Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Co sądzisz o rysunkach Błażeja Wiśniewskiego?...

Polecane posty

Coś dla fanów Błażeja:

Z okazji setnego posta i trzech lat istnienia bloga zaprosiłem kilku rysowników do współpracy i podesłania gościnnych pracek.

Dzisiejszym gościem jest Błażej Wiśniewski, podesłał aż cztery rysunki :)

http://cartoonwarsblog.blogspot.com/2011/0...wisniewski.html

Wcześniej był także Marek Lenc:

http://cartoonwarsblog.blogspot.com/2010/1...marek-lenc.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pan Lenc chce argumentów wiec ja nowych nie wymysle tylko powiele niestety ale co tam a wiec:

Pan Marek Lenc rysuje genialne komiksy, przekaz jest prosty, łatwy i śmieszny. Im ich jest wiecej tym lepiej. Panie Lenc! Rysuj nam Pan wiecej :P

Pan Wisniewski - eh, moja osobista opinia jest taka ze nie znosze tych rysunkow. Nie moge na nie patrzec- humor mi sie nie nie podoba i go nie czaje (to jest komiks dla rozrywki, jak bede sie chcial w cos wglebiac to wezme jakas lekture Fryderyka Nitschego a komiks ma bawic) ale co mnie w nich najbardziej odrzuca to kreska. Jest dla mnie mega obrzydliwa. Nie moge na nia patrzec- cos mnie bardzo odpycha i po prostu oczy bola;p takze jak dla mnie Pan Wisniewski moze zniknac nawet z CDA - nie zaboli mnie;p

Ale zeby nie bylo : tworczosc oby Panow szanuje i obu zycze powodzenia w zyciu zawodowym i osobistym. To ze mi sie b nie podobaja prace Pana Wisniewskiego to tylko moja opinia, innym moga sie podobac wiec niech Pan rysuje dalej Panie Błazeju :) ja przeciez na te obrazki patrzec nie musze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko rysunkom tworzonym przez Błażeja Wiśniewskiego, co prawda nie każdy przypadł mi do gustu, ale sądzę, że ze względu na bardzo oryginalną kreskę i takiż sam humoru, warto dać im szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego rysunki są dziwne, lecz przy tym intrygujące. Mają dość specyficzny humor i styl graficzny (który IMO uległ poprawie w stosunku do np. jego dzieł z numerów CDA z 2006r.). Niektóre nawet da się zrozumieć :). Ich "rozkminienie" zajmuje jednak sporo czasu. Długo trzeba patrzeć na obrazek, zanim dowie się, o co chodzi. Dopiero potem ewentualnie można się uśmiać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być szczery? Rysunki Otisa są świetne. Zarówno pod względem pomysłu, jak i wykonania. Rysunki Lenca są takie troche suche, ale zdarzają się fajne i zabawne. Za to rysunków Wiśniewskiego to ja nie jestem w stanie przełknąć. Nie wiem co jest na tych rysunkach. Nie wiem co mają wspólnego z podpisami pod nimi, które zresztą też są jakieś dziwne. W ogóle nie czaję po co one tam są i co jest w nich takiego "na luzie", że są akurat w tym dziale. Więc albo ja jestem jakimś ograniczonym prostakiem, albo pan W ma zdrowo narąbane we łbie (bez urazy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej, czasami gorzej, ale z reguły jest świetnie - Wiśniewski ma w głowie coś, co przekracza granice śmiechu: jest tak śmieszne, że aż nie jest śmieszne. I w sumie jego rysunki są jednym z hajlajtów Na Luzie jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje może w sieci jakaś galeria z rysunkami Wiśniewskiego publikowanymi w CDAction?

Chciałbym gdzieś znaleźć rysunek, na którym postać mówi, że instalowała w weekend system, zapytana o szczegóły odpowiada, że jest samotna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...