Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Szukam znajomego/znajomych do wspólnego grania. Serwer EU Nordic & East. Mam poziom 12 (rekordem był 15 ;p). Nudzi mnie powoli granie z botami, a z innymi ludźmi wolałbym grać z 1 partnerem, aby nie być zależny od noobowatego PUGu.

Także jeśli ktoś zna się na rzeczy, to czekam :)

Nick: Vukk0

P.S. newbie nie jestem. Rzadko kiedy umieram więcej niż 2 razy w meczu, no worries.

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, prawdopodobnie robię największy błąd w swoim życiu - aczkolwiek nie pierwszy raz :P - ale zassałem wspomnianą grę i obczaiłem toturiale. Pojęć nadal nie znam, ale chyba bazowe podstawy wbiły mi się do głowy (miniony, wieżyczki, nexus itd), zatem jeśli nie boicie się totalnego nooba to mogę dołączyć do waszego dream teamu P_aul ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Gram na LOL-u na serwerze eu nordic & east mój nick to: rawex12.

Jeśli ktoś chce pograć to niech zaprosi mnie do znajomych. Mam na razie 27lvl. Myślę, że jestem dobrym graczem lecz do pro sporo mi brakuje, ponieważ gram zwykle mało ofensywnie przez co czasami noobie :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do gry Ranked 5v5, ale na Solo Queue (mam takie drużyny, że szkoda, gadać, elo mi spada, widuję Ashki nie rozumiejące słów last hit, dosłownie) grającego w godzinach mniej więcej 16-21. Znajdzie się ktoś, kto zechce spróbować? :)

Dla przypomnienia mój nick to Vincernal i gram na EU N&E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w LoL-a juz jakis czas .. załozyłem 2 konto i zaczynam od zera, no prawie bo juz 5 lvl .. wczesniej z 150+ godz przegrałem w LoL-a, i zachecił mnie tryb Dominion. Serwer EU East-Nordic. NICK : MrBulletproof. Bardzo chetnie pogram z ludzmi chociaz troche ogarniającymi LoL-a :)

Edytowano przez Speedfan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summonerzy (Przywoływacze),

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w Smugglerkowym Turnieju LoLa! Podstawowe informacje znajdują się w tym temacie: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=157898

Jeśli nie będzie dość chętnych to z zabawy nici dlatego zgłaszajcie się już dziś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zapraszam na Serwer EU East-Nordic, mój nick to Hasiu, lvl 15-57 zwycięstw, z chęcią z kimś za gram na Twisted Treelinie :)

ii "[CIACH]" przepraszam, za ten cytat, ale właśnie skończyłem czytać po raz kolejny Wiedźmina, i jeszcze jestem w klimacie :)

Co nie zmienia faktu, że cytat jest wulgarny, więc daruj sobie takie rzeczy na forum. - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konto na EU-EN? Grasz od pewnego czasu, ale czujesz, że mógłbyś umieć więcej? Wraz z kolegami oferuję swoją pomoc. Gramy tylko mecze 5vs5 (jeśli będziesz chciał zagramy z tobą co-op'a).

Co oferujemy:

-Grę z graczami na 30 lvl'u

-Pomoc z doborem buildu

-kanał na TS'ie 3iii

-zawsze jesteśmy skorzy do pomocy : )

Wymagania:

-Level minimalny, który musicie mieć to 12. Na tym lvl'u już pewnie coś potraficie, a my szukamy graczy ogarniających podstawy.

-absolutnie zabrania się wulgaryzmów na chacie i TS'ie

-gramy w weekendy, więc trochę czasu rano i wieczorem. : )

-Proszę o kontakt na PW nie w LoL'u

Nie szukamy ludzi do klanu, a zwykłych userów, którzy chcą uzyskać kilka cennych wskazówek i pograć w miłej atmosferze.

Trochę o mnie:

Nick w grze:DoxtraduS

lvl: 30

elo: na chwilę obecną brak. Granie draftów mnie nie interesowało, może w tym sezonie się to zmieni.

gram: Nasus,mundo,morgana,vladmir,katarina,renekton,amumu,fiddlestick (mam więcej postaci, ale to tymi gram obecnie)

czas na grę: w środku tygodnia niewiele. On-line jestem w weekendy.

