Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Jeśli już w nowym Cd-Actionie ukazał się Championship Manager to może w nowym temacie będziemy dawali propozycję gier freeware jakie mogą się ukazać w nowym Cd-Actionie? Co o tym myślicie??

Eee, jest to raczej nierealne. Skoro nie ma tematu(zreszta z wiadomych przyczyn), w ktorym zglaszane by byly propozycje gier, ze sie tak wyraze- normalnych, tym bardziej "freewarowa" odmiana nie ma szansy bytu. Jak znam życie, co post widzielibysmy inny prosbe... Poza tym gry typu freeware sa dedykowane raczej dla czytelnikow pozbawionych dostepu do sieci, oni na pewno nie powiedza jakiej gry oczekuja. Natomiast kazdy kto ma neta moze sobie takowa sciagnac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogą to być np. stare gry, coś jak właśnie Championship Manager. Nie każdy też dysponuje dosyć mocnym łączem, żeby ściągać niektóre gry freeware, które czasami zajmują dosyć dużo na dysku. :wink:

No cóż kiedyś gry się mieściły na jednej dyskietce, więc jak teraz jest jakaś freeware to jest mały plik. Choćby taki CM 1 - niecałe dwa mega (1,9), to nawet jak na modem dość krótki czas ściągania, nie mówiąc już o lepszych łączach...dalej inna klasyka stary Wolfenstein 3D - 1,1 MB, Mario 1,7 MB. Tak więc Sairam ma rację - każdy kto ma neta może sobie spokojnie ściągnąć klasykę, tą najstarszą. A ci z lepszymi łączami mogą też np. GTA 1 (ponad 330 MB) czy Steel Panthers (ponad 400 MB). A takie gry na płytach są głównie dedykowane dla tych, którzy neta nie posiadają, a oni się tu rzeczywiście nie wypowiedzą (chyba, że z kafejki, ale tam też gry można ściągać). IMO temat trochę nieprzydatny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat w którym redaktorzy mówiliby trochę o sobie?

Np. Smuggler

Jestem staruszkiem. Posiadam 6 dzieci, 8 wnuków i 9 prawnuków.

Nie ustępuje starszym ludziom w autobusie (a są jacyś starsi? :lol: )

Nie pomagam prawnukom w lekcjach (jeszcze by mnie wyśmiali :cry: )

Moja żona świetnie gotuje (jak na mój gust i zepsute zmysły, bynajmniej jeszcze żyję)

W pracy czytam posty takiego głupka jak Fen i jest mi z tym bardzo ciężko :wink: i.t.p.

P.S. Kogoś na przykład musiałem wziąć no nie Smugg? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
A wg powinno się zrobić temat, w którym czytelnicy robiliby własne Na Luzie. Umieszczalibyście najlepsze (wg Was) i najśmieszniejsze.

Jeśli chodzi o kawały lub różne śmieszne teksty - to przecież jest już taki temat. Click - tu też umieszczamy najlepsze kawały, linki do śmieszych rzeczy etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysła nie to na gre to na mmm... Może jakis program dla osób niepełnosprawnych? (Paraliż)... (A np. na PC byłby freeware)

Otóż gra oparta byłaby na normalnym życiu... Powiedzmy hulałaby na Havoku ... Grafa: Shadery 3.0 itp... Ciekawie byłoby podziwiac swiat a moża byłoby ją stosowac np. zamiast oszukanych (vide CDA) benchmarków...

Wiem że spotkam sie z ogromną krytyką ale ciekawie byłoby pooglądac nasz swiat itd... Ludzie niepełnosprawni (głowie dzieci) mogliby oglądac realne odwzorowania sławnych miast a normalni ludzie (PC-towcy) mieliby... mmm...

MMOSimsa? Moze zasady byłyby oparte np. tak jak w The Sims Online...

Ciekawie byłoby... Np. jakby był dołączony edytorek do twarzy (gdzie możaby umiescic 3d wersję bitmapy swojego zdjęcia itd...)

Pomysł ogólnie ciekawy dla n-sprawnych, jednak PieCowcom wg. mnie szybko by sie nudził... Wartoby spróbowac =]...(niepołno-s. mogli by miec też MMOsimsa tylko on dawałby im możliwosc rozmawiania między sobą)

P.S. Aha ... i wiecie jak symulator to symulator np. za pomocą grzybków w padzie poruszałoby sie rękoma itd. a havok sprawiałby, że np. realnie dałoby sie jeździc samochodami strącac przedmioty itd.) ;] pozdro for all...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysła nie to na gre to na mmm... Może jakis program dla osób niepełnosprawnych? (Paraliż)... (A np. na PC byłby freeware)

Otóż gra oparta byłaby na normalnym życiu... Powiedzmy hulałaby na Havoku ... Grafa: Shadery 3.0 itp... Ciekawie byłoby podziwiac swiat a moża byłoby ją stosowac np. zamiast oszukanych (vide CDA) benchmarków...

