Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Ja proponuję takie coś:

W każdym numerzę będzię pewna informacja na temat SMUGGLERA,następnie po upływie jakiegoś czasu będziecie na płytce (obok FotoSMUGGLER) dawać po 1 kawałku ciała (zdjęcie oczywiście :]) SMG'a,po czym za 3 lata dacie zadanie konkursowe,dacie opis 3 redaktorów-trzeba będzię zgadnąć który to SMUGG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie wiem co wy ludzie w tym Smuglerze widzicie. Ja się nim tak nigdy nie podniecałem.... No dobra, raz mi odpowiedział na post to chodziłem jak narąbany przez tydzień. :wink: . Niekiedy to myślę, że się ludzie do niego modlicie w kapliczkach które trzymacie w domach. A mi się wydaje, że po prostu gość chce mieć trochę prywatności, a nie jak ktoś go zobaczy go na ulicy to pada na kolana i "Daj mi ten zaszczyt być pojechany w AR". Niewielu fanów umie go sobie wyobrazić jako normalnego faceta, tylko jakiegoś bożka. On chyba nie chce byc tak sprzedawany w kawałkach jak tam mówisz w AR, chyba nikt by nie chciał. Chociaż lepiej w kawałkach go dawać bo boję się że jak go od razu zobaczę to spadnę z krzesła :alien:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki dział to kretynizm. mam dość polityków w telewizji. jak bym chciał coś o nich wiedzieć to właczam wiadomości i wiem kto z kim i za ile. polityce na forum cda jestem przeciw!!!

A ktoś by Cię zmuszał do zaglądania do tego topicu? Ciebie polityka zupełnie nie interesuje - Twoja sprawa. A wiadomości to se możesz obejrzeć, ale do dyskusji już ich nie wykorzystasz.

Mój post powinien się znaleźć w "propozycjach offtopiców", więc tam go zamieszczę. Ten powyżej, jak ktoś chce to może wywalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje nowych tematów? Gry w przeglądarce... Jest tego trochę, a i społeczność jest olbrzymia.. Taki Hattrick, Menagerzone czy Ogame mają po milion aktywnych graczy, z czego Polacy prezentują bardzo liczną społeczność.. To bardzo ciekawy temat i nie wiem, czemu jest omijany przez recenzentów.. Gram od niedawna w www.footstar.org Gra rozwija się w błyskawicznym tempie (około 1000 nowych graczy dziennie i ta tendencja wciąż wzrasta) Mogę się założyć, że choćby jednostronicowa recenzja takiej na przykład gierki pozwoliłaby podnieść sprzedarz CD-Action o co najmniej kilkaset sztuk...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale TO SĄ PROPOZYCJE TEMATÓW a nie gier do nastepnego CDA. Jak chcesz sobie napisac o tej grze to załóż własne czasopismo. A jeżeli nie chcesz to masz kącik - Gry. Z checia sie z Toba założe, bo ie jestem pewien czy twoja propozycja byłaby "złotym jajkiem" i podniosła sprzedaz CDA.

Dużo piszecie o Gamewalkerze w wydaniu dla forumowiczów - czy wyobrażacie sobie, że w tym temacie byłby taki bajzel, że trzeba by tu było miec milionową armie moderatorów dla zaspokojenia burdelu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra OUTCAST ( http://www.planet-adelpha.com/Outcast/screenshots.html ) wyszła już 8 lat temu... nigdy nie wydana w polsce, okazała się rewolucyjną grą (w tamtych czasach). Czy wasze czasopismo jest w stanie pozyskać licencje na zamieszczenie tej gry w swoim czasopiśmie? Nie wiem w jaki sposób pozyskujecie pełne wersje do gazety (pewnie tajemnica zawodowa :twisted: ) ale do dzis pamiętam jak zachwalaliście tą gre i nawet zachęcaliście do kupienia jej z zaranicznych sklepów... tyle latek minęło... może skuśilibyście się? Co smuggler? 8)

P.S Moglibyście stworzyć wątek na forum w którym ludzie mogliby dawać propozycje sensownie uzasadnione, (nie typu "Chciałbym Rainbow Six: Vegas w marcowym numerze bo jest fajna" takich osobników można po prostu banować) na to jąką gre chcieli by kiedyś zobaczyć w CDA. Myśle, że temat naprawde cieszyłby się dużym zainteresowaniem, a wy chyba też chcieli byście wiedzieć co nas interesuje jako czytelników nie? :wink:

"Bozzzzzzzz...... kolejny odkryl Ameryke" pewnie tak to skomentuje smug

P.S

Do moderatorów. Chciałem zamieścić tego posta w dziale, jak to mi zasugerował jeden moderator, "Pytnia do redakcji", ale niestety za każdym razem jak chce dodac posta w tym temacie to mi się pokazuje "Nie istnieją żadne posty dla tego tematu".