Mam na koncie 5 meczy ESL: 3 W i 2 L

Kto chętny niech pisze. (jeśli nie masz 12 lvl'a a chciałbyś pograć to napisz, może przymrużę oko :) )

----------------------------------------------

EDIT:

No i cóż...jedna osoba się zgłosiła i myślę, że z 3 winów jest zadowolona :D

Poza tym rozegrałem 1 mecz rankingowy z pozytywnym skutkiem.

Jak ktoś jeszcze chce pograć to wystarczy skrobnąć do mnie na PW.: )

Edytowano przez Maniek213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam ogarniętych ludzi d ogry. Nie tylko do rankedów, ale także do normalów. Po tym jak w elo mi spadło przez to, że w teamie trafiali się tacy co w środku meczu wychodzili mam 10 przegranych do przodu.

Zaprosiłem już ludzi tutaj podających się na forum. Jakbym kogoś pominął to:

Summ Name: Maltesse

lvl: 30

serwer:nerdic&east

Ogarnięte typy postaci to AD melee/carry, AP(malz, morgana i vlad), Tank(Leona) i off tanki.

Czekam na zaproszenia i liczę na miłą grę.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 Kompania Specjalna - REKRUTACJA!

56 Kompania Specjalna powraca od listopada do gier ligowych! Nowe zasady, nowi kapitanowie - lepsza organizacja :)

Wymagamy:

-Kultury osobistej

-Kreatywności

-Aktywności

-Zainstalowany TS3 + Słuchawki z mikrofonem

-Umiejętności pracy zespołowej.

Co Oferujemy:

-Nasz Multigaming istnieje już 5 lat i nie ma zamiaru się rozpaść, to dobrze o nas świadczy, jesteśmy znani na scenie gier FPS.

-Serwer Team Speak 3.

-Strona Klanowa \ Forum.

-Świetna administracja dorośli ludzie potrafią doskonale poprowadzić sprawy organizacyjne.

-Poważne podejście do gry.

-Organizujemy wiele Eventów, konkursów ,wywiadów, jesteśmy zawsze na czasie.

-Nasz Klan zawsze tętni życiem mamy bardzo dużo aktywnych członków.

-Panuje u nas miła atmosfera.

-Organizujemy zloty klanowe.

-Koszulki klanowe.

-Mamy osiągnięcia i tradycję.

-Regularne Treningi.

-Dużo wspólnej zabawy!

Do składania podań zapraszam - http://56kompania.pl/forum/viewforum.php?f=166

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 poziom i szukam osób do drużyny. Gram Annie, Vayne, Kassadinem, Veigarem, Zileanem, Teemo, Tristaną, Nunu, Jaxem, Cho, Evelynn (robię ją pod AD), Kyle, Janną, Tryndmarem, Ashe, Poppy, Sivir, Soraką, Ryze, WW i Olafem (ale zestaw pokemonów!). Posiadam jeszcze Twitcha i Yi, ale nie przepadam za tymi postaciami i nie potrafię nimi grać. Mogę być AD carry, magiem, supportem, tankiem. W ostateczności mogę zagrać jako melee warrior, ale nie jestem najlepszy w tego typu postaciach więc jakby ktoś potrafił takimi grać to lepiej żeby mnie w tej roli zastąpił. Gram na Nordic & East. Nick w grze: SantaFaust.

Edytowano przez Santus Faustus I
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w LoL'a od 3 miesięcy i gra jest tak somo ( a nawet bardziej wciągająca niż wtedy ) . Szczególnie ze doszedł nowy tryb ( Dominion ) dla nie których jest on niepotrzebny , ale jak masz już dosyć grac przez pare miesięcy w ten sam tryb i tą samą mapę ( np. ja ) to taki tryb sie przydaje . Grafika jest bardzo bajkowa , nie wszystkim to przypada do gustu , ale nie którzy nie zwracają na to uwagi . Polecam tę gre .

Jak by ktoś chcial razem zagrać to mam nick : Lechiar .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...