Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Fajnie wiedzieć że i tutaj można znaleźć "maniaków" LoL'aok.gif, ja również chętnie z kimś bym pograł, jeśli nie odstrasza was konto na EUN&E to zapraszam, nick taki sam jak tutaj, lvl 30 ok 347 wygranych gier. Rankedów raczej unikam bo nie bawi mnie ta cała spina o elo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś znajdę tu, ale zawsze warto spróbować wink_prosty.gif

Poszukujemy dwóch zawodników na pozycję AP Carry i Supporta do naszego teamu. Mamy na celu granie razem w miłej i przyjacielskiej atmosferze z ukierunkowaniem na Go4LoLe i inne jakieś turnieje, ale oczywiście bez żadnej spiny .

Team w tym momencie chcemy budować pod 5v5, jednak staramy się grać także regularnie 3v3, więc niektórzy pewnie nas znają bardziej z tych rozgrywek.

Wymagania:

- ts3 i sprawny mikrofon

- wiek 17+

- co do Elo to 1700+ będzie tym minimum, ale celujemy w graczy 1800+

- N&E

Aktualny skład:

- top - kruzd

- jungla - Bercikos

- AD Carry - xidi11

Proszę o kontaktowanie się obecnie z xidi11, bo ja dziś wyjeżdżam i to on będzie na razie sprawdzał ewentualnych zainteresowanych. PM w grze albo tu na forum do mnie lub xidi.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa 5 graczy nie zawsze grająca w tym samym czasie (studia-praca-rodzina itp. przeszkody diabelek.gif ) szuka innych ludzi do meczyków (najlepiej po godz 16) boty czy normalne nie ma znaczenia na razie liczy się zabawa i miło spędzony (zmarnowany jezyk1.gif ) czas.

Serwer: Eu West

Mile widziany mikrofon (używamy Tsa)

Nick: ErgoXY albo TipiTi (proszę dopisać ze jesteście z CD-A)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby przyjąć pod swoje skrzydła ucznia z którego nauczyłby kilku rzeczy o lolu to proszę o kontakt na serwerze East/nick Cynam0n3k. Mam nadzieję, że jakiś chętny się znajdzie :P mam aktualnie 17 lvl i dobrze gram olafem, shenem oraz ogólnie rzecz biorąc postaciami tankującymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do pogrania Duo Rankedów? Siedzę na elo 1120 i ciężko się wybić, więc szukam kogoś kto pogra ze mną w godzinach popołudniowych. Amatorem nie jestem, ale czasem ciężko samemu carry ować gry.

Gram na serwerze EU Nordic & East.

Chętnych proszę o info z Nickiem w LoL u i godzinach w których możemy zagrać kilka meczy.

Edytowano przez Sowa69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo , jestem na West pod nickiem NeRO151, oczywiście level 30 , 387 winów. Najlepiej sprawdzam się w roli middera ale potrafie zagrać też takim carry czy też solo topem.

Czasami stawiam serwer TS'a na własnym komputerze więc jeśli utworzyła by się jakaś solidniejsza drużyna chętnie bym otworzył go ponownie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do gier rankingowych na serwerze Nordic&East. Mam 30 lvl, brak gier rankingowych. Czego oczekuję? Po prostu wspólnej gry. Za miesiąc koniec sezonu, to jakieś rankedy można w końcu pograć. Jeżeli ktoś chciałby pograć to piszcie na pw. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...