Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

Moim zdaniem, to bedzie jeden z najlepszych CDA w historii. Najpierw swietny RPG Jade Empire, w ktorego juz wczesniej chcialem zagrac, ale jakos przeszlo miedzy palcami, a potem jeszcze idealnie trafiona strategia kosmiczna Sins of a Solar Empire. Nie mowiac juz o tematach numeru, ktore beda na pewno na moim osobistym podium najciekawszych tematow tego roku. Szkoda tylko, ze koniec wakacji uniemozliwi spedzenie z tym numerem dostatecznej ilosci czasu... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman - 9+ (Byłoby 10 - gdyby rozgrywka była o 5 minut dłuższa czy coś w tym stylu:))

CoH 3 - 7 (Byłoby 8 gdyby kosztowało 20zł)

Risen beta 8:) mam nadzieję, że co najmniej tyle.

A, w MM xk hit z żółtą opaską z napisem 19.99zł są za 19.99zł! Jeśli nie ma opaski to po 24 (20zł pewnie starsze, niesprzedane egzemplarze:)). Co do przesunięcia premiery CDA: jestem trochę wkurzony, ale tak bym już przeczytał, a tak... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy sobie robicie ( mówie do redakcji) :mad: :verymad: :verymad: .Niektórzy wasi czytelnicy nie mają neta ( mam nadzieje że każdy czytelnik ma kompa). Co pomylił się ktoś z tym tipsomaniakiem że będzie a tak naprawdę nie.Bo nie wierze że to ,,nie wina redakcji".Pierwsze przesunięcie to jakoś to przeżyłem ale na piątek :down: .Dla mnie to jaja sobie robicie. I nie kupie tego numeru :yucky: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popłacz się ... Łaski redakcji nie robisz, bo kupujesz. Tak to jest w życiu, że czasem coś nie wypali i trzeba coś odłożyć albo przesunąć. Jeśli jesteś takim smarkaczem, że tego nie rozumiesz, to lepiej w ogóle tu nie pisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popłacz się ... Łaski redakcji nie robisz, bo kupujesz. Tak to jest w życiu, że czasem coś nie wypali i trzeba coś odłożyć albo przesunąć. Jeśli jesteś takim smarkaczem, że tego nie rozumiesz, to lepiej w ogóle tu nie pisz.

Może trochę przesadziłem ale co oni tam robią(ci drukarze czy kto inny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - grosio.

Nie liczysz się tylko Ty, weekend dla wielu to dobra pora - choć wiem że to nie był powód przesunięcia i wolałbym dostać w łapki CDA 1 września, ale.. im później dostaniesz tym mniej czasu będziesz czekał na nowe - dlatego ja kupuje CDA w połowie miesiąca :) Bo recki te ważniejsze dla mnie przeczytam sobie na jakimś sajcie, zapowiedzi też.. a te mniej ważne dla mnie czytam w CDA.. Każdy ma co lubi.

Rafal95 - przesadziłeś.

Jade Empire to bardzo dobra produkcja, za grosze dostajesz świetnego pełniaka.

Poza tym - nie narzekajcie na pełniaki, to że nie dostajecie shitu - nie znaczy, że tak musi być zawsze. [choć jest]

Pełniaki to swego rodzaju bonus.

Kiedyś ktoś napisał do AR na temat pełniaków, że on się cieszy bo jest fanem RPG [nieważne czego] a ma okazje pograć w shootery, których nigdy by nie kupił. Taka jest rola tych płyt.

Krzys27 - bez tych 'drukarzy' nigdy byś tego pisma nie dostał...

Zgadzam się, że to jeden z lepszych CDA ostatnimi czasy.

Może to dlatego, że sezon ogórkowy się kończy - a właściwie już się skończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dołączę się do prośby o zaprzestanie lamentowania - parę dni naprawdę nikomu różnicy nie zrobi, nie jesteście Napoleonami pod Waterloo... Więc nie dramatyzujcie jak nie przymierzając emo, któremu odbierze się żyletkę.

Chciałbym tylko poruszyć inny wątek związany z obsuwą czasową - zwykle tego typu "atrakcje", przesuwanie dat wydania wskutek nieprzewidzianych okoliczności są oznaką słabej kondycji finansowej redakcji... Prawidłowość niestety aż zbyt wyraźna na przykładzie kilku innych pism z różnych branż. I niestety często stanowiąca jedyny sygnał, że coś złego może się dziać. Podobnie było zresztą z "Clickiem" - informacji o zaprzestaniu działalności w żaden sposób za przewidywaną uznać nie można. Więc jeśli istnieje groźba, że któregoś pięknego dnia w najbliższej przyszłości CDA w ogóle może się nie ukazać, to miejcie chociaż jaja, żeby przyznać na czym tak naprawdę stoicie.

Sobie i innym czytelnikom życzę jednak miłej, piątkowej lektury i aby moje obawy okazały się płonne, a problem miał charakter czysto techniczny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli istnieje groźba, że któregoś pięknego dnia w najbliższej przyszłości CDA w ogóle może się nie ukazać, to miejcie chociaż jaja, żeby przyznać na czym tak naprawdę stoicie.

