Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Gość Darekader

No cóż, chciałbym złożyć propozycję aby zamiast kolejno: CDA 10/5, CDA11/5, CDA 12/5 zrobić temat "Najnowsze CDA" i nie trzeba by było co chwila wysyłać ich do archiwum.

PS: Przeprasza za krótki post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym założył temat "Nowi użutkownicy" (o ile nie ma jeszcze takiego tematu w innym dziale). Każdy nowy użytkownik pisałby tam co sądzi o CDA, jakie gry lubi, co mu sie podoba a co nie, krótko o sobie i wszycho. W ten sposób można byłoby wiedzieć czego się spodziewać po gościu. A kretyni którzy właziliby na forum tylko po to by pospamować, porobić z siebie debila itp. byliby łatwo wykrywalni i przeważnie pierwsze posty które by pisali to właśnie w tym temacie. Byłby większy porządek, ład.

No cóż, chciałbym złożyć propozycję aby zamiast kolejno: CDA 10/5, CDA11/5, CDA 12/5 zrobić temat "Najnowsze CDA" i nie trzeba by było co chwila wysyłać ich do archiwum.

Popieram. Nic dodać nic ująć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym założył temat "Nowi użutkownicy" (o ile nie ma jeszcze takiego tematu w innym dziale). Każdy nowy użytkownik pisałby tam co sądzi o CDA, jakie gry lubi, co mu sie podoba a co nie, krótko o sobie i wszycho. W ten sposób można byłoby wiedzieć czego się spodziewać po gościu. A kretyni którzy właziliby na forum tylko po to by pospamować, porobić z siebie debila itp. byliby łatwo wykrywalni i przeważnie pierwsze posty które by pisali to właśnie w tym temacie. Byłby większy porządek, ład.

Hola, hola! Nie wystarczy zrobić nowego topicu by pozbyć się/ograniczyć głupote na FA. ;) Zresztą większość buców wypada po kilku pierwszych postach. A tak w ogóle to w Offtopicu jest stosowny temat "Ankieta dla forumowiczów"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! Nie wystarczy zrobić nowego topicu by pozbyć się/ograniczyć głupote na FA. ;) Zresztą większość buców wypada po kilku pierwszych postach. A tak w ogóle to w Offtopicu jest stosowny temat "Ankieta dla forumowiczów"

No ok. Bardziej mi chodziło o topic zapoznawczy - ale skoro już jest coś podobnego w Offtopicu - to nie ma sprawy. Nie mniej jednak dla mnie taki temat byłby "Ciekawym zbiorowiskiem gustów poszczególnych forumowiczów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kretyni którzy właziliby na forum tylko po to by pospamować, porobić z siebie debila itp. byliby łatwo wykrywalni i przeważnie pierwsze posty które by pisali to właśnie w tym temacie.

I myślisz, że jak ktoś by wpadł by sobie pobluzgać to będzie to robił właśnie tam? Raczej bym na to nie liczył. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłek jest taki. Co dwa trzy miechy dawajcie reedycję starej gry, która już była wydawana. Proponuję, abyście dali wpierw Tonego Howk'a część pierwszą.

PS. Wcale mi nie chodzi o to, że zgubiłem gdzieś płytkę i nie mogę za czorta jej znaleść :lol:

B-E-Z S-E-N-S-U!!! Dotarło? Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja chciałbym zaproponować wam taki temacik jak "pecet łączy pokolenia" czy coś takiego... tam moglibyśmy się wypowiadać o naszych rodzicach, dziadkach(!) i innych starszych krewnych i ich stosunku do komputera oraz ew. waszego pisemka. W co grają? Czy wy też w to gracie? Czy są od was lepsi itp.

Dodam że natchnieniem do tego pomysłu był tekst z któregoś archiwalnego CDA o tzw. Quakebabci.

"a moja babcia gra w quake'a lepiej niż ty!!!" :P8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja chciałbym zaproponować wam taki temacik jak "pecet łączy pokolenia" czy coś takiego... tam moglibyśmy się wypowiadać o naszych rodzicach, dziadkach(!) i innych starszych krewnych i ich stosunku do komputera oraz ew. waszego pisemka. W co grają? Czy wy też w to gracie? Czy są od was lepsi itp.

Dodam że natchnieniem do tego pomysłu był tekst z któregoś archiwalnego CDA o tzw. Quakebabci.

"a moja babcia gra w quake'a lepiej niż ty!!!" :P8)

moim zdaniem temat bez sensu. NIe każdy ma babcie, która fra w Quake'a... Na dodatek statsiarski i max na 5 stron. "Mój tata gra w SoF'a", "A mój w Doom'a", "Wg. mojej mamy CDA odciąga mnie od nauki" etc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

Myślę, że fajnie byłoby robic podsumowanie roku - nasze własne. dwa działy: "gierkowe" podsumowanie roku i podsumowanie działalności redakcji CDA w mijającym roku. Nie proponuję ankiety, bo te są nudne, zawsze lepiej samemu się wypowiedzieć, no tak...pełnym zdaniem :wink: Trzeba tylko ustalić co taka wypowiedź ma zawierać ( najlepsza gra roku, największa wpadka CDA itp., itd.)

he?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajnie byłoby robic podsumowanie roku - nasze własne. dwa działy: "gierkowe" podsumowanie roku i podsumowanie działalności redakcji CDA w mijającym roku. Nie proponuję ankiety, bo te są nudne, zawsze lepiej samemu się wypowiedzieć, no tak...pełnym zdaniem :wink: Trzeba tylko ustalić co taka wypowiedź ma zawierać ( najlepsza gra roku, największa wpadka CDA itp., itd.)

he?

