Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Proponuje, oczywiście w celu uatrakcyjnienia czasopisma i podnoszenia standardów języka polskiego u redaktorów :P oceniać w podobnym stylu ich pracę.

Kiedyś nawet był dział w piśmie zatytułowany 'Łowcy baboli'... szkoda, że już go nie ma, bo czasem czytelnicy znajdowali niezłe 'krzaczki' =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat "najgorsza gra w CDA", albo jestem ślepy, albo nie ma teamat "najlepsza gra w CDA", temat chyba jasny :)

O tak zdecydowanie tego topica brakuje. A poza tym... Gamewalker : która "wersja" była najlepsza, jakieś teksty które najbardziej zapadły w pamięć itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam pewein pomysł by zrobic temat ( a przy okazji akcję) "Rozszyfrować Smugglera". Akcja miała by wg tytułu na celu zebranie wszelakich informacji o tajemniczym Smugglerze, a nawet takich naprawdę "exclusice". ;) Wiem, mam bujną wyobraźnie, ale na faze mozna by bylo cos takie zrobic, a nie tylko nudne tematy w stylu: najlepsza gra w cda, najlepszy redaktor, najlepszy podpis pod screena, najgorszy tekst, itp. pora na cos nowego! (i tak pewnie nie wypali, chyba ze znajdzie sie jakis "napaleniec", ktory pomoze przy nowym temacie) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiii... do bani z takim tematem. Inteligentni od dawna wiedzą kim jest SMG, a ćwierćinteligenci nigdy nie rozszyfrują. Dla kogo więc taki temat miałby powstać?

Hehe, dobre:), może dla półinteligentnych, albo dla trzyczwarteinteligentnych? Bo tych nie wymieniłeś:)

Swoją drogą po co komu wiedzieć kim jest Smuggler? Liczą się teksty i jego opinie a nie wiek, wygląd, miejsce zamieszkania. Mi wystarczy, że wiem iż jest człowiekiem (odkrywcze!), i normalnym facetem zarazem... Czego oczekujecie? Że to jakiś międzynarodowy spisek?

PS Sory za offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi zastanawia się, dlaczego towarzysz Smuggler nie chce ujawnić na łamach CD-Action swego wizerunku i tożsamości, pomimo iż reszta redakcyjnej braci (a przynajmniej większość) dawno to uczyniła. Ale ja, dzięki przenikliwości mego wybitnego umysłu (:)), przejrzałem tegoż niegodziwca. Powiem Wam mili kiedy pan S się ujawni, a jakże. Ów przełomowy moment nastąpi, kiedy pismo cda będzie się chylić ku upadkowi. Gdy nakład drastycznie spadnie, a czytelnicy odwrócą się plecami, wydawnictwo wytoczy najcięższe działa, zastosuje CHWYT OSTATECZNY - POKAŻĄ ŚWIATU SMUGGLERA. AAAAAA !!!!!! W miastach i na wsiach, w wielkich metropoliach i na zabitych dechami prowincjach zawisną wielkie billboardy krzyczące pod niebiosa: "SMUGGLER ZDEMASKOWANY - W najnowszym cda ujawniamy tożsamość najbardziej zagadkowego człowieka w Polsce !!!” A na okładce magazynu będzie widnieć jego zdjęcie ze stosowną tabliczką, niczym z policyjnych akt. Z materiału o nim czytelnicy dowiedzą się, iż smuggler to ZWYKŁY człowiek, ‘chłop jak każden inny’, a może kobieta, kto go tam wie. Nakład wzrośnie wówczas do niebotycznych rozmiarów, rzędu 500 000 egzemplarzy ! :o ! Tylko po to, aby cda, po upływie góra pół roku, upadło z wielkim hukiem zostawiając po sobie jedynie nikłe wspomnienie . To wydarzenie można przyrównać jedynie do końca życia naszego słońca, które u kresu swych dni stanie się czerwonym olbrzymem, wchłonie Merkurego, Ziemię i Marsa, a następnie rozczaśnie się na atomy, pozostawiając na swym miejscu białego karła.