Wiem że spotkam sie z ogromną krytyką ale ciekawie byłoby pooglądac nasz swiat itd... Ludzie niepełnosprawni (głowie dzieci) mogliby oglądac realne odwzorowania sławnych miast a normalni ludzie (PC-towcy) mieliby... mmm...

MMOSimsa? Moze zasady byłyby oparte np. tak jak w The Sims Online...

Ciekawie byłoby... Np. jakby był dołączony edytorek do twarzy (gdzie możaby umiescic 3d wersję bitmapy swojego zdjęcia itd...)

Pomysł ogólnie ciekawy dla n-sprawnych, jednak PieCowcom wg. mnie szybko by sie nudził... Wartoby spróbowac =]...(niepołno-s. mogli by miec też MMOsimsa tylko on dawałby im możliwosc rozmawiania między sobą)

P.S. Aha ... i wiecie jak symulator to symulator np. za pomocą grzybków w padzie poruszałoby sie rękoma itd. a havok sprawiałby, że np. realnie dałoby sie jeździc samochodami strącac przedmioty itd.) ;] pozdro for all...

A nie uważasz, że niepełnosprawnii uznaliby to za swoistą obrazę ("No co?! Jak nie możemy chodzić/biegać/żyć jak normalni ludzie to wcale nie znaczy, że chcemy! Wsadźcie sobie te wasze nogi w (_!_) :!: "

Ale cóż.. niektórzy marzą o nogach - i takie spełnienie marzeń pewnie jakoś by im pomogło... pomysł troche brutalny ale w gruncie rzeczy w dobrej intencji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...a gdyby założyć taki topic "Opowiadanie forumowiczów". I chodziło by w nim o to, że jeden zaczyna, potem każdy do tego opowiadania dopisuje swoje zdanie. A moja propozycja drugiego topicu to "Zabawa obrazkowa". Chodziło by o to, że prosi się o jakieś zdjęcie (realne, możliwe do znalezienia) i następny mógłby dopiero prosić o zdjęcie gdyby spełnił poprzednią prośbę. Co wy na to?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale juz nie wiem gdzie moge o tym napisac...

Chcialem zapytac dlaczego gra LIVE FOR SPEED (www.liveforspeed.net) jest tak konsekwentnie ignorowana przez nasze czasopismo? Jest to obecnie najlepszy i najwierniejszy symulator jazdy samochodem jaki kiedykolwiek pojawil sie na PC. Nie jest to moja opinia, poniewaz gra zostala wyrozniona przez liczne serwisy o grach w kategoriach takich jak: Najlepsza Gra Wyscigowa, Najlepsza Fizyka w Grach Wyscigowych, Najlepszy Multiplayer w Grach Wyscigowych - za 2005 rok.

Ja o LFS dowiedzialem sie o dziwo wlasnie z CD Action, kiedy dali (dobre kilka lat temu) demo na swoim CD. Dlaczego calkiem pomijacie ten tytul...?

Dodatkowo teraz w grze pojawil sie licencjonowany bolid F1 BMW Sauber... Generalnie wsyztskim forumowiczom polecam ten tytul.

Czekam na zajecie stanowiska w tej sprawie przez redaktorow pisma, lub ludzi odpowiedzialnych za to co pojawia sie na lamach pisma...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac dlaczego gra LIVE FOR SPEED (www.liveforspeed.net) jest tak konsekwentnie ignorowana przez nasze czasopismo?

Ja o LFS dowiedzialem sie o dziwo wlasnie z CD Action, kiedy dali (dobre kilka lat temu) demo na swoim CD.

Pewnie właśnie dlatego... A wracając do tematu, to bardzo chętnie ujrzałbym CDA XX/XX - nadzieje. Możnaby tam wypuszczać i komentować przecieki, no i oczywiście wyrażać własne nadzieje na nowy numer!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dlatego, bo od tego czasu gra rozwinela sie i awansowala do czolowki gier wyscigowych na PC ( symulacja ). Kilka lat temu, ktos tylko wspomnial o taklim projekcie... czy moze wypowiedziec sie ktos z redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysła nie to na gre to na mmm... Może jakis program dla osób niepełnosprawnych? (Paraliż)... (A np. na PC byłby freeware)

Otóż gra oparta byłaby na normalnym życiu... Powiedzmy hulałaby na Havoku ... Grafa: Shadery 3.0 itp... Ciekawie byłoby podziwiac swiat a moża byłoby ją stosowac np. zamiast oszukanych (vide CDA) benchmarków...

