Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

może to pytanie nie pasuje do tego tematu ale co mi tam...;]

Powiedzcie mi o co dokladniej chodzi z tym Gothic Multiplayer wiem tylko to ze mapa bedzie z g1 ale kiedy dokladnie bedzie premiera i czy to bedzie sie jakos sciaglo, kupowalo i czy bedzie potrzebny normalny g1 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ktoś wie wtedy, na cholerę jest ta animacja - Bezimienny rąbiący kilofem w rudę? może to pozostałość po odrzuconym pomyśle?
Prawdopodobnie, ale pomyśl co by było gdybyś zdołał odkopać kilka kawałków rudy z takiej bryły-w grze było by więcej magicznych mieczy niż normalnych ;)
o co dokladniej chodzi z tym Gothic Multiplayer wiem tylko to ze mapa bedzie z g1 ale kiedy dokladnie bedzie premiera i czy to bedzie sie jakos sciaglo, kupowalo i czy bedzie potrzebny normalny g1 ?
Gothic MP to narazie wielka niewiadoma, jednak według mnie to będzie do kupienia w sklepie (bo gdyby to miało być do ściągnięcia z neta to jaką korzyść mieli by twórcy?) A chyba nie będzie potrzebny G1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc nie widze obrazka np: jakiegos miecza itd i nie wiem czym to jets spodowane czy moze mi ktos pomoc :)

Konif kompa ati readon 1600 i ram 1.25 gb procek athlon Xp 2600+ 1.8ghz czy ktos mzoe pomoc :(

Kwestia karty graficznej, nie wiem, czy jest na to jakiś patch, ale ja mam to samo i jakoś z tym gram. Obrazki będziesz widział, jeżeli ustawisz się tak, że tłem dla okna ekwipunku będzie jakaś odległa przestrzeń a nie bliska tekstura czy postac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Gathica z CDA. Problem przedstawia się następująco: niektórzy przeciwnicy są nieśmiertelni (Kirgo, jaszczury koło obozu na bagnie). Nie przeszkadzało to w grze aż doszedłem do momentu tych nekropoli z orkami, a tam Ork Zwiadowca w głównej sali za nic nie chce dać się zabić (w sumie to mu się nie dziwię, tyle razy już ginął). Utknąłem, nie pomaga reinstal. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno zakupiłem najnowszego CDA po to aby pograć w Gothica 2. Jednak postanowiłem że zanim zainstaluje G2, pogram pierw w część pierwszą. Pożyczyłem od kolegi, który ma wydanie z PLAY'a. Zaczynam więc grać i wstyd się przyznać, pojawiły się pierwsze problemy :) Nie wiem za bardzo jak mogę rozmawiać ze strażnikami, zbierać różne rośliny oraz różnego rodzaju bronie i inne rzeczy które lezą na ziemi. Bez tych reczy to ja zapewne daleko nie zajadę.... :wink: Oczywiście sprawdzałem ustawienia klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz LPM (lewy przycisk myszy) i naciskasz W (no chyba ze grasz na strzalkach, wtedy strzalka do przodu) i wlala :D Jak by ktos mial jakies problemy w sprawie Gothica to zapraszam do Mnie (ale tylko czesci I i II, w NK nie zdazylem jeszcze pograc, bo narazie Disciples II Rise of The Elf mecze :PP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie taki wstyd jak myślisz :D, ja też miałem z tym problemy. by podnieść jakiś przedmiot, użyć go lub porozmawiać musisz wcisnąć CTRL i strzałkę w górę, by upuścić jakiś przedmiot z ekwipunku strzałkę w dół. ten system jest też wykorzystywany w trakcie walki, tyle że tym razem korzystać ze wszystkich 4 strzałek. może się to wydawać trochę głupie, ale w praktyce całkiem nieźle mi się na nim grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, walka. Czy ktoś mógłby dać parę wskazówek jak atakować? Bo z tymi ptaszyskami, znaczy się ścierwojadami ledwie co sobie radzę :)

Ścierwojady najlepiej załatwić tak, jak jeden z myśliwych ci poradzi - lecisz na niego i starasz sie uderzyć jako pierwszy. Z większą grupą na początku walczyć nie radzę, bo to śmierć gotowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP5:Dam Ci taką uniwersalną radę walki mieczami/toporami w Gothicu. W ten sposób pokonałem 90% swoich napotkanych przeciwników. Podchodzisz szybko i atakujesz: lewy, prawy, lewy prawy i odskok w tył lub blok. Pisząc lewy czy prawy mam na myśli klawisz odpowiedzialny za atak z danej strony. Jak sobie z jakimś potworem nie radzisz w początkowej fazie gry zawsze możesz ucieczką doprowadzić go do strażników, którzy nie powinni mieć problemu z zabiciem wielu potworów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za rady, muszę przyznać żę system walki jest dość trudny i skomplikowany, sporo czasu trzeba na opanowanie go.

Ale jak już załapiesz, to nie powinieneś mieś problemu. Potem, jak złapiesz skilla, to dopiero poznasz zalety tego systemu. Piruety i te sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę dodać sobie siły? Mam już (albo dopiero) poziom 2, mam 20 punktów doświadczenia i nie wiem jak dodać do siły magii itd.

Porozglądaj się za nauczycielami. W Starym Obozie Diego może nauczyc cię Siły i Zręczności, Scatty walki bronią jednoręczną, a to są umiejętności, które przydadzą ci się najbardziej. Na zachód od Starego Obozu mieszka Cavalorn, on z kolei może nauczyc cię łucznictwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciele sa takze w innych Obozach (masz jeszcze Nowy Oboz i Oboz Na Bagnie). Tam tez masz dosc duzo nauczycieli, wystarczy ich poprosic, zeby Cie nauczyli (ale tez niektorzy naucza Cie dopiero w tedy, gdy przylaczysz sie do ich obozu, a pamietaj, ze nalezec mozesz tylko do jednego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości :) Jaki jest wg. Was najlepszy obóz? Oczywiście wybór podejmę sam, gdyż nie chciałbym psuć sobie zabawy :wink:

W sumie nie ma jakichś wielkich różnic, a przynajmniej nie na tyle wielkich, żeby przyłączenie się do tego czy innego obozu miało duzy wpływ na dalszą rozgrywkę. Po prostu od drugiego rozdziału gra staje się liniowa i jedyne, co jest zmienne, to nasza ścieżka rozwoju. Najlepiej wykonac zadania dla wszystkich obozów, decyzję odkładając na koniec. A odpowiadając na twoje pytanie dokładniej: moim zdaniem najfajniejszy jest Nowy Obóz, bo mamy okazję przyłączyc się do Lee i jego Najemników :) Gra dla Obozu na Bagnie jest o tyle ciekawa, że 'świry z sekty' są od palenia ziela całkiem nieźle pokręceni. Natomiast Stary Obóz jest IMO nudny, bo nie prezentuje sobą ani niczego ciekawego, ani niczego oryginalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...