Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Myślę , że przydałby się dział Temat Numeru , tyle że w 2 formułach :

1. Dotychczasowa

2. Recenzja największego Hitu.

A co jest najwiekszym hitem w danym numerze? Czasem ciezko zdefiniowac. I nie chcielibysmy dzielic recenzji na te wazniejsze i mniej wazne. kazdy czytelnik sam sobie moze ktoras z nich nazwac Tematem Numeru i juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że przydałby się dział: najlepsza gra miesiąca (wedłóg czytelników).

A czym jest comiesieczny plebiscyt na Gre Miesiaca w CDA?

Wiem że w CDA jest taki plebiscyt, ale jest to konkurs SMSowy. Gdyby więc założyć taki temat na Forum Actionum to każdy mógł by się wypowiedzieć na temat "swojej" ulubionej gry miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świetny pomysl na nowe dzialy - remake'i: SCENA KOMPUTEROWA, POMOCNA DLON, itp. Zmiencie desing plyty na ten z pierwszych cd-a..czarna plytka i opisy zawartosci czerwona czcionka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Redakcji - to taka bardziej ogólna wersja "Najlepsi recenzenci"... temat nie skromny, bowiem można by tu dyskutować o WSZYSTKICH redaktorach/współredaktorach itp. temat przdał by się z tego względu, ponieważ nie ma nigdzie miejsca, żeby napisać:

"Pamiętam jeszcze Mr.Jediego i Jaspin... to byli dopiero redaktorzy... a ten Duch Jediego jakoś lewy jest, bo mało prześladuje to AR, nie? To chyba dlatego, że to jakiś mangowy Duch jest :)"

dyskusji na ten temat nigdy nie zabraknie... bo co miesiąc, każdy z redaktorów pokazuje część siebie pisząc teksty - i nasuwały by się nowe myśli..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym propnowal temat

"Kaszanka Zone" każdy by powiedzial o grach których nie lubi lub go denerwują i dlaczego

To może być ciekawy temat - więcej kaszanki i to tym razem servovanej przez amatorów tego 'sportu', myślę, że warty pomysł do przemyślenia. :)

edit

I'm sorry, rzeczywiście nie zauważyłem tematu 'naszych kaszanek' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wątek:

Co cię kręci w grach/Gra twoich marzeń

Myślę że to będzie ciekawy temat ponieważ różni ludzie będą wymieniali się spostrzeżeniami na temat gier i wymyślali inne rozwiązania dla gier, mówię tu o grywalności. Uważam że taki temat nie byłby głupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł na nowy temat: Babolki (tak byłby się nazywał). W tym dziale gracze przysyłaliby jakieś błedy w grach (chyba każdy troche ich zna), lub śmieszne screeny z gier. Podobny dział jest na Hiperze (kanał TV po 21:00 na Zig Zapie), Replay. Na Waszym DVD moglibyście też filmy z gier zamieszczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tu nie widze tematu:

Jakie full wersje chcecie w CDA ? ( przydał by się chyba ze prośby i tak nic nie dają )

A chcesz zobaczyc sie w watku "Uzytkownicy, ktorzy dostali bana" to rzuc jeszcze raz te propozycje. Jak sie FAQ i AR nie czyta ze zrozumieniem, to sie potem mozna zdziwic [smg]

Wyjasniam po raz ostatni: NIE MA SZANSY ANI NA TAKI TEMAT ANI NA TAKI WYBOR PRZEZ WAS Z 100001 POWODOW, zas posty "a ja bym chcial Gothic 4 przed premiera" na pewno wiele wniosa... GRRRR

:evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł na nowy temat: Babolki (tak byłby się nazywał). W tym dziale gracze przysyłaliby jakieś błedy w grach (chyba każdy troche ich zna), lub śmieszne screeny z gier. Podobny dział jest na Hiperze (kanał TV po 21:00 na Zig Zapie), Replay. Na Waszym DVD moglibyście też filmy z gier zamieszczać.

Faktyznie taki temat byłby SUPER!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł na nowy temat: Babolki (tak byłby się nazywał). W tym dziale gracze przysyłaliby jakieś błedy w grach (chyba każdy troche ich zna), lub śmieszne screeny z gier. Podobny dział jest na Hiperze (kanał TV po 21:00 na Zig Zapie), Replay. Na Waszym DVD moglibyście też filmy z gier zamieszczać.

Faktyznie taki temat byłby SUPER!

Również poieram, tylko żeby dawali takie screeny, żeby nie rozłaziły się strony na forum. Moją propozycją jest temat Kim jest Smuggler :P albo temat w których opisywałoby się śmieszne sytuacje z CDA. Nie wiem czy taki jest. Jak tak to sorki za nieuwagę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł na nowy temat: Babolki (tak byłby się nazywał). W tym dziale gracze przysyłaliby jakieś błedy w grach (chyba każdy troche ich zna), lub śmieszne screeny z gier. Podobny dział jest na Hiperze (kanał TV po 21:00 na Zig Zapie), Replay. Na Waszym DVD moglibyście też filmy z gier zamieszczać.

To bardziej propozycja na nowy dział CDA niż temat na forum.MOIM ZDANIEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat "Polityka"? Nie da się zaprzeczyć, że takie dyskusje się pojawiają. Ja debatuję akurat w Aktualnościach II, ale gdy dyskusja stawałaby się bardziej ogólna niż na temat bieżących wydarzeń, możnaby ją przenieść do nowego tematu, przez co byłoby przejrzyściej w obydwu. Co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...