Skocz do zawartości

Poszukuję filmu...


Turambar

Polecane posty

Szukam jakichś fajnych filmów o muzyce i związanych z nią. Zarówno fabularnych (Z muzyką w fabule - widziałem np. "Wayne's World", "Crossroads" czy nawet "Rockers"), jak i dokumentalnych (widziałem "Some Kind Of Monster" i "Metal: A Headbanger's Journey", ktoś gdzieś polecał "Punk: Attitude" i "Before The Music Dies")...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blues Brothers jeżeli jakimś cudem nie widziałeś. Z biograficznych La Bamba, Morrison, Bob Dylan (I'm Not There na przykład), mnóstwo Beatlesów, dużo by szukać ogólnie. Z młodzieżowych Scott Pilgrim lub Infinite Playlist z Cerą. Musicali nie będę zarzucał, bo chyba nie o to ci chodziło.

Also, Camp Rock i High School Musical są enjoyable.

Edit: Przypomniało mi się jeszcze Rock&Roll Highschool z Ramonsami, Tenacious D jak lubisz amerykańskie komedie i School of Rock który wymiata według mnie.

Edytowano przez Qrowsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, fakt. Zapomniałem, że Ramones też mieli swój film.

Nie no, "Blues Brothers", "Pick Of Destiny" i "School Of Rock" oczywiście widziałem.

Z biograficznych "Control", "Stoned" i "Cadillac Records" (no dobra, ten to niekoniecznie biograficzny), a nawet "Get Rich Or Die Tryin'" mam zaliczone. I biorąc uwