Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Niestety panowie (zwracam się do 3 powyżej mojego posta) raczej coś takiego nie powstanie. Po pierwsze, tak jak wspomniał Woody, można o innych czasopismach rozmawiać w Off-topicu -->"Media", a po drugie kiedyś już istniał (na próbę) dział poświęcony "Clickowi" i szybko zakończył swoją działalność (w końcu nie było założeniem tego działu pisanie o tym dlaczego "Cd-Action" jest lepsze od Clicka, nie? :)). Zatem uważam, że nie ma ten pomysł zbyt świetlanej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że większość postów dotyczyło by krytyki takich czasopism jak cybermycha.

A kto by porównywał przy zdrowych zmysłach CDA do CyberMychy? Przecież te pisma są skierowane do zupełnie innej grupy docelowej. A zresztą taka sobie CyberGra dawała niezłe gry (BG&E, Westerner w nowej wersji językowej).

Moż jest już taki tema ,le nie wiem gdzie ja bym taki zrobił i odrazu zaproponowałbym EMPIRE EARTH 2 ZŁOTA EDYCJA

Z takimi propozycjami to do Komentarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by porównywał przy zdrowych zmysłach CDA do CyberMychy? Przecież te pisma są skierowane do zupełnie innej grupy docelowej. A zresztą taka sobie CyberGra dawała niezłe gry (BG&E, Westerner w nowej wersji językowej).

A czy ja napisałem, że CDA i Cybermycha były by porównywane? W tym temacie dyskutowano by ogólnie o innych czasopismach komputerowych oraz dla graczy. IMO obawiam się, że w większości postów wytykano by błędy innym czasopismom. Cybermycha to był tylko PRZYKŁAD. Jak już pisał Zib temat ma mała szanse na powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by porównywał przy zdrowych zmysłach CDA do CyberMychy? Przecież te pisma są skierowane do zupełnie innej grupy docelowej. A zresztą taka sobie CyberGra dawała niezłe gry (BG&E, Westerner w nowej wersji językowej).

A czy ja napisałem, że CDA i Cybermycha były by porównywane? W tym temacie dyskutowano by ogólnie o innych czasopismach komputerowych oraz dla graczy. IMO obawiam się, że w większości postów wytykano by błędy innym czasopismom. Cybermycha to był tylko PRZYKŁAD. Jak już pisał Zib temat ma mała szanse na powstanie.

Powiem tak:

1. Albo byscie na nie bluzgali - to nieladnie

2. Albo chwalili - a to bez sensu, by na forum pisma CDA wychwalac konkurencje :)

Krotko mowiac - watek, z ktorego nic dobrego by nie wyniklo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem fajny konkurs w którym czytelnicy wymyślaliby jak może wyglądać Smuggler i kim jest a ten kto by wymyśliłby najdciekawszego ten by wygrywał.

PS:Nie wiem czy odpowiedni temat wybrałem bo jestem tu od niedawna więc jak zły to przenieść gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: dodać kącik na temat gier online w przeglądarce.. Dziwne, ze gry te z dnia na dzień zdobywają coraz większą rzeszę fanów, to nikt jakoś nie kwapi się do napisania o nich.. Gdy w KŚG pojawił się artykuł na temat gier w przeglądarce (swoją drogą na zaledwie jedną stronę:/) to na forach tych gier było wiele postów w stylu: "Kupiłem ten numer, by zobaczyć, co o nas napisali".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to chrzanić zdania

Cd-action to gazeta dla graczy i zrobić artykuły nie będące do końca związane z teamtykom gier (np. RESET -rulezed :D!! )

Pierwsze i ostatnie ustne upomnienie. Jak nadal będziesz pisał, co Ci się pod palce nawinie byle tylko napisać kolejne posta to wylądujesz z ostrzeżeniem...

{Smg] W pelni popieram stanowisko Colidora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o artykuły nie związane z tematem gier komputerowych ala reset

Jeśli ty to spostrzegasz inaczej to objaw mi co napisałem bezsensu???

Zaproponowałem temate i wszystko jest w porządku po zatym nie pisze wszystko co mi się pod palce nawinie, zawsze JA chciałem żeby cd-action zmieniło troszkę formę. Są bany za głupie ostrzeżenia? :D

Nie przeginaj, dobrze? Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby założono temat odnośnie artykułu w najnowszym CDA: PRASA VERSUS WORTALE - chodzi o podjęcie dyskusji na ten temat, z resztą w samym CDA pisze "Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!"

Osobiście nie znalazłem na forum odpowiadającego tematu, a cytowana w czasopiśmie wypowiedź jest w wątku Pytania do redakcji cz. 5, gdzie rozmowa dawno zeszła na inne tematy.

Można by jeszcze dodać ew. jakąś ankietę tematyczną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by sie jakiś mały dział o filmach,w którym znajdowałby sie opis danego filmu,plusy i minusy,jak zrobione zostały efekty specjalne w tym filmnie i tym podobne informacje :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ma takich tematów jak Najlepsza gra dodana do CDA,najgorsi recenzenci,najgorszy numer itp?

