Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

post-23628-1252001213_thumb.jpg

ech, cóż mogę powiedzieć. Mam już ten numer:)

przejrzałem tipsomaniaka - zacny materiał.

Przejrzałem akszona - zacny materiał (szkoda że o Borderlands mało), ale poczekam do następnego miesiąca i kupię:)

Generalnie gdyby mi się Jade Empire nie sypało, przy wczytywaniu to byłbym zachwycony.

Już niedługo zestaw papierosek, herbata i akszon:)

Pozdrawiam czekających do jutra. Czekajcie a będzie Wam dane;-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że numer wychodzi już jutro. W drodze do poracy z pewnośćią go sobie kupię. A z teco, co się orientuję w większych miastach, chodzi mi o Empiki ludzie tam już kupowali CDA. Ach, jak ja im zazdroszczę :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dziś CDA a nowe. Ja tam nikomu nie mam za złe że wyszedł później na teki dobry numer warto było czekać te pare dni. Od razu kupię jak wrócę z budy. Ale nie rozumiem jednego, to CDA już w niektórych miejscach było???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie pogratulować i podziękować za tipsomaniaka. Dzięki niemu dowiedziałem się wreszcie, że moją przygodę z grami rozpoczęła konsola Atari VCS, a właściwie jej niewiadomej produkcji (pod/prze)*róbka sprzedawana przez ruskich na bazarze na początku lat 90.

Ach ten smak dzieciństwa i wspomnienie dłoni zaciśniętych na rozlatujących się dżojstikach z taniego plastiku... :biggrin:

Miałbym tylko jedną uwagę - żadne rzetelne opracowanie dotyczące konsol uwzględniających rynek polski nie powinno pomijać słynnych radzieckich, tfu rosyjskich cacuszek z małym ekranikiem, czterema przyciskami i jedną grą w kilku wersjach fabularnych (zależnie od modelu) umożliwiających strzelanie do kaczek, tudzież zbieranie jajek do koszyczka. Kiedy miałem 10 lat nie znałem nikogo, kto nie szalałby na tym w drodze do podstawówki. :cool:

* - niepotrzebne skreślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...