Ciekaw jestem co pocznie wydawca jeśli Smuggler nie dożyje końca świ…, tzn. upadku cda.

Może już wtedy klonowanie ludzi nie będzie problemem, a jeśli tak, to może chociaż jakieś balsamowanie i mauzoleum a la Lenin, i udostępnić dla zwiedzających. A na szklanym sarkofagu umieścić tabliczkę z napisem następującej treści: Imię Smuggler Nazwisko – Pierwszy Cham RP. ( ja wiem, że tytuł ów wymyślił Wojewódzki i sam go sobie nadał, ale ten trep nie jest go godzien).

I to by było wszystko na dziś moi mili, jedna z epokowych zagadek ludzkości została właśnie rozwikłana. W następnym odcinku zdradzę wam, jak przy użyciu paluszków solonych firmy Lajkonik i spinaczy do papieru zlokalizować miejsce zamieszkania towarzysza Smugglera. 

PZDR

ZdZichu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak dla mnie, dobrym tematem byłby wybór przez forumowiczów pełnej wersji gier do następnych numerów CDA.Nie chodzi tu o to jaka gra ma być w następnym numerze(wtedy wyczekiwanie na "nieznane" nie miałoby sensu:) ale o propozycje gier,które być może mogłyby się pojawić w którymś z przyszlych numerów CDA.Oczywiście nie chodzi to o marzenia typu: "dajcie Prey'a albo Unreal 3;) ale o realne możliwości czasopisma (starsze tytuły też są przecież grywalne).Ja proponowałbym np. dołączyć do któregoś z przyszłych numerów CDA grę The Neverhood.Gra (przygodówka) jest bodajże z 1996 r. ale jest naprawdę świetna!Grałem w nią raz i teraz z chęcią pograłbym z chęcią znowu.Niestety nie mogę jej nigdzie dostać, więc gdyby była w CDA (sądząc po dacie wydania, mogłoby byc to realne) byłbym bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverhooda to chciałoby wiele osób. Również te z redakcji. Niestety firma Microsoft, to jedna z tych firm co bardzo niechętnie patrzą na możliwość umieszczenia swojej gry, jako pełniaka w jakimś magazynie.

Więc gdyby nam się kiedyś udało, to należałoby to traktować jak "świeto lasu". ;)

A o pełniakach (i tzw. koncercie życzeń) dyskutować nie będziemy. Patrz FAQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Lenc to miszczu, a historyjki z gadającym mieczem to już majstersztyk ;D

(fajnie byłoby gdzyby się okazało, że KLARA ma bliźniaka)

Ja tam tęsknię za Zygmuntem i jego wydatną szczęką :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverhooda to chciałoby wiele osób. Również te z redakcji. Niestety firma Microsoft, to jedna z tych firm co bardzo niechętnie patrzą na możliwość umieszczenia swojej gry, jako pełniaka w jakimś magazynie.

Więc gdyby nam się kiedyś udało, to należałoby to traktować jak "świeto lasu". ;)

Jak udało się wam z Quake2,to z tą grą pewnie też.Ale ja nie o tym,mianowicie...

Niech powstanie kącik-Najgorsze strony w internecie.

Byłby on o najbardziej kiczowatych,lamerskich itp.stronach.

Budową przypominałby "Darmowe,dobre,freeware",czyli zbiór linków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Czasem jak ma się doła,to można sobie wejść na podaną w temacie stronę i wyładować swe negatywne emocje np.poprzez wyśmianie,czy zbesztanie strony i/lub autora itp.

Nie każdy ma ochotę w takim stanie na przekopywanie się przez strony typu joemonster w poszukiwaniu filmiku,zdjęcia itd. które go rozbawi.Są też ludzie,którzy tylko w taki sposób mogą pozbyć się złości i doła.

Inni mogą też nieźle się bawić lejąc z np.ortografii,treści strony,czy z samego jej wyglądu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...