Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Witam.

chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju 1on1.

Turniej ten bedzie sie nieco roznil od innych tego rodzaju, poniewaz bedzie w nim wystepowala zasada tzw. 'exilowania' tzn.

!> postac uzyta w meczu przez danego gracza NIE BEDZIE MOGLA zostac uzyta przez niego w ŻADNEJ z kolejnych rozgrywek <!

wiecej info dostepnych pod tym linkiem:

http://play4fun.com.pl/forum/Forum-PC-League-of-Legends-1vs1

Turniej odbedzie sie zarowno na NE jak i West.

Na forum jest tez info dot. turnieju 5on5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do gry,normale lub duo rankedy.

Nick : b3nio

Server : EU Nordic & East

Elo : Hell \m/ ( 700-1000,gram dużo ,więc co chwila się zmienia,ogarniam i powoli się wybijam,po prostu na początku zwaliłem se ELO :/ )

Wygrane : 333 Normali,80 Rankedów

Przegrane : ok.400 Normali,82 Rankedy.

Prosze zapraszać.

Mogę pełnić każdą role w drużynie.

Może ktoś jest chętny na duo z powodu celu wybicia się z elo hell?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po ciężkich bólach (hehe) udało mi się (już jakiś czas temu) dobić 30 lvl na EU NE - gdyby byli chętni do wspólnej gry mój nick to MissingHalf. Zazwyczaj gram junglerem, ale mogę też sprawdzić się w każdej innej roli z wyjątkiem AD carry. Rankedów jeszcze nie grałem, muszę się troszkę oswoić i dorobić więcej stron z runami. Gdyby byli chętni do wspólnego popykania to proszę zapraszać.

BTW można też do mnie napisać na gg, skypie (dane w profilu) bądź xfire (navrhovatel).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znużony soloQ szukam jakichś odważnych, którzy zdecydują się zaryzykować i grać razem ze mną :P

Nick: ryfterek

Serwer: US

Grywam:

- Solotop: GP, Lee, Sing, Sion, WW

- Mid: Gragas, Morgana, Sion, Viktor

- AD: Cait, Graves, Trist

- Supp: Sona, Ali

- Jungle: Lee, Trundle

Do tego cała masa postaci, którymi grać nie umiem, nie chcę, znudziłem się bądź nie umiem ich upchnąć w runesetup (łącznie 29)

Wyniki: 30lvl, 388 wygranych normali, 21/19 rankedy (ELO 1330)

Zagadajcie w grze, wspomnijcie, że z Forum Actionum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do grania rankedów (duo queue), i najlepiej jakiegoś stałego teamu 5v5 :)

nick: Vanaad

serwer: EU East & Nordic

Ogólnie sprawdzam się w każdej roli (najlepiej jungla trundlem i shaco, no i jakieś postacie pod AP) :) Ponad 260 wygranych gier posiadam. Zapraszam : >

edit: a, zapomniałbym napisać, mam elo hell ,a solo queue, około 1100, i chciałbym znaleźć kogoś z kim mógłbym się z tego wybić.

Edytowano przez Smoczysko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam ranked teamu. Gram od września, może to nie długo, ale całkiem ogarniam tą grę. Mogę grać supportem, ad, ap carry, jungle, solo top. Szukam zgranej drużyny, dla której liczy się przede wszystkim zabawa nie wygrana :)

GG: 13516024

Skype: Whinterfresh

Nick na East-Nordic: Whinterfresh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ludzi do gry ogólnej. 25 level, nie jestem może jakiś mega pro ale trochę gram, głównie Shyvaną, Sionem, Tryndamerem, Rammusem i Warwickiem. Oprócz tego mam Alistara, Cho'Gatha, Kayle, Mastera Yi i Nidalee oraz Tristranę (tych kompletnie nie ogarniam). Nick to WolfClaw93 na EU East.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do wspólnej gry na EU East: Saxton95. Gram głównie tryndą, ziggsem, fidlem, gravesem i paroma innymi :)

Jeśli się jeszcze nie zarejestrowaliście lub chcielibyście mi pomóc to zapraszam do rejestracji z mojego reflinku:

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e9...2bff3a515709632

Z chęcią pomogę w zrozumieniu gry itp. :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławną "Ligę Legend" już chyba każdy zna.

Wielu z nas walczyło na Polach Sprawiedliwości, ale może jest ktoś kto chcę rozpocząć swoją rozgrywkę - poznać LoL'a i zobaczyć dlaczego aż tyle graczy w niego gra.

Gram w LoLa około rok, i wiem "o co biega", służę pomocą, i poradami za jeden mały gest.

Jeśli zaczynasz grę proszę Cię abyś stworzył konto wchodząc poprzez ten link

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f9...ea9dd8649385065.

WAŻNE!!! Musisz zmienić region na EU West!

Jest to odnośnik na oryginalną stronę więc nie ma co się martwić o komputer i swoje dane.

Dzięki temu wspomożesz mnie, a ja uwierz mi, odwdzięcze się :)

Nie zmuszam nikogo, tylko proszę o przysługę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi podpowiedzieć którego z bohaterów wybrać , z tej dwójki : Malzahar i Brand ? Dobrze mi się nimi grało gdy byli darmowi , ale teraz nie wiem którego kupić .

Moim zdanie wybierz Branda. Jak dla mnie jest on lepszy w team-fightah. No i ogólnie grałem kiedyś AP carry i wolałem Branda od malzy, choć nie mówię, że jest zły.

Ale z drugiej strony to kup który według ciebie jest lepszy, tudzież kim Ci się lepiej gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do ranked teamu na US. Co prawda mamy 5osob, ale żadko wszyscy są online.

Oferujemy:

-niski poziom gry

-utknięcie na ELOhell na wieki :trollface:

-Skype

-dużo zabawy, bardzo miła atmosfera

Wymagany:

-skype

-konto na US

-chęć do gry

-nie zrazanie sie porażkami

Obecny skład:

(ja)TimBitz

Pewker

Dazagor

Patyk

n3ro321

Kogo szukamy? Zwłaszcza osób które preferują grę na bot lane. Support, lub ADcarry bardzo mile widziani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych gry z komunikacją głosową zapraszam do wysyłania do mnie zaproszeń. Mój nick to xyxy44. Mam 27 lvl, lecz gram codziennie po kilka gier i powoli zbliżam się do 30. ;)

Serwer oczywiście to Nordic&East.

Edytowano przez EzioPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam chętnych do gry w LoL na serwerze EU Północ wschód . Nick w grze Michaj123. Posiadam 40 postaci i 30lvl smile_prosty.gif Jestem online prawie codziennie popołudniami. Moge grać z kimś przez skype ts3 dla mnie to nie problem. Chętnych do gry proszę o prywatną wiadomość w LoLu . Z góry dzięki za odpowiedź smile_prosty.gif

Edytowano przez Cule123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...