Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Raxus a wiesz co to gra ap/ad carry? Po co ktoś ma cie wyprowadzać, zrób to sam.A skoro sam nie potrafisz, to znaczy, że twoje miejsce jest właśnie w tym elo. A i wiesz...1200 to własnie elo hell...W Elo 800-1100 wystarczy wziąć ap/ad carry i pozamiatane. Ale tak jak wyżej wspomniałem skoro nie potrafisz sam wyjść z tego elo, to znaczy , że właśnie tam jest twoje miejsce.

Nick A4Tech4 dodawać, bo ciągle mało mam forumowiczów w znajomych.

Edytowano przez Nath4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze MarcusFenixx server EU

lvl 30

Ulubione chary: Udyr(jungle tank), Sion(AP), Amumu(jungle tank), Ashe, Warwick, czasem 4fun popykam sobie jakims masterem yi z jungli, czy inną Caitlyn na midzie, ogólnie otrafie grać większością postaci, jakby ktoś chciał pograć to invać do friendow ingame, mogę się dostosować do teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

Jeżeli ktoś miałby problemy ze znalezieniem kanału Team Speak dla teamu zapraszam pod ten adres :

ts-megamiasto.eu port 9987

Room 19 (Respawn Noxian Destroyers)

Hasło : taric

Gwarantuję kickowanie osób nie przestrzegających zasad dobrego wychowania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kolegą szukamy ludzi do gier w trybie normal. Mamy ok 24 poziomu.

Ortheon

Ka1diusz

Naprawdę mam dość grania z [ciach]

Przykro nam, nie mniej nie musisz używać do tego obraźliwych określeń. Bethezer

Zagraj, przegraj 50 gier przez nich i możemy pogadac :icon_smile:

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi na wychodzenie z Hell Elo do poziomu co najmniej 1300-1400.

Serwer:EU

Nick w grze: WickedJuggalo

Postacie którymi gram:Heavy fighterzy, junglerzy, ew. tanki (Głównie Renekton, WW, Nocturne, Amumu, Garen, Olaf, Jarvan)

Edytowano przez DeAMoN93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 01.06.2011

Szukam chętnych do gry 5v5 i 3v3 na obu serwerach :happy: Staż w lolu od września 2010 bodajże.

US

Nick: Eatmeat

Championi:

ostatnio Jarvan IV tank/tanky dps

przedtem Shen, Rammus, Pantheon

ogarniam jako tako również Sivir i Tristanę

Poziom: 30 na razie gram tylko normale

EU

Nick: Wetpants

Championi:

głównie: Maokai, Kennen, Mordekaiser, Rumble

Katarina do zabawy w Coop vs AI

Poziom: 25

Grywam zazwyczaj do 14:00 i po 23:00

Edytowano przez Viz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do w miarę częstego grania (od 16/17 do późnego wieczora - 23/24)

EU

Nick: Deviusowaty

Championi: Kassadin, Annie, Garen, Tryndamere, Pantheon (każdą postacią ogarniam, fragowanie/feedowanie zależy od przeciwnego teamu tak naprawdę).

W planach mam zamiar kupić Vladimira i Nocturna.

Level: 30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Jest sprawa! Widzę jak wielu forumowiczów gra ze sobą,więc mam pomysł. Chciałbym zorganizować mini turniej forumowiczów CDA w LoL'a. Wielu z nas chwali się jacy są dobrzy i jaki to mają wspaniały build. Sprawdźmy ich ;] Ja ten turniej widzę tak:

1. Mapa 5vs5

2. Każdy może się zgłosić,ale są warunki:

-kultura osobista

-musi być użytkownikiem na forum CDA od przynajmniej 2 tygodni(nie chcę ludzi spoza naszego elitarnego grona ; ) )

-konto na EU

3.Liczba drużyn zależy od ilości zgłoszeń,ale zgłaszają się pojedyńcze osoby. Użytkownicy z +25 lvl'em mogą zgłaszać się na kapitanów drużyn(są po prostu bardziej doświadczeni)

4.Zgłoszenia wysyłane byłyby do mnie na PW. W zgłoszeniu musi być podany: nick w LoL'u,lvl summonera. Jeśli masz się +25 lvl i chciałbyś być kapitanem przy zgłoszeniu dopisz "K". Poniżej przykładowe zgłoszenie:

DoxtraduS lvl 20.

5.Zgłoszenia przyjmuję do czwartku,godziny 24.00. W piątek kapitanowie wybiorą 4 graczy do swoich drużyn. W przypadku zbyt dużej liczby graczy będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

6.Co do komunikatorów głosowych polecam xfire.Niewielkie obciążenie komputera i łatwo założyć pokój głosowy.

7. System rozgrywek będzie polegał na graniu wygrany z wygranym,przegrany z przegranym.

8.Nagród nie ma,ale chodzi o frajdę płynącą z gry.

9.1 runda odbyłaby się w sobotę-kapitanowie ustalą między sobą termin(godzinę)

10. Pytania można kierować do mnie na forum,lub na moje gg(mój nr. to 6241761)

11.Powodzenia.wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na EU. Nick: KluzPL. lvl : 14 . Szukam osób do luźnych rozgrywek 5vs5. Nie szukam osób dra których wygranie meczu jest wszystkim i od razu się denerwują gdy zostaną zabici dwa razy pod rząd i wyzywają wszystkich dookoła. Najczęciej gram: Garen, Ryze, Amummu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gram na serverze EU , nick CzapkaZdaszkiem.Jeśli ten temat oglądają użytkownicy którzy jeszcze nie zetkneli się z grą , a chcą sprawdzić z czym to się je to zapraszam do rejestrowania sie z mojego linka referencyjnego.Dla Was nie zrobi to różnicy a mi bardzo pomoże.Z góry dzięki.Dla zainteresowanych link poniżej:

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4cf2af6a6b9c8104206429

Pozdrawiam CzapkaZdaszkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...