P.S II

Z tymi kapliczkami smugglera to dobry pomysł. Powinni je dawać przy zakupie prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Takie cos na propozycje otóz kazdy bedzie dawał jakis screen z gry i my bedzemy musieli odgadnąc co to za gra

To nawet dobre jest!! Za miesiąc losowanie nagród by było i 3 czy też 5 osób wygrywa odtwarzacze mp3, bo raczej ferrari nie zafundujeta;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście stworzyć wątek na forum w którym ludzie mogliby dawać propozycje sensownie uzasadnione, (...) na to jąką gre chcieli by kiedyś zobaczyć w CDA. Myśle, że temat naprawde cieszyłby się dużym zainteresowaniem(...)

Obawiam się, że taki temat cieszyłby się aż za dużym zainteresowaniem, a tego typu uzasadnionych propozycji byłoby mało. Ale może na próbę faktycznie byście coś takiego zrobili? Za notoryczne, nieuzasadnione "chciejstwo" zawsze moglibyście osta dać. Dajcie się w końcu namówić, może coś sensownego z tego wyjdzie...

niestety za każdym razem jak chce dodac posta w tym temacie to mi się pokazuje "Nie istnieją żadne posty dla tego tematu".

Też się kiedyś z tym zderzyłem, skrypt źle oblicza ilość postów, klikaj w takim przypadku na przedostatnią stronę tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Takie cos na propozycje otóz kazdy bedzie dawał jakis screen z gry i my bedzemy musieli odgadnąc co to za gra

Zły pomysł.

Co miesiąc ukazuje się na rynku od kilku do kilkudziesięciu gier, chcąc bawić się w odgadywanie screenów każdy musiałby zdobyć te kilkanaście gier. Znasz kogoś kogo stać na takie zakupy? Nie mówiąc o tym czy miałby czas w każdą z tych gier porządnie zagrać?

Reasumując - namawiasz do piractwa, czyli pomysł do niczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Takie cos na propozycje otóz kazdy bedzie dawał jakis screen z gry i my bedzemy musieli odgadnąc co to za gra

Zły pomysł.

A czy on tu mówi o tym żeby dawać własnego screena ? W sumie temat by podchodził pod spam. To już lepiej dać coś takiego:

Pomysł zaczerpnięty z innego forum ale nie oto w tym chodzi

Do rzeczy:

1. Wchodzisz na stronę

www.pajacyk.pl

Klikasz w brzuszek pajacyka - jednym kliknięciem przekazujesz 5 gr dla potrzebujących

Dopisujesz 5 groszy.

2. Wchodzisz na stronę

www.polskieserce.pl

Klikasz w 5- cio groszówkę - dopisujesz 5 groszy

5+5 = 10

Dopisujesz swoje 10 groszy do ogólnej sumy , tzn 1. osoba wpisuje 10 , druga 20 , trzecia 30... Zobaczmy ile sie uda nam uzbierac przez jakiś miesiąc

np. 10 + 10 = 20, 20 + 10 = 30 itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje (niewiem czy coś takiego było) "Co, Gdzie i Jak czyli życie Smugglera" albo "Cień Zagadki" Dlaczego?? Bo to postać zagadkowa, a w każdym numerze uchylacie tylko rąbka tajemniecy jego żywota... Wiem, że tylko nielicznym udało się zobaczyć cień jego prawdziwego JA... Wiem, że nektórzy próbowali kupić jego nerke albo palca, ale ja zdumiłem się bardzo, gdy zobaczyłem Whisky Smuggler i gre na GBA Smuggler's Run i wtedy pomyślałem coś co jest dla mnie zagadką... Czysz by sprzedał prawa autorskie swojej krwi i cienia postury??? A i jeszcze takie pytanie do papa_50 ile masz lat?? 2?? Bo twoje pomysły są takie twórcze... (wiem że moje równiesz ale ja to pisze dla zabawy...)

Za to Twój pomysł jest nowatorski jak konstrukcja młotka. I mniej więcej tak samo zabawny. A co do wieku, dla mnie wyglądasz na góra parę miesięcy, mniej więcej w tym okresie dzieci zaczynają gaworzyć - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby powstał wkońcu temat na poziomie z konkretnymi argumentami, a nie pisaniem idiotyzmów tupu: "CZD jest bee"

Sam przestałem czytać CDA w sierpniu 2006 roku, ale śledzę dzielne poczynania magazynu z którym spędziłem szmat swojego życia(pierwszy nr - 5 rocznica(daliście Unreal'a) i nie opuściłem aż do tamtego numeru żadnego wydania).

Jednym z moich argumentów, które przemawiały za zakończeniem kupowania jest kobieta mojego życia(bilety do Warszawy z Torunia kosztują).

