Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Zasady:

1. Turniej rozgrywany będzie na kliencie EU systemem 3 na 3.

2. Drużyny mogą być maksymalnie 5 osobowe ( 2 na rezerwę) ale nie muszą wystarczą 3.

3. Po zgłoszeniu się wystarczającej liczby drużyn (wstępnie przewidywane jest 16 drużyn) zostaną wylosowane grupy z których 2 najlepsze drużyny awansują dalej i zagrają systemem pucharowym.

4. Z racji tego , że w LoL-u mamy doczynienia z levelami, turniej zostanie podzielony na 3 części.

Część I : osoby z levelami od 1-10

Część II : osoby z levelami od 11-20

Część III : osoby z levelami od 21-30

5. Osoby z niższym levelem mogą wpisywać się do wyższych grup.

6. Osoby z wyższym levelem nie mogą brać udziału w niższych grupach. Czyli jeśli obecnie posiadacie level 9 warto zapisać się do grupy II.

7. Mecz rozgrywany będzie 2 razy jako jedno spotkanie. Czyli za wygranie 2 meczy drużyna otrzyma 3 pkt. W przypadku remisu 1-1 drużyny otrzymają po punkcie.

Dokładniejszy regulamin przedstawię po zapisaniu się drużyn :wink:

Zapisy przyjmuję na PW.

Nazwa drużyny:

Kapitan:

Skład:

Część:

W każdej grupie przewiduję po 16 drużyn dlatego czekam na zgłoszenia :wink: i mam nadzieje, że zainteresowanie będzie duże.

Edytowano przez Bielo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busy czyli że serwer jest przepełniony :) Musisz poczekać na swoją kolejke ALBO wyklikać odpowiednią sekwencje klawiszy i już będziesz mógł grac ;)

Szukam z kumpleml osób do gry :) Najlepiej doświadczonych (30 lvl), mikro mile widziane... pisać na gg (8821109) (serwer EU)

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizuje swoje dane,Nick:Andrah 15lvl i też szukam ludzi do gry, nie muszą to być polacy ale żeby nie odchodzili i grali do końca. Bardzo lubię grać Alistarem i Mundo, czasami pykne też sobie twisted fatem i sivir.

PS. Konto współdziele z młodszym bratem i on gra Teemo, Tristaną i Nunu

Edytowano przez fachowiec22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez odświeżę swojego nicka, bo jakoś gram tylko z randomami - ihs567, lvl 20 na EU, gram Tf-em i Kassadinem na niezmiennie niskim poziomie. Jak ktoś chce zagrać na luzie bez zbytniego spinania, zapraszam.

Edytowano przez iHS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterV Anni jest tania bodajże 1350 IP kosztuje, ja wczoraj kupiłem Sone i poprostu jest zawalista. mój najwyższy wynik nią tob 6:0:12 w 3vs3 , a tak na codzień wole tych siłowych. Jak by ktoś szukał Mundo, Siona czy Alistara to moge zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamu ciąg dalszy....

Zapraszam na Mumble (VoIP), w większości są to właśnie osoby z CD-Action i gramy praktycznie we wszystko, a komunikacja głosowa fajna sprawa nawet jak sie nie gra.

W LoLa gramy codziennie praktycznie o każdej porze. Jest nas 10~ osób więc towarzysz do gry się zawsze znajdzie.

82.160.83.150:64308

hasło:drama

Najczęściej gramy od 16:00 - 04:00 x) 4v4 5v5 albo normalne 5. Poziom gry dla nas sie nie liczy wystarczy smieszna gra i z 2kilo irytacji.

League Of Legends EU - Nick xReon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...