Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

Jeez. Pełniaki - po prostu boskie. Grzech nie zagrać ;) szkoda tylko, że szkoła tak blisko i będzie mniej czasu na wypróbowanie gierek.

Sporo o Max Paynie 3? O, to ciekawam, ciekawam. Mmm, AC 2 i Final Fantasy XIV jako tematy numeru ^^ No i jedna z moich najulubieńszych postaci na okładce - Batman! Już kocham ten numer;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CD-Action - w sam raz na pocieszenie (powrót do szkoły).

Od czego by tu zacząć, już wiem:

Chryste Panie, znowu zmiany w layoucie! Zobaczymy czy to coś konkretnego (może zmiany w dziale Cover DVD na, które czekam).

Nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się o czym jest ten Tipsomaniak.

Ciekaw jestem jaką ocenę dostał Batman i Wolfenstein. W numerze jak zawsze ciekawe teksty (15 rzeczy, relacja z BlizzConu - liczę na dużo nowych informacji. Do kompletu przydałoby się demo Batmana, mam nadzieję, że chociaż jest gameplay bo Smuggler nie podał zawartości płytki w zapowiedzi, no i jak na razie nie można przejrzeć paru stron z nowego CDA na stronie głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno, bo pełniaki ciekawe. Jade Empire chciałem kupić, ale zrezygnowałem bo słyszałem, że niezbyt rpg'owate. Przeglądnę przy okazji kilka recenzji (mam nadzieję, że tym razem nikt nie odwalił pańszczyzny jak z tą Blood Bowla... choć z drugiej strony, żadnej z recenzowanych gier nie mam, więc i nie będę mógł sprawdzić czy są napisane bzdury, jak mogłem to zrobić z BB), parę betatestów (Force Unleashed i Risen)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny

Na Jade Empire już dawno się zapatrywałem ale słaby stan finansowy mi nie pozwalał uzupełnić luk w "wykształceniu prawdziwego gracza"

Recki ciekawe choć mi od Batmana bardziej do gustu Wolf przypadł!

Nie powiem też że nie ciekawią mnie postępy nad nowym Assassinem czy następcą Gothicka!Odzywa się we mnie również żyłka stratega więc na pewno sprawdzę RUSE czy Napoleona!Ogólnie jak dla mnie najlepszy numer tego roku! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja jak zwykle nie zawodzi. Numer bardzo dobry, może najlepszy w tym roku. Pełniaki świetne bardzo się cieszę że poświęciliście ilość na rzecz jakości. Tipsomaniak też zawsze warto poczytać. Bardzo miłe remedium na stresy początku roku szkolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili źle przeczytałem i myślałem, że pełniakami są Jade Empire I KotOR. Dopiero później zauważyłem, że Jade to twórców KotOR-a, a zamiast niego Sins of a Solar Empire, który mnie interesuje jakby mniej :happy:

Poza tym okładka fajna, recenzje mogą być, tylko Tipsomaniak jakby zagadkowy :P

Może to przez batmanowego Jokera? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wrześniowy numer, będzie taki specjalny, większy i lepszy pod wieloma względami. Nie ma to jak dobrze zacząć szkołe z CDA na pocieszenie. Tipsomaniak... Super! Dawno nie był... Oj dawno. Bardzo lubie tipsomaniaka i z checią poczytam tego. 2Xwiększy DVD! Tak myślałem, że tak będzie. 2 porządne pełniaki i wiele dodatków. Zapowiedź Maxa Payne 3 i Mechwarriora z wielką chęcia poczytam. Noi jeszcze jest relacja z Gamescon! Śledziłem na kilku stronach wszystkie wydarzenia z tej imprezy i z chęcią przeczytam relacje redaktorów. Beta-testy. Jest Risen. Nowa i zapewne świetna gra twórców Gothic'a którą się ostatnio zainteresowałem. Ciekawe co przygotowali redaktorzy w zwiazku z Risenem? Z recenzji zainetersował mnie tyko Batman: Arkham Asylum. Jedna z najlepszych gier i komiksowych bohaterach... Jest jeszcze kilka innych ciekawych recenzji, które z chęcią poczytam. Lecimy dalej... Ciekawe tematy numeru w sprzęcie i wiele fajnych testów. Będzie co poczytać. Tak poza tym jest oczywiście Gamewalker, AR i NL... Za tylko 1 zł więcej, dostajemy CDA z taką zawartością? Super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer naprawdę świetny, wiele ciekawych artykułów m. in. ten o DirectX, recenzja Batmana, na którą bardzo czekam oraz bardzo dobre pełniaki, gdyż ich nie posiadam;] Do tego Tipsomaniak i wychodzi nam najlepszy do tej pory numer w tym roku.

PS Liczę, iż za miesiąc pojawi się zapowiedź Wiedźmina 2, oczywiście jako światowy exclusive:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...