Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Server UE

Nick: Viekuisty

Lvl: 21

Postacie i skill grania : Karthus (bardzo dobrze), TF (dobrze), Kassadin (dobrze) Tryndamere (słabo, uczę się :) ), oraz czasami Morgana, Master Yi, ChoGath

Gram prawie zawsze 5v5, 3v3 niezbyt umiem ;)

Edytowano przez Venderein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranked jest bodajże od 20 minimum, ale lepiej mieć tam i zapas run, jak i komplet masteries.

Uh. Widać najpierw było na 20, potem zmienili na 30, a teraz znów jest 20... I jest to zagranie zupełnie bez sensu, bo tacy ludzie psują sobie i innym rozgrywkę.

Coby nie było, że pusty post:

Ulubione postaci: Nidalee, Shen, Twisted Fate, Ryze, Vlad, Jax, Cho'Gath, Singed. Większością postaci gram na poziomie dobry/b dobry.

@MieszkoS, dzięki za klaryfikację.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Gostek

Serwer : EU

Lvl.: 27

Main champions: Kassadin, Urgot, Dr.Mundo, Cho Gath, Rammus, TF

Chętnie zagram dobre 5v5. Zapraszajcie do znajomych i do gry oczywiście :D

@Reon: O której można Was zastać w tym pokoju ? Bo cały czas jest 0 osób. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dodam :P

Nick : Maximao

serv: EU

29 lvl, prawie 30 :P

Gram jako mój kochany Vlad, pod którego mam runy, Master Yi, Katarina, Evelynn, Annie, Kayle, Jax, troche Pantheon i LeBlanc się uczę powoli XD.

Jestem chętny do grania w teamiach, bo gdy trafiam na ''nubków'' gdy klikam solo to mnie krew zalewa...

Jak chcecie wspólnie grać, to pisać na grze do Maximao lub tutaj ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BhoroPL

EU

Lvl 19

Najczęściej wybierani: Amumu, Sion, Mundo, WW, Morde, Kennen

Zagram chętnie 3v3 z kimś, kto nie feeduje i nie jest leaverem(przez takich właśnie osobników przegrywam 80% gier...).

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Server UE

Nick: Gecon

Lvl: 27

Postacie i skill grania : Teemo, Yi, Mundo, Xin, Twitch, Tryndamere, Ryze.

najlepiej gram jako Tryndamere, bo to Op, a przy okazji mam swój niepowtarzalny build przy którym wygrywam praktycznie przez cały czas. No jeszcze zależy od tego jaki ci się trafi team :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Server: US

nick: n3ro321

lvl: 30

Postacie: Dr.Mundo, Pantheon, Jax, Xin Zhao, Nasus, Twisted Fate, Garen, Master Yi, Kayle, Mordekaiser, Rammus, Shen, Ashe, Tristana.

Każdą postacią gra mi się dobrze. Chętnie zagram z kimś 3v3, a 5v5 tylko jeśli drużyna będzie się składać z przynajmniej 3 pewnych graczy. Zapraszać w LoLu lub jak ktoś ma Xfire to na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer: US

nick: l3os

lvl: 5

Jestem początkującym graczem, i chcę pograć z kimś dopiero uczącym się gry, lecz nie wyzywającym wszystkich od idiotów, co jest częste u randomów. Więc jeśli chcesz w kulturalnym (i nie uciekającym w połowie meczu) towarzystwie nauczyć się podstaw mechaniki gry, pisz. Kontakt przez PW, w grze lub xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może niech zainteresowani piszą tutaj swoje dane i czy chcą w czymś takim uczestniczyć. Najlepiej podać o tym info w komentarzach gdzie więcej osób zagląda/udziela się. Przydałoby się podzielić na 2 grupy, US i EU, najpewniej zgłosi się sporo osób więc teoretycznych składów z danego servera będzie kilka. Później byśmy w jakiś sposób się dobrali, w zależności kto już z kim grał lub ma praktycznie stały kontakt. Następnie można by zacząć "organizować" coś w stylu "praktyk" czyli dajmy na to 2 drużyny z forum z servera EU spotykają się na practice i grają/trenują ze sobą. Oczywiście to wszystko jest założeniem czysto teoretycznym, bo w ogóle zależy ile osób by się na coś takiego pisało. Swoje dane z LoLa podałem wyżej, jak coś piszcie na PW lub zapraszajcie w LoLu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ogarniętego na ranki, ale solo 5 vs 5 (w 2 osoby można grać). Mam już dosyć grania z oszołomami, których spotykam.

Nick: J4R3K

Serwer: EU

LvL: 30 ofc

Ownię: Tankami: Galio, Amumu, Nasus, Ranged DPSami: Twitch, Ashe, Tristana, Teemo (rzadko) Twisted Fate (rzadko), Magami: Anivia, Fiddlesticks (rzadko), Support: Tarica mam.

Szukam tylko lvli 30.

Nasusem na rankach mam (o zgrozo) kill/death/assist 23/17/14, won: 0, lost: 3 [!]

Teemo 17/15/14, won 0, lost 3 [!]

Amumu na rankach: 297/174/550, won 25, lost 19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem strone na, której są turnieje League of Legends. Gadałem z kolesiem, który sie tym zajmuje i powiedział mi ze na ten turniej nie da rady soe zapisać, ale na następny można. Więc trzeba by zrobić jakąś drużynę/drużyny. Niestety mogą grać tylko gracze którzy posiadają konto na EU serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...