Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

Kurna, ekipa CDA naprawdę wie, jak wyciągnąć człowieka z doła spowodowanego końcem wakacji. Świetne pełniaki, mnóstwo zapowiedzi, od groma recenzji... brakuje tylko Konfiguratora :) A Jade Empire zamierzałem kupić w XK, więc jestem dzięki Wam 10 złotych do przodu ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie... i jeszcze drukowany poradnik do Jade Empire o czym daje znać napis na okładce !!

Widzisz tam gdzies slowo "drukowany"? :)

słabiutkie pełniaki...

Wszystko po staremu - jakich gier bysmy nie dali, ktos bedzie zrzędził.

Pfff... jakoś nigdy nie pisaliście do przygodówek specjalny napis na okładce + PORADNIK. No ale tak... daje się dwa pełniaki to czymś lukę trzeba zapełnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huah.

Kolejny numer.

Pełniaki-JE. Na pewno zagram. Zawsze ciekawiła mnie ta gra, a teraz mam szansę w nią pograć:]

Prison Break. Nie no. Artykuł o Skazanym? Jestem ciekaw co to będzie. Niemniej warto przeczytać.

Recka Wolfa. Hmm...Powrót króla? Się zobaczy.

Max Payne 3? Drugi Powrót króla? Szkoda, ze gra jest dopiero w produkcji ;]

Silent Hunter V? Dive, Dive :D

No i AC II. Już się nie mogę doczekać.

Kolejne 16 złotych idzie w błoto ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabiutkie pełniaki... ale z chęcią poczytam np. o Max Paynie 3... No i oczywiście Tipsomaniak będzie ;)... to jest moje światełko w tunelu.

Dla Ciebie słabe. Jak spojrzysz obiektywnie to zobaczysz, że to bardzo mocny zestaw. 

Jutro otworzę nowe CDA i zobaczę 10 dla Batmana: AA (nadzieja jakaś jest) :)) Demko było booooskie, mam nadzieję, że cała gra też :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro otworzę nowe CDA i zobaczę 10 dla Batmana: AA (nadzieja jakaś jest) :)) Demko było booooskie, mam nadzieję, że cała gra też :) 

LINK

Z przyczyn niezależnych od redakcji najbliższy numer CD-Action (9/2009) ukaże się w kioskach nie jutro, lecz w najbliższy piątek (4 września).

Chyba, że masz prenumeratę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...