Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Moja propozycja: "Artykuły w CDA". Możnaby było porozmawiać w nim o tych artykułach, które ukazały się w CDA, ale nikt o nich specjalnie nie rozpawiał. Np. "Historia gier komputerowych", "Fizyka w grach", czy "Shadery". Co porawda o nich można się wypowiedzieć w opini o cały numerze, ale na takiej zasadzie nie potrzebne były by topici: "Nie daj się nabrać", lub "Uroki sequeli".

Popieram pomysł Hawka. Bo w sumie takich artukułów nie będących recenzjami/zapowiedziami itp. jest całkiem sporo. No, a jeśliby nie taki pomysł, to chyba stworzenie topicu pt. "O grach inaczej...". Niemniej jednak optuję za powyższą koncepcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: "Artykuły w CDA". Możnaby było porozmawiać w nim o tych artykułach, które ukazały się w CDA, ale nikt o nich specjalnie nie rozpawiał. Np. "Historia gier komputerowych", "Fizyka w grach", czy "Shadery". Co porawda o nich można się wypowiedzieć w opini o cały numerze, ale na takiej zasadzie nie potrzebne były by topici: "Nie daj się nabrać", lub "Uroki sequeli".

Popieram pomysł Hawka. Bo w sumie takich artukułów nie będących recenzjami/zapowiedziami itp. jest całkiem sporo. No, a jeśliby nie taki pomysł, to chyba stworzenie topicu pt. "O grach inaczej...". Niemniej jednak optuję za powyższą koncepcją.

Brzmi sensownie. Zrobi sie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o innych pismach. Co o innych pismach sądzą forumowicze, jak je oceniają, ich uwagi itp.

A jeśli już była ta propozycja to... :oops:

To jest forum O CDA. Albo bedziecie bluzgac na konkurencje, ze do d... itd. - a tego bym nie chcial albo chwalic - a to z kolei tez niepotrzebne :P.

Po co rozniecac kolejne wojenki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o innych pismach. Co o innych pismach sądzą forumowicze, jak je oceniają, ich uwagi itp.

A jeśli już była ta propozycja to... :oops:

To jest forum O CDA. Albo bedziecie bluzgac na konkurencje, ze do d... itd. - a tego bym nie chcial albo chwalic - a to z kolei tez niepotrzebne :P.

Po co rozniecac kolejne wojenki?

W sumie racja... Ale ja ciągle nie mogę zrozumieć co oni wszyscy mają do KŚG, ale STOP, porzućmy już ten temat :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

Sorry, jeśli ktoś już to proponował, ale: mamy temat o najlepszych i najgorszych pełnych wersjach w CDA, dlaczego zatem nie zapytać jakie gry powinne trafić na Cover CD/DVD w przyszłości; Redakcja miałaby obraz tego jakie gatunki czytelnicy najchętniej widzą na płytach CDA.

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
Sorry, jeśli ktoś już to proponował, ale: mamy temat o najlepszych i najgorszych pełnych wersjach w CDA, dlaczego zatem nie zapytać jakie gry powinne trafić na Cover CD/DVD w przyszłości; Redakcja miałaby obraz tego jakie gatunki czytelnicy najchętniej widzą na płytach CDA.

?

No niestety,ale byl juz taki temat...i chyba sie nie za bardzo sprawdzil skoro juz go nie ma :? Ale z tego co pamietam,to nie dosc,ze bylo tam cale multum postow,to w wiekszosci byly to propozycje...hmmm po prostu nierealne i glupie...ide o zaklad,ze gdyby ten temat "reaktywowano" to zaraz pojawily by sie prosby typu "DOOM3" , "Half-Life2" , "Far Cry" etc. a to raczej sensu nie ma :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycję.

W dziale "Nie daj się nabrać" głównie dydkutujemy o sprzęcie i tekstach Khedrona. Ale tylko np. o kartach graficznych, które przestawił Khedron. A co powiecie na utworzenie topicu "Sprzęt"? W tej kategori też są newsy na łamach CDA i testy sprzętowe. W temacie czytelnicy rozprawialiby właśnie o testowanym sprzęcie. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję zerżniętą z Strony Markolfa www.markolf.webd.pl Screenshot prawde ci powie. Jedna osoba daje screena z gry na PC i musi mieć ją w domu ew. na kompie a nie gdzies screena bierze z zapoiedzi. Gra nie moze być strasz niż 1990. Odpowiedź z uzasadnieniem. A zresztą Admini zobaczcie jak to się u nas ciagnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję zerżniętą z Strony Markolfa www.markolf.webd.pl Screenshot prawde ci powie. Jedna osoba daje screena z gry na PC i musi mieć ją w domu ew. na kompie a nie gdzies screena bierze z zapoiedzi. Gra nie moze być strasz niż 1990. Odpowiedź z uzasadnieniem. A zresztą Admini zobaczcie jak to się u nas ciagnie

A co to ma wspolnego z CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden pomysł na artykuł. Np. w jakimś numerze jubileuszowym.

Ponieważ co roku opisywane są "poczynania" redakcji i redakcja CDA od "kuchni", więc może niebawem mógłby pojawić się "artykuł" opisujący poczynania "dawnych" recenzentów CDA. Czyli np. co teraz się dzieje z Lordem Yabolem i innymi. Co zmieniło się w ich życiu, jak po latach oceniają swoje "przygody" w redakcji CDA i jaki to miało wpływ na ich dalsze życie. I oczywiście może jakieś zdjęcia - "kiedyś" i teraz. Na CD można by było umieścić zdjęcia redakcji z każdego roku pracy. (Z imprez jubileuszowych).

Co o tym myślicie? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden pomysł na artykuł. Np. w jakimś numerze jubileuszowym.

Ponieważ co roku opisywane są "poczynania" redakcji i redakcja CDA od "kuchni", więc może niebawem mógłby pojawić się "artykuł" opisujący poczynania "dawnych" recenzentów CDA. Czyli np. co teraz się dzieje z Lordem Yabolem i innymi. Co zmieniło się w ich życiu, jak po latach oceniają swoje "przygody" w redakcji CDA i jaki to miało wpływ na ich dalsze życie. I oczywiście może jakieś zdjęcia - "kiedyś" i teraz. Na CD można by było umieścić zdjęcia redakcji z każdego roku pracy. (Z imprez jubileuszowych).

Co o tym myślicie? :roll:

Tutaj zamieszczamy propozycje nowych tematów na forum, a nie tekstów w CD-Action. :? Przeczytałbyś choc trochę poprzednich postów to wiedziałbyś o tym. Poza tym nie sądze, by redakcja CDA wybierała tematuy różnych artykułów w ten właśnie sposób. A jak masz pomysł np. na artykuł do "O grach inaczej", to sam taki artykuł napisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowy temat--> Japońskie RPG czyli co się w nich podoba, co nie, która gra lepsza, i tym podobne wątpliwości związane z jRPG. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech zobaczy dział CDA 905 gdzie wybuchła dyskusja na temat jRPG. Zdaje się, że sam Colidor ją rozpoczął.

Heheheh... Ja też nie lubię jRPG, ale nawet teraz czytam, w tym dziale, opinie na ich temat. Dlatego byłby to dobry temat, jak sądzę. Właśnie tak go sobie wyobrażam! Opinie na tak i na nie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowy temat--> Japońskie RPG czyli co się w nich podoba, co nie, która gra lepsza, i tym podobne wątpliwości związane z jRPG. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech zobaczy dział CDA 905 gdzie wybuchła dyskusja na temat jRPG. Zdaje się, że sam Colidor ją rozpoczął.

Popieram... i nie popieram zarazem. Każdy ma swoje zdanie. Znajdziesz dużą ilość maniaków, jak i fakających (jak ja). Dobra mój argument: nie lubie japońskich RPG, bo denerwuje mnie liniowość, "klimat", losowe pojedynki jak i sposób rozgrywania ich (trzy postacie i dziwny system turowy (wybieranie bohaterów)). No i potem wpada maniak i mówi... ale sam pomysł nawet dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowy temat--> Japońskie RPG czyli co się w nich podoba, co nie, która gra lepsza, i tym podobne wątpliwości związane z jRPG. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech zobaczy dział CDA 905 gdzie wybuchła dyskusja na temat jRPG. Zdaje się, że sam Colidor ją rozpoczął.

W watku o CDA odpada, a w Grach czy Offtopiku sami mozecie (chyba?) zakladac watki, wiec - prosze bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku o CDA odpada, a w Grach czy Offtopiku sami mozecie (chyba?) zakladac watki, wiec - prosze bardzo.

Ani w Grach, ani w Offtopiku nie moga sami zakladac :). Zreszta oba te dzialy raczej odpadaja. Jedyny, ktory pasuje tematycznie to Komentarze. Chetnych zapraszam wiec do tego dzialu i do watku z Regulaminem, napiszcie swoja prosbe i sie zobaczy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: który tipsomaniak najlepszy.

Mam nadzieje że pasuje. :twisted:

Bo ja wiem, nie wróże temu tematowi jakiejś większej kariery. Tipsomaniak dołączany jest stosunkowo rzadko, dlatego tez wszelkie opinie z nim związane pojawiają sie w zawartości numeru. A jesli chodzi o to, ktory z nich jest najlepszy- wylęgarnia statsiarstwa, jak na moje oko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...