Nie ma takiej grozby. Pisze to calkowicie szczerze. Obsuwa nie ma nic wspolnego z "kondycja finansowa redakcji" (przy okazji - redakcja nie jest samoistnym bytem z wlasna kasa) - u nas wszyscy zdrowi. :) Jesli ktoregos dnia pojdziesz do swojego spozywczaka i dowiesz sie, ze nie ma chleba, nie znaczy to przeciez od razu, ze piekarnia splajtowala. :) Redakcja jest tylko jednym z ogniw produkcji pisma. Po tym jak my wykonamy swoja robote, CDA trzeba jeszcze wydrukowac i skleic, wytloczyc plyty, powsadzac je do pudelek (ktore tez nie robia sie same), wydrukowac okladki do nich, calosc zapakowac (a zeby to zrobic, trzeba wszystko zwiezc w jedno miejsce), a dopiero na koncu rozwiezc do kioskow. To jest bardziej skomplikowane, niz niektorym sie wydaje, a jesli ktores z ogniw nawali, moze pojawic sie obsuwa. I tym razem niestety sie pojawila.

Wiem, ze chcielibyscie wiedziec, kto konkretnie zawinil, ale nie jestem uprawniony do tego, zeby podac taka informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim CDA pisaliscie, ze kolejny CDA wyjdzie 1 wrzesnia. Przy zapowiedzi kolejnego CDA pisaliscie, ze wyjdzie 2 wrzesnia. Jeszcze wczoraj pisaliscie, ze wyjdzie "w srode" - w domysle 2 wrzesnia. Dzisiaj mowicie, ze wyjdzie 4, wiec wcale sie nie zdziwie jak w piatek napiszecie "no sory, CDA 09/09 wyjdzie we wtorek za dwa tygodnie". Ale mniejsza o kioskowa premiere. Kiedy prenumeratorzy dostana swoje egezmplarze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mniejsza o kioskowa premiere. Kiedy prenumeratorzy dostana swoje egezmplarze?

Nie wiem tego na pewno, ale znajac przyczyne obsuwy obstawiam, ze rowniez prenumeratorzy dostana pismo pozniej. Przypuszczam, ze jutro bedziemy mieli pewne info na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdawid

Kasa poczeka

Numer zapowiada się świetnie. Już teraz po cichu sądzę, że może spokojnie kandydować o miano numeru roku 2009 ( który taki zły nie był). Mafia, Payne, Assasins. Sequele z dawna wyczekiwane i zapewniające spore emocje. Relacja z targów niemieckich - zbiór istotnych informacji na temat gier ( dla każdego coś miłego). Jade Empire jako pełniak - osobiście pierwszy raz będę miał przyjemność zagrać a naczytałem się, że warto. Do tego Tipsomaniak i tradycyjne Gamewalkery, Action Redactiony i wiele, wiele więcej. Szykuje się bomba :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli istnieje groźba, że któregoś pięknego dnia w najbliższej przyszłości CDA w ogóle może się nie ukazać, to miejcie chociaż jaja, żeby przyznać na czym tak naprawdę stoicie.

Nie ma takiej grozby. Pisze to calkowicie szczerze. Obsuwa nie ma nic wspolnego z "kondycja finansowa redakcji" (przy okazji - redakcja nie jest samoistnym bytem z wlasna kasa) - u nas wszyscy zdrowi. :) Jesli ktoregos dnia pojdziesz do swojego spozywczaka i dowiesz sie, ze nie ma chleba, nie znaczy to przeciez od razu, ze piekarnia splajtowala. :) Redakcja jest tylko jednym z ogniw produkcji pisma. Po tym jak my wykonamy swoja robote, CDA trzeba jeszcze wydrukowac i skleic, wytloczyc plyty, powsadzac je do pudelek (ktore tez nie robia sie same), wydrukowac okladki do nich, calosc zapakowac (a zeby to zrobic, trzeba wszystko zwiezc w jedno miejsce), a dopiero na koncu rozwiezc do kioskow. To jest bardziej skomplikowane, niz niektorym sie wydaje, a jesli ktores z ogniw nawali, moze pojawic sie obsuwa. I tym razem niestety sie pojawila.

Wiem, ze chcielibyscie wiedziec, kto konkretnie zawinil, ale nie jestem uprawniony do tego, zeby podac taka informacje.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź na moją nieco prowokacyjną tezę ;) Pozostaje życzyć, aby problemy z łańcuszkiem dystrybucyjnym już się nie pojawiały. No i życzę więcej takich numerów, jadłospis wrześniowy zapowiada się wyjątkowo wyśmienicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już jestem zmartwiony - idę dziś do kiosku (do dwóch w zasadzie) i się pytam o 'sidiakszon'. Obie kioskarki mi powiedziały, że jeszcze nie ma :(

Misa się boi :( Zmniejszyliście nakład czy co?

A może po prostu jeszcze nie dowieźli do kiosków u Ciebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...