Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Witam

Poszukuje 4 osób to z tworzenia amatorskiej drużyny. Nie chodzi mi oto aby drużyna była jak najlepsza, a chodzi mi o dobrą zabawę i miłą atmosferę w drużynie. Jeżeli chodzi o wymagania, serwer EU Północ/Wschód, może być każdy nawet osoba która dopiero zaczyna grać, a i nawet osoba która wymiata i o LoL'u wie wszystko, jeżeli chodzi o mnie to mam 25lvl. Jeszcze fajnie by było jak by każdy miał dostęp do mikrofony, aby komunikować się szybko w czasie meczu, ale jeżeli nie to trudno jest jeszcze klawiatura :D

To wszystkie wymagania. Chętni niech piszą na PW lub na GG:22817160 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś doświadczony z wysokim ELO kto pomoże mi w rankedach. Nie gram jakoś bardzo słabo, ale sam nie potrafię wycarryować gry bo za często trafia mi się jakiś leaver, albo troll i już nie mam do tego nerwów, a chciałbym wbić wyższe ELO.

Moje obecne elo waha się w okolicach 1100. Gram na EU N&E. Mój nick to: Sowowaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dopiszę się.

Po jakiejś rocznej przerwie w LoLu postanowiłem sobie wrócić i poszukać drużyny lub partnera/ki do grania rankedów. Jestem unranked w tym sezonie w poprzednim było coś koło 1400 bodajże. Nie mam żadnych wymagań poza 30 poz konta i umiejętnością grania KAŻDYM typem champa na dowolnej linii. Support, ad, ,ap, jungler, tank. Obecnie jestem na EU West i nie wymagam żadnych mikrofonów ani teamspeaków do komunikacji. Sam posiadam mikrofon ale praktycznie z niego nie korzystam.

Ja od siebie dodam, że nie faworyzuję żadnej linii dla siebie, mogę grać wszędzie. Nick w grze: AlivenReis, gg: 4606217.

Link http://www.lolking.net/summoner/euw/21078564

Edytowano przez aliven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogokolwiek ogarniętego by czasem ze sobą zagrać. Dysponuje sporą ilością czasu na gry ale nie zawsze jest to dzień w dzień. Jestem aktualnie w silver iii, ale spokojnie dam sobie rade w wyższych ligach.

Gram w LoLa już od bardzo dawna, praktycznie od początków gry - zaczynałem kiedy był tylko jeden server NA. Mam sporo postaci i doświadczenia. Mogę grać na każdej linii. Preferuje adc, mid lub top.

Dysponuje mikrofonem i rożnymi komunikatorami. Mam 20 lat i szukam ludzi do gry. Nie koniecznie na poziomie turniejów, ale żeby pograć razem w miłej atmosferze. Zdecydowałem się napisać taki temat ponieważ mam dość ludzi którzy zupełnie nie potrafią grać jak i różnej maści leaverów)

Proszę pisać na priva lub w grze (nick: jacus666) EUNE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do League of Legends powróciłem po dłuższej przerwie (aktualnie 15 lvl) szukam osób do wspólnej gry oraz w przyszłości może zmontowania jakiegoś fajnego teamu.

Nick : Shodan PL

GG: 7544426

Skype: shodan_pl

PS. mam 21 lat + działający majk więc można się komunikować

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym założyć albo dojść do jakiegoś rankedowego teamu, który gra przede wszystkim for fun, ale również o wygraną. Powiem szczerze, że nie lubię przegrywać w szczególności jeżeli gra była do wygrania ale mój team robi wszystko żeby tego nie zrobić. Naturalnie mam mikrofon (ts, skype, raidcall). Obecnie gram na Nordick/East i mam platyne II na solo. Mogę grać wszędzie aczkolwiek bardzo nie lubie junglować, a preferuje mid lub ad (top i support też mi nie przeszkadzają, ale pewnie będę na tych pozycjach słabszy). Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać w grze: MainEvent23 lub tutaj przez pw.

(ps. chwilowo nie streamuje nie pozwala mi na to net :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Nordic - Nick "Machas" Piątka Gold! Jak chce ktoś pograć pisać.

Mój team poszukuje też gracza do 5vs5 i turniejów na stanowisko ADC/Support! biggrin_prosty.gif

600 w mam, rankedów nie gram, najbardziej lubię adc właśnie, myślę, że się nadam xD

cherlawyGargamel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę sobie właśnie nowe konto na EU West, wcześniej grałem na Nordicu, 30 level wbity, a teraz postanowiłem sobie pograć własnie na Weście, szukam osób, które także chciały by zagrać, lub tych, które już grają i też wbijają ten 30 level, by popykać sobie razem do tego endu, potem może jakieś Duo czy coś, zobaczy się. Warunek to posiadanie 30 levela na jakimś innym serverze, nick za chwilkę podam, bo tworzę konto smile_prosty.gif

Nick: BcSeed

Edytowano przez BcSeed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś się chciało mi (cherlawyGargamel) pomóc z brązu wyjść, to byłbym wdzięczny (umiem o siebie zadbać, zazwyczaj gry przegrywam jeszcze zanim się zaczną, bo n00bki/polaczki są :/ co drugą grę carry'uję, chociaż takiego farta mam, że co piątą wygrywam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Zdecydowałem się napisać tą wiadomość, bo nie ukrywam, że chciałbym wziąć udział w turnieju League of Legends, organizowanym przez takiego użytkownika you tube jak Gimper (może kojarzycie). Jestem typowym mid-lanerem, dlatego poszukuję osób na pozostałe cztery pozycje (zawody będą rozgrywane w formule 5 vs 5 Summoner's Rift). Wymagania: w miarę "luźnie" podejście do gry (flejmerów i internetowych spinaczy po prostu nie toleruję), wiek: przynajmniej 15 lat, fajnie byłoby, żeby wasza dywizja w solo q, to był przynajmniej silver (sam tam jestem), ale to nie jest jakieś "twarde" wymaganie, bo wiadomo, że dobrych i słabych graczy można znaleźć praktycznie wszędzie. No i oczywiście skype i działające mikro. Jeśli jesteście zainteresowani, to piszcie na wiadomość prywatną! Pozdrawiam.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chętnie pogram z ludźmi duo rankedy smile_prosty.gif ja jestem w silver V i ciąglę awansuje do góry więc bardzo chętnie pomoge komuś kto chce się wybić. Posiadam 79 postaci i potrafię z powodzeniem skontrować wszystkich championów na każdej linii. Moge przyjąć każdą rolę. Mój nick w lol'u Konri976. Serwer EUNE

Edytowano przez konri976
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...