Skocz do zawartości

League of Legends


Digison

Polecane posty

Mam ~1400 ELO solo/ranked, chętnie pogram od 16 z kimś normale for fun. Jeśli masz równie wysokie ELO lub wyższe - fajnie poklepiemy. Jeśli masz 500 elo lub niższy lv niż 30 - też spoko nauczę Cię czegoś. Mam własny serwer TS3. Będę w grze od około 15-16

Pisać w grze

- Kasahara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób które dopiero co zaczęły swoją przygodę z LoLem na parę gier na normalu for fun. Aktualnie posiadam konto Eu o 5 lvl summonera, choć kiedyś grałem do okolic ~15-20 lvl na US. Szukam także osób mogących jako-tako podszkolić mnie w grze, mimo, że większość jej aspektów ogarniam w sposób wystarczający do komfortowej gry. Posiadam mikrofon jak i palce wyposażone w umiejętność szybkiego pisania.

Dla zainteresowanych kontakt na pw lub w grze. Nick - Skryzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Razem z kolegą szukamy ludzi do gier w trybie normal. Mamy ok 24 poziomu.

Ortheon

Ka1diusz

Witam, ja też szukam chętnych do grania - serwer EU,

Mój nick w grze to: Kłapouszek

Lvl: 25

Gram zazwyczaj: Warwick, Lee Shin (najczęściej), Renekton, Master Yi lub Ashe (rzadziej) + nowe postacie - głównie masteries mam na offence, czyli tego typu czempionów preferuję.

Też szukam osób, najlepiej pod 5vs5 ale i 3vs3 też może być - ważne, bym nie przegrywał "enty-raz". :P Ogólne, to chciałbym znać się z jak największą grupką forumowiczów z FA, by móc się wspólnie umawiać na mecze... :)

P.S. - Gram na normal, bo do ranked brakuje i 5 lvl, więc na razie chcę grać na normal, później mogę w ranked... ;)

@OK - Umówimy się na skypie (jak macie) albo na GG. :) Mikro mam, tylko muszę go trochę podreperować...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wbiłem 30 poziom ale z chęcią z tobą zagram ^^ Kolega Ka1diusz na razie przeżywa załamanie nerwowe (lami jak małe dziecko ;<) i zrobił przerwę kilkudniową ;]

A rankedy z chęcią zagram już po sezonie 1 gdy zreserują elo ;] Nie chciało by mi się tak szybko od nowa je wbijać ^^

Aktualnie gram głównie Morde, Xinem, Teemo i okazjonalnie innymi postaciami w stylu Amumu czy Morgana (która aktualnie testuje).

Mam nadzieję, że wygramy razem kilka gier bo takich graczy jakich ostatnio spotykam.... ;<

Edit: A właśnie mikro mile widziane bo często siedzimy na Ts-ie po 2-4 osoby ;>

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przyjmie ktoś noobka do grona grających ? ;)

Nick: ZiteQ

Lvl: 12

Postacie którymi gram: Katarina, kimś innym też mi się zdarzyło zagrać, ale ją najbardziej lubię, zbieram sobie na Tryadamare

Mikro: Mam zamontowane w lapku (tylko, że mam 14 lat i jeszcze mutacji nie przeszedłem, ale nie piszczę) ;)

Edytowano przez Sooko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,szukam ostatnio osób do grania w LoL(polaków),ponieważ mam dosyć grania z feederami,noobami i otyłymi amerykanami.

Jak coś to dodawać do znajomych,mój nick MillionDollarBoy,level 10,najczęściej gram Nunu,Master Yi,Nasus,Warwick oraz Udyr.Serwer EU

Edytowano przez Mati343
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do stałego teamu, mam 13 poziom, najczęściej gram Master Yi(obecnie najczęściej), Ryze, Fiddlesticks, Tryndamere(rzadko), oraz zbieram na Malzahara. Mój nick na xfire: thetitan07, w grze:Czesław, serwer EU.

Edytowano przez KenNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poszukam chętnych do gry i na dzień dobry powiadam, że miałem mega długą przerwę od gry i mój skill (Ha! Wrzucanie angielskich słówek nie dla plebsu będące!) diametralnie spadł, mam 17lvl i często gram Katariną. Nick Slavoy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A co mi tam, napisze ogłoszenie - drużyna moderatorów w składzie P_aul, Felessan, Dracia, Aiden szuka piątego (i może szóstego do rezerwy) żeby grać premade'y (póki co normal bo tylko ja mam konto na 30 lvlu, zwykle gram na drugim na 15).

Serwer: US

Poziom: dowolny

Czas: różnie

Info dodatkowe:

1. nie dajemy ostów nie trzeba się bać

2. gramy jak casuale, nie należy się nastawiać na pro play, najwięcej doświadczenia ma Felessan, ja też już trochę gram i powiedzmy że umiem, Dracia powoli się uczy, Aiden dopiero zaczyna

3. z drugiej strony oczekujemy znajomości zasad gry (zonining, jungle, last hity, kontrola mapy) acz jesteśmy gotowi uczyć ;) (Aidena i tak uczymy)

4. szukamy kogoś kto chce się dobrze bawić, żadnego rage'a!

5. komunikacja przez skype, mile widziana acz nie wymagana (mam mocny net więc mogę stawiać konfy ;) )

Kto jest zainteresowany niech napisze do mnie PW ze swoim summoner name (przypominam, serwer US) to dodam do znajomych - moje konta to "P aul86" i "Red Dalek"

EDIT: not to mamy 5 zielonych, kto chce być w rezerwie (np. w tej chwili byśmy pograli a Aidena nie ma :D) to niech się jeszcze zgłasza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...