A moze ktoś dzięki watkowi przekona się na nowo do CDA. Może kiedy będe miał wiecej argumentów przemawiających ZA to ponowie kupno. Wg mnie mogła by sie wywiązać ciekawa dyskusja między ludźmi, którzy nadal kochają CDA(albo i nie), ale nie kupują, a kupującymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mała proozycje do mojej wczesniej wypowiedzi, w zalezności od warunków niech ktoś z administracji niniejszego forum odpowie:

"Nie"

"Tak"

"Temat typowo pośladkowy i nie wyobrazaj sobie koleś, że wstawimy ten badziew tylko po to, iż Tobie się wydaje, że jesteś subiektywny. A tak po za tym to daj sobie z pisaniem spokój bo pisząc ten post sam poprawiłeś zaraz po wstawieniu go na forum biórko na biurko"

"Ten temat jest cudowny piękny, jeszcze Ci pomnik postawimy, o Tam na miejscu biUrka Red Nacz"

Wytłumaczyć mi dlaczego czekam na odpowiedź tyle czasu, bo widzę, iz moderacja się nie interesuje, a wg mojej SUBIEKTYWNEJ oceny o ile znajdą się chętni do rozmowy to temat może się ciekawie rozwinąć.

PS: Pozdrowienia dla Pani sekretarki z Redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczyć mi dlaczego czekam na odpowiedź tyle czasu, bo widzę, iz moderacja się nie interesuje, a wg mojej SUBIEKTYWNEJ oceny o ile znajdą się chętni do rozmowy to temat może się ciekawie rozwinąć.

Po pierwsze piszesz posty pod sobą czym już denerwujesz moderacje.

Po drugie w Twoim wcześniejszym poście poza kilkoma reminiscencjami osobistymi nie widzę żadnej sensownej propozycji tematu - chyba, że masz na myśli apel by ludzie pisali sensownie? Ale to nowy temat nie pomoże a dyskusje jakiej oczekujesz możesz prowadzić w co najmniej czterech istniejących tematach.

Po trzecie i ostatnie w końcu nie licz, że na twoje posty Redaktorzy rzucą się niczym szczerbaty na suchary - forum to nie chat i na odpowiedz możesz i kilka dni czeka. A większość i tak się nie doczekuje bo nie piszą nic ciekawego czy odkrywczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego:

Najgłupsza gra w jaką kiedykolwiek grałeś??

albo:

Największy zawód w grach komputerowych??(w sensie że się zawiodłeś...)

Taki topic już jest, nazywa się (bodajże) nasze kaszanki

A ja mam pomysł na topic w którym pytało by się o rzeczy "w którym numerze była recenzja gry xxx" , albo kto ją recenzował.

No może jeszcze być temat "co grasprzęt XXX dostałaał w CDA i jakie były plusyminusy"

Jeżeli pomysł na taki topic już był (albo topic JUŻ jest :P) to sorki :D

PS. Szczerze przepraszam za POTRÓJNEGO posta :/ Coś mi się net zawiesił (posty już usunąłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie temat "FENOMEN Smugglera - czyli dlaczego ludzie go tak uwielbiają, i dlaczego większość z nich to faceci" (może tak naprawde jest kobietą? :twisted: )

Hehehe... no dobra just kidding. No offence :oops:

A tak seriously to miałbym propozycje aby zacząć temat o irytujących, bądz czasami zabawnych, błędach jakie się mogą przytrafić w grze komputerowej (tylko nie chodzi mi o takie "zwiecha i restart" a o takie które się "objawiają" w gameplay'u że tak powiem np. przenikające obiekty, idiotyczne umiejscowienie skryptów) Na początku troche trudno sobie wyobrazić taki temat ale jakby ludzie pisali całkiem ciekawe opisy tych błędów i w jakich sytuacjcach się przytrafiły to mogło by wyjść całkiem zabawnie (bo czasami wychądzą takie "fazy" z błędami w roli głównej, że Monty Python wysiada 8) ) Takie "Śmiechu warte" w wydaniu gier komputerowych....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję założyć temat w całości poświęcony Kaszance Zone :wink:. Skoro ten dział jest tak popularny to myślę, że należy mu się własny kącik na forum :).

jest to jakis pomysl, tylko... o czym tu dyskutowac - ze gra jest do bani? I tak jest :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować dwa tematy:

Najlepsza gra w CDA

oraz

Nasze zaskoczenia

Pierwszy, to wiadomo. Mamy o ile się nie mylę topic o Najgorszej grze w CDA, a nie ma gdzie napisać o tych które nam się podobały. Nie chodzi oczywiście o recki, lecz o pełniaki. (niektórzy źle interpretują istniejący topic NGwCDA.

Drugi temat to odwrotność "Naszych Kaszanek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję założyć temat w całości poświęcony Kaszance Zone :wink:.
Ja chciałbym zaproponować dwa tematy:

Najlepsza gra w CDA

To może wszystko za jednym zamachem - "Najlepsza kaszanka w CDA". Brzmi nieprzymierzając jak reklama jakiegoś nowego sklepu mięsnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...