Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Co sądzisz o rysunkach Błażeja Wiśniewskiego?...

Polecane posty

Gość Frashoot

Są tak absurdalnie absurdalne, że... eeehhh... nie wiem. Po prostu są absurdalne. Ale mi się podobają. Bo żeby je pojąć należy pomyśleć. A rysunki ML walą od razu co mają w sobie.

PS. Jeżeli do lekarza, to już to "psychicznego". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów czytałem z kumplem Tipsomaniaka w szkole, więc nie mogliśmy przepuścić rysunków Wiśniewskiego. Doszliśćmy wspólnie do jednego wniosku:

Jakim giga-pomyleńcem (wybaczcie określenie...) trzeba być, żeby wymyśleć równie absurdalne podpisy...

Najbardziej rozwaliły mnie:

"Płonie ognisko w Lesiu"

"Półkura mózgowa" i

"Damian, który zaczął biegać mając 25 lat" :laugh:

Poza tym i tak wolę Lenca :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja. Lepsze od Lencowej Klary.

Szkoda że w tipsomaniaku zabrakło mojego ulubionego (albo nie wypatrzyłem) "sztuczny kwiat umarł kiedy [imię] przestał udawać że go podlewa". Chciałem to sobie skserować, oprawić w ramkę i powiesić obok dwóch stron z Sin City i plakatu Kazika.

Rysunki Błażeja Wiśniewskiego przywodzą mi na myśl Pythonów - podobny absurdalny czarny humor. Jak czytałem ramki z tipsomaniaka to prawie cały czas miałem przed oczami scenę z "Sensu życia..." o tym gdzie jest ryba lub o typie co "oddał dzieci na eksperymenty". Rewelacja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki są zaje.. fajne =]

Najbardziej podobal mi się ten z podpisem:

"A na moich rysunkach to jest przynajmniej. Ktoś się ukłoni, ktoś uśmiechnie i tak jakoś, k..., bez tej całej j...ej polskiej frustracji"

Tak trzymać =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki są bardzo przejrzyste i estetyczne, chociaż nie powiem, żeby trafiały w mój gust... ale przekaz tych rysunków jest fantastyczny :D Czasami trzeba parę sekund pomyśleć, zanim się zrozumie do końca ilustracje - i to jest naprawdę świetne, tym bardziej, że w większości są nie tylko zabawne, ale i celne ^^ Mam nadzieję, że będą pojawiać się częściej nie tylko w pojedynczych numerach CDA, ale i na stałe zagoszczą w Tipsomaniaku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rysunki są świetne! Styl bardzo ładnie trafia w mój gust. Nie wspominając już o formie w jakiej utrzymane są opisy. Bardzo duża dawka dobrego humoru. Osobiście lubię je bardziej od tych Lenca.

W tej chwili nie rzucę swoim ulubionym przykładem, bo nie mam nic pod ręką, i tipsomaniaka widziałem na oczy już dosć dawno, ale jak odświeżę sobie pamięć, to może wygrzebię z niej... O zaraz, zaraz. Coś mam. :)

Było to w jednym gamewalkerze. Kura spierała sięz jajkiem o to co było pierwsze, ale wtem zza szynkwasu coś się wyłoniło (nie pamiętam, czy nie Smuggler :)) i stwierdziło, że to ono było pierwsze, ale przysnęło, czy coś... :D

Wybaczcie, że tak nieskładnie, ale jak napisałem. Już dawno nie miałem tego przed oczami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Błażeja Wiśniewskiego bardzo mi się podobają. Styl pasuje jak najbardziej do prezentowanego w rysunkach poczucia humoru. Zdecydowaną większość rysunków pojmuję i bawią mnie mocno. Moimi faworytami są te traktujące o "półkurze" mózgowej, o opętanym złem szaleńcu, z którego czasami wychodzi dżentelmen, oraz o odkryciu dokonanym przez bohatera gry "The Disillusioned". ;)

Swoją drogą, porównywanie rysunków Błażeja Wiśniewskiego i Lenca jest o tyle nietrafne, że obaj panowie nie dość, że reprezentują dwa różne style, to zwyczajnie są równie dobrzy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walnę prosto z mostu-rysunki tego pana są głupie.I to aż tak bardzo,że w większości,zamiast się śmiać,można tylko zacząć płakać...jak przeglądałem Tipsomaniaka,to zobaczyłem kilka rysunków z nudów...i przy każdym następnym miałem uczucie zażenowania i chęć jak najszybszego przejścia dalej...

Poza tym,na mój gust wszystko jest tam zbyt okrągłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki pana Wiśniewskiego mają swój niepowtarzalny styl i urok, choć niekiedy należy naprawdę chwilkę pomyśleć, żeby załapać o co chodzi. Moim zdaniem to dobrze, że znalazły się one na łamach Tipsomaniaka, bo rysunki pana Lenca mamy w każdym AR w "hurtowych" ilościach, a pan Błażej raczy nas tylko jednym dziełem w numerze. Być może dlatego właśnie nie rozumiemy jego specyficznego humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Bardzo dobre rysunki dla ludzi myślących bo nad niektórymi trzeba chwile pomyśleć co autor miał na myśli. Wyrażanie swoich myśli przeżyć przez rysunki extra sprawa

Kto niestety pisze ze są głupie to ich nie rozumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traffic-wielu ludzi nie ogarnia szachów,więc to na pewno debile.Teoria tak samo głupia jak twoja.

Smuggie-no niestety,wolę jednak płakać nad tymi rysunkami (i osobami,którzy z tych rysunków się śmieją),niż do nich przyłączyć.

Poza tym,ty,który czasami wyśmiewasz poważnych i mądrych ludzi,czepiasz się mojej teorii,która zresztą jest prawdziwa?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden problem - nie wygłosiłeś żadnej teorii. Rzuciłeś suche zdanie i uważasz je za jedyną słuszną rację, a każdy, kto śmie twierdzić inaczej, zasługuje tylko na twoje... współczucie i litościwe spojrzenie z góry jak na totalnego idiotę.

Keep up the good job!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...