A może posunąć się jeszcze dalej co? Autor najgorszej recenzji wylatuje z roboty. A do tego najlepiej było by żebyś to Ty go wybierał. Tak było by sprawiedliwie.

Jeszcze nie wiesz o co chodzi? O to że Tobie podoba się recenzja, a

komuś innemu akurat ta leży raczej średnio. A jeżeli chodzi o najgorszych recenzentów... to zapewniam Cię w CDA takich nie ma. Musisz szukać gdzie indziej. Każdy ma swój styl i swoje tzw. jazdy. Każdy również wkłada w to co robi kawał serducha. A jeżeli ktoś się stara, to nawet w chwilach słabości trzeba go podtrzymać na duchu a nie od razu robić z niego 'najgorszego

recenzenta miesiąca'. Tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś się stara, to nawet w chwilach słabości trzeba go podtrzymać na duchu a nie od razu robić z niego 'najgorszego

recenzenta miesiąca'. Tak?

Nie,nie,nie chodziło mi o taki temat w którym będdzie można sie wypowiedzieć na temat swojego recenzenta którego sie nie lubi.A nie chodziło wymienianie recenzentów którzy według nas sie nie nadaja sie do tej roboty.Ja tam nie przebadam za Allorem,lecz nie uwazam że nie potrafi dobrze recenzować gier.Poprostu jego recenzje nie przypadły mi do gustu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, chociaż Wasze pisemko czytuje od dawna. Dla ludzi z branży "czytuje" nie oznacza nic dobrego ale rokuje nadzieje ;). Ostatnio kupiłem CDA i znalazłem bardzo ciekawy temat Wortale vs papier czy jakoś tak. Ponieważ sam pracuje w branży bardzo ten temat mnie zaciekawił. W CDA napisaliście, że zapraszacie do dyskusji, natomiast ja po dwóch dniach molestowania modów o ten topic dowiedziałem się, że topic ciekawy ale muszę zgłosić go w tym temacie. Więc, go zgłaszam ^^. Proszę o utworzenie ww. tematu abyśmy mogli się powymieniać doświadczeniami i przemyśleniami. Co więcej jest to ciekawy problem wszystkich ludzi z "branży" ale również naszych odbiorców.

Co więcej jak przeczytałem "Deadline" poczyłem się jak w domu. Widzię, że w każdej redakcji jest tak samo ^^. Tyle, że wy macie miesiąc a ja tylko dzień. Co więcej stoje po drugiej stronie barykady (ehh ta niepisana walka pomiędzy redakcją a działem reklamy), ale uwierzcie mi jesteśmy skazani na siebie. Zresztą starym wyjadaczom nie trzeba tego tłumaczyć.

Pzdr i czekam na topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem CDA i znalazłem bardzo ciekawy temat Wortale vs papier czy jakoś tak. Ponieważ sam pracuje w branży bardzo ten temat mnie zaciekawił. W CDA napisaliście, że zapraszacie do dyskusji, natomiast ja po dwóch dniach molestowania modów o ten topic dowiedziałem się, że topic ciekawy ale muszę zgłosić go w tym temacie.
Ja wiem, że jestem stary i paskudny, i dlatego mnie pewnie nie molestowałeś, ale Ci odpowiem. IMO nie ma sensu zakładania osobnego topiku dla pojedynczego artykułu. W dziale „O CDA” znajduje się temat „Pogadajmy o tekstach w CDA”, służy on właśnie do tego typu dyskusji. Poza tym, w tym konkretnym przypadku, możesz jeszcze pisać w topiku „Media” w dziale OT, przecież chodzi tu o różnicę między tradycyjnymi gazetami/czasopismami, a ich elektroniczną wersją.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ma takich tematów jak Najlepsza gra dodana do CDA,najgorsi recenzenci,najgorszy numer itp?

Czasami niektóre sprawy warto zachować tylko dla siebie...Piszesz że nie przepadasz z Allorem-Dobra masz do tego prawo,ale po co o tym pisać??*

Lepiej abyś napisał post o swoim ulubionym redaktorze. :wink:

*Nawet jeśli za głowe XXX redaktora dałbyś swój komputer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to miałoby być. Może koło forum actionum. Temat nienawiści jest zawsze na czasie. W każdym razie mnie to kręci :) . Wroom wroom
Eeee...? Wybacz, ale nie wiem o co chodzi Ci w tym pomyśle. Powiedz mi również gdzie w CDA znajdę nienawiść (poza listami we 'Frustrat Zone')? Cóż jeśli Cię to kręci to proponuję poszukać gdzie indziej, wszak na forum CDA spotkasz samych wspaniałych kochających się braci i siostry (w większości). ^__^

PS. Przepraszam za offtop (choć nie do końca, wszak to reakcja na pomysł, więc może to nie offtop?).

blESS! :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 milionów terorystów na całym Świecie a ja zabiłem tego co ma małe stopy

87/90 % przeludnienia na Ziemi a wy płaczecie nad jakimiś ofiarami wypadków. Chcecie pokazać jacy jesteście wrażliwi czy po prostu to brak wyobrażni ? A jak ktoś mi się tu zaraz wychyli z textem " X miliardów ludzi zajmuje X tys. km kwadratowych" to chyba się popłaczę ze śmiechu :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...