Gierkowe Podsumowanie Roku jest OK. Zaraz zakladam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas bliżej nieokreślony proponowałbym wrzucić topic: Sprzęt/gadżet roku 2005. Skoro jest Gierka roku, to czemu nie zabawić się w kolejny plebiscyt. :P

Jeśli propozycja zostanie ropzatrzona negatywne, to może jakieś Podsumowanie Sprzętowe Roku 2005, co? :)

EDITIO: Dzięki, SMG. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos poszukuje gm-a do roznych spraw pisac do mnie mam dosciadczenie!!bylem gm-em na 4 servach!!teraz jestem aktualnie gm-em na jednym servie ale potrzebuje jakis serv zebym mogl byc gm gdzie sa ludzie kturzy graja!!prosze pisac na moje gg albo dzwonic na kom gg: 2629988 kom:604121991

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos poszukuje gm-a do roznych spraw pisac do mnie mam dosciadczenie!!bylem gm-em na 4 servach!!teraz jestem aktualnie gm-em na jednym servie ale potrzebuje jakis serv zebym mogl byc gm gdzie sa ludzie kturzy graja!!prosze pisac na moje gg albo dzwonic na kom gg: 2629988 kom:604121991

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wyje*ac ta ciote co se ogloszenia za friko daje i pisze post pod posttem tej samej tresci .

po drugie moglibyscie dac dzial o muzyce[chociaz duzo nie ma wspolnego z grami:P] dzialem tym mogli by opiekowac sie Eld i Hut [bo jeden slucha metalu a drugi szeroki pewnie ma zasob zainteresowania muzycznego:)]

dawali by recki jakiegos albumu itp. pomysl chyba denny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wyje*ac ta ciote co se ogloszenia za friko daje i pisze post pod posttem tej samej tresci .

po drugie moglibyscie dac dzial o muzyce[chociaz duzo nie ma wspolnego z grami:P] dzialem tym mogli by opiekowac sie Eld i Hut [bo jeden slucha metalu a drugi szeroki pewnie ma zasob zainteresowania muzycznego:)]

dawali by recki jakiegos albumu itp. pomysl chyba denny:)

Po piewrsze nie bluzgaj...

Muzyka? Zajrzyj do działu Varia -> Offtopic -> Muzyka, której słucham, muzyka, którą lubię. Od opiekowania sie forum są modkowie. Elda już nie tutaj nie ma, a wątpie, żeby Tymon się tu rejestrował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl na 2 nowe tematy. To byla by raczej taka forma zabawy :)

Np kazdy pisze 3 slowa i skladamy z nich historyjke a potem byla by ona np opublikowana w CDA :?: :) Drugim tematem moglo by byc chodz tu bylby duzy spam i pewno forum by nie wytrzymalo zabawa w zdjecia. Chodzi o to ze ktos prosi o jakies trudne zdjecie ktos go szuka wkleja i wtedy prosi o jakies i tak dalej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl na 2 nowe tematy. To byla by raczej taka forma zabawy :)

Np kazdy pisze 3 slowa i skladamy z nich historyjke a potem byla by ona np opublikowana w CDA :?: :) Drugim tematem moglo by byc chodz tu bylby duzy spam i pewno forum by nie wytrzymalo zabawa w zdjecia. Chodzi o to ze ktos prosi o jakies trudne zdjecie ktos go szuka wkleja i wtedy prosi o jakies i tak dalej. :wink:

To raczej tematy na Offtopic, zresztą co do pierwszego tematu, to zobacz sobie na OT w propozycjach tematów tam była o tym dyskusja...co do drugiego to sam dobrze mówisz, że forum nie wytrzyma obciążenia takiego, i zwolni staaaasznie forum, a tego nikt nie lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na szumny plebiscyt na "najbardziej podlizującego się Smugglerowi forumowicza", widziałem paru takich gagatków i chętnie bym zagłososował!!

Plebistyty na najbardziej/najlepiej robiącego coś posiadającego jakąś cechę użytkownika to będą w marcu (czy kiedy tam będą Smugglerki). :wink: Wtedy możesz zawsze taką kategorię zaproponować, chociaż szczerze wątpie, żeby przeszła przez komisje. :)

Nowe tematy:

1.Gra roku 2005 na Cover CDA

>>>Z tego co widzę o grze roku z płyt CDA ludzie piszą w temacie Gra Roku 2005, więc jeśli ktoś chce może o tym tam napisać. :)

2.Gra Cover CDA (Ever!)

Hm, w sumie taki pomysł zły nie jest, ale myślę, że z każdym (no prawie każdym) numerem dochodziłaby jakaś nowa gierka do tego tematu...i przynajmniej w moim odczuciu większość (powiedzmy 70-75%) byłaby z minionego roku, bo im rok dalej, tym lepsze gry można wykombinować (przykładowo w 2005 jakaś gra była wielkim hitem i oczywiście żadne pismo nawet by nie pomyślało o daniu jej na coverze, ale już w połowie 2006 roku gra sprzedała się w dobrej ilości i twórcy zarobili, a jako, że nie jest już taką nowością [powiedzmy - wciąż dość świeżą grą], może zagościć na płycie czasopisma jako hit numeru , mam nadzieje, że wiecie o co chodzi :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował uaktywnić temat który leży w archiwum, mianowicie temat z najlpopularniejszymii bohaterami. Topic cały czas jest aktualny ze względu na ciągłą produkcję gier i sam jestem ciekaw, kto jest teraz najbardziej popularnym wirtualnym bohaterem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...