Wiem że spotkam sie z ogromną krytyką ale ciekawie byłoby pooglądac nasz swiat itd... Ludzie niepełnosprawni (głowie dzieci) mogliby oglądac realne odwzorowania sławnych miast a normalni ludzie (PC-towcy) mieliby... mmm...

MMOSimsa? Moze zasady byłyby oparte np. tak jak w The Sims Online...

Ciekawie byłoby... Np. jakby był dołączony edytorek do twarzy (gdzie możaby umiescic 3d wersję bitmapy swojego zdjęcia itd...)

Pomysł ogólnie ciekawy dla n-sprawnych, jednak PieCowcom wg. mnie szybko by sie nudził... Wartoby spróbowac =]...(niepołno-s. mogli by miec też MMOsimsa tylko on dawałby im możliwosc rozmawiania między sobą)

P.S. Aha ... i wiecie jak symulator to symulator np. za pomocą grzybków w padzie poruszałoby sie rękoma itd. a havok sprawiałby, że np. realnie dałoby sie jeździc samochodami strącac przedmioty itd.) ;] pozdro for all...

A nie uważasz, że niepełnosprawnii uznaliby to za swoistą obrazę ("No co?! Jak nie możemy chodzić/biegać/żyć jak normalni ludzie to wcale nie znaczy, że chcemy! Wsadźcie sobie te wasze nogi w (_!_) :!: "

Ale cóż.. niektórzy marzą o nogach - i takie spełnienie marzeń pewnie jakoś by im pomogło... pomysł troche brutalny ale w gruncie rzeczy w dobrej intencji :)

Obrazic? No nie wiem... Raczej miło by było tak sobie w wirtualnym świecie pogadac z niepełnosprawnym a myślę że dla takiego i to jest lepsze niz leżenie sparaliżowanym jak "warzywo" :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na nowy tematat? Proszę bardzo, temat (nazywać się bedzię Wyżyt zone)w którym każdy kto ma zły dzień i nie ma na czym (lub kim) wyżyć, wyżyje się na tym temacie piszcząc co mu ślina na palce przyniesie (oczywiście są pewne granice, inaczej to by anarchia słowna była). Ten temat będzie dzięki temu podwójnie użyteczny, bo

a)uspokoi w pewnym stopniu nerwy

b)więcej tematów - więcej czytania - więcej nowych słów się nauczysz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demitel>>> Ke? Wyżyć to się można grając na komputerze albo rąbiąc drewno na zimę. Wszyscy, którzy pojawiają się na tym forum aby się wyżyć i ci, którzy pisali "co im ślina na palce przyniesie" dosyć szybko stąd znikali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry byłby kącik z listą najlepszych gier, w które ludzie aktualnie grają. Nie wiem, na jakiej podstawie najlepiej byłoby uzyskiwać dane, ale wg mnie to dobry pomysł. Jeśli chodzi o listę na stronie głównej CDA, to jest ona dosyć... nio, niezbyt wiarygodna. Gothic twardo stoi, i dobrze, ale czasami pojawiają się (i równie szybko znikają, najprawdopodobnie zbite wiązanką jedynek) jakieś zupełnie nieznane g... ry. To trochę irytuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by zalozyc temat przecieki :P

Chodzi mi o to zeby byly zagadki tak jak w numerze jubileuszowym.

Tylko z zasada , ze kazdy moze zgadywac raz na jedna gre.

Moze to troszke szalony pomysl ale mysle ,ze warty uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na nowy tematat? Proszę bardzo, temat (nazywać się bedzię Wyżyt zone)w którym każdy kto ma zły dzień i nie ma na czym (lub kim) wyżyć, wyżyje się na tym temacie piszcząc co mu ślina na palce przyniesie (oczywiście są pewne granice, inaczej to by anarchia słowna była). Ten temat będzie dzięki temu podwójnie użyteczny, bo

a)uspokoi w pewnym stopniu nerwy

b)więcej tematów - więcej czytania - więcej nowych słów się nauczysz

Pomysł nie jest przemyślany. Byłby to tylko topic statsiarski, w którym nabijałbyś sobie licznik postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat proponowany to swinka która była juz w cda ale potem jakos jej zabrakło w dzisiejszych czasach przydało by sie opisac gry na które warto wydac te 20 zł lub dział tworzony przez czytelników w którym to opisywali by gry których recenzji jeszcze nie było w CDA

pozdro by Kejn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie słów Blue Sky'a. Jak to odgadłeś? (na szczęscie nie odgadł, że każdy kto by się tam wpisał, przeszedłby mutację w pół-kurę, pół-kauczuk). Jednakże, skoro tu piszę muszę rzucić jakiś pomysł. Zatem rzucam pomysł na changing_into_half_cow_,_half_wood_person_zone. Kompletnie inny cel niż mój poprzedni pomysł. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...