Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Co sądzisz o rysunkach Błażeja Wiśniewskiego?...

Polecane posty

Rysunki ladne i z humorem,ale Lencowi nie dorownuja.

Nie zgodzę się. Rysunków Lenca i Wiśnieweskiego nie można moim zdaniem porównywać - prezentują one skrajnie różne poczucie humoru. To tak jakby porównać Kabaret TEY z kawałami o Jasiu.

A same prace pana Błażeja mi się podobają - aż zionie od nich absurdem, a to mi się cholernie podoba =] Niektóre z nich wywoływały u mnie taką reakcję:

Poważna mina -> a potem LOL =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki pana Błażeja Wiśniewskiego są świetne. Każdy jest absurdalny, a w niektórych do ich humoru trzeba się, jakby "dokopać". Mnie osobiście może nie rozśmieszył, ale rozbawił ten o Wróżce Zębuszce, i Potworze z Szafy. Jak i wiele innych. I nie ma co porównywać rysunków Błażeja Wiśniewskiego z tymi Marka Lenca. Te pierwsze, to abstrakcja, i mnóstwo absurdu. Rysunki Marka Lenca, z kolei są narysowane prostą kreską i są nieco prześmiewcze. Zupełnie inny typ rysowania, i humoru. Moim zdaniem, porównywać można tylko rzeczy do siebie podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Rysunków Lenca i Wiśnieweskiego nie można moim zdaniem porównywać - prezentują one skrajnie różne poczucie humoru. To tak jakby porównać Kabaret TEY z kawałami o Jasiu.

Racja,ale humor lenca duzo bardziej mnie bawi,co nie znaczy ze rysunki Wisniewskiego sa brzydkie.Wrecz przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc rysunki p.Wiśniewskiego dużo mnie bawią. Wydaje mi się, że dodanie ich do Tipsomaniaka było chybionym pomysłem, dużo bardziej wolałbym rysunki p.Lenca, ponieważ humor w nich zawarty jest bardziej uniwersalny, przyjemniejszy dla większej ilości odbiorców... Nie twierdzę, że twórczość p.Wiśniewskiego jest zła tylko p.Lenc jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ma swoj styl, Blazej ma swoj, logiczne, ze nie kazdemu sie spodoba, mi akurat przypadl do gustu. Jego rysunki sa genialne, maja swietny styl, zarowno "fabularnie" : D, jak i graficznie. Bardzo dobra robota, i podpisuje sie pod dawnymi slowami Smugglera, ze jego rysunki sa na tyle dojzale, iz z powodzeniem, moglby znalezc je moj ojciec w "Polityce". : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te rysunki po prostu uwielbiam - zarówno za kreskę jak i za ultraabstrakcyjne (zazwyczaj nie łączę wyrazów w takie hybrydy ale tym razem zrobię wyjątek bo słowo to idealnie oddaje ducha twórczości Pana Wiśniewskiego) poczucie humoru niekiedy proste w odbiorze a niekiedy zmuszające do krótkiego zastanowienia się nad ich sensem. Bardzo się cieszę, że poświęciliście im sporo miejsca w Tipsomaniaku - mam nadzieję, że w przyszłości na łamach CDA będzie ich jeszcze więcej - jedna kratka na miesiąc to ciut za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rysunki są świetne, uwielbiam taki zakręcony humor. Zawsze uważałem, że te publikowane w Gamewalkerze są za małe, jeszcze ktoś przeoczyć może :P A Tipsomaniak to bardzo dobry pomysł, chociaż chciałoby się więcej tej genialnej twórczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że przed tym Tipsomaniakiem nie bardzo przepadałem za rysunkami Błażeja. Wcześniej ot czasami rozśmieszyły mnie podpisy, ale kreska nigdy za bardzo mi się nie podobała. A teraz otworzyłem Tipsomaniaka pomyślałem sobie co mi szkoda. I mogę powiedzieć, że weny BW nie brakuje. Podobają mi się rysunki między innymi o wróżce zębuszce i potworze z szafy oraz o nauce latania. Do stylu wizualnego można spokojnie przywyknąć.

PS Kto powiedział, że te rysunki mają być śmieszne? Jak dla mnie wystarczy, żeby były ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej ma swój charakterystyczny styl i humor, lecz niestety zarówno jedno jak i drugie nie przypada mi do gustu, tak samo jak nie mogę pojąć co jest śmiesznego w fenomenie o nazwie ,,Włatcy móch``. Sorry Błażej, ale wolę rys. Marka Lenca niż Twoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...