.A tak ogolnie najlepszy miecz to jak na mnie miecz Gomeza :P. Więc opłaca się go (Gomeza) załatwić juz nie tylko dla zabawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulu- mulu? toż to własciwie nie jest bron. tego sie nie uzywa do walki, po prostu jak to nosisz na plecach to orkowie cię nie atakują. bez ulu-mulu nie wejdziesz do wioski orków bo jest zamknięta brama. nie wiem gdzie Ty przeczytałeś ze to najlepsza bron w grze :D chyba ze znowu mówię nie o tym, co masz na myśli. mi chodzi o taki jakby brązowy totem, dwuręczny, z białymi kolcami sterczącymi po bokach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się przyglądam temu tematowi, to połowa osób które się wypowiadają nie grała w gothica. zawsze mnie zastanawia, po co ktos taki pisze na temat, na którym sie nie zna. kilka(naście) postów wcześniej, ktoś się pytał, jak ma się przecisnąć przez kratę do świątyni orków. otóż nie trzeba się przeciskać ani używać cheatów na przemianę w chrząszcza. dziwię się, że nikt do tej pory nie napisał co trzeba zrobić - otóż przed wejściem do świątyni jest miejsce, gdzie szamani orków klęczą. znajduje się tam jakby ołtarz, na którym jest posążek który jest kluczem do otwarcia tej kraty. można go ściągnąć przy użyciu telekinezy. ale oczywiscie to nie jest jakies moje rewolucyjne odkrycie, o tym, że mamy tak zrobić, informuje nas zaprzyjaźniony szaman orków (ur-shak czy jakos tak) przed ich obozem. nie rozumiem, jak można czegoś takiego nie usłyszeć/zauważyć? tongue.gif

Jeśli chodzi ci o moje posty to nie chodziło o drzwi DO świątyni tylko W świątyni. Ale chyba jak skończę Gothica II to powtórzę sobie tę grę z Mrocznymi Tajemnicami, bo ten save, którego nie ruszałem od stycznia 2007 do teraz jakiś dziwny był (1,5 tysiąca punktów siły i Czerwony Wiatr w ekwipunku), pewnie przez te półtora roku braciszek grzebał przy grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi akurat o Ciebie. Miałem na myśli ludzi, którzy było widać że gothica na oczy nie widzieli, i z braku lepszego zajęcia wypowiedzieli się na tym temacie. Nawiasem mówiąc skoro już poruszyliśmy temat Mrocznych Tajemnic - fajny mod, chociaż wbrew zapowiedziom że będzie trudniejszy, od momentu ukonczenia zadań pradawnych mój bohater stał się zbvyt potężny żeby zabawa sprawiała przyjemność :P

Z takim postami to zapraszam do działu komentarze.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że gdy instaluje Gothica to pod koniec instalacji wyskakuje mi komunikat o błędzie danych CRC :angry: Nigdy mi sie to nie zdarzało bo mam ją 2 lata już ;] Teraz chciałem powrócić do klasyki i pozwiedzać Górniczą Doline a tu takie coś;/ No i oczywiście gra jest w 100 % oryginałem i jest w bardzo dobrym stanie bez żadnych rysek bo o nią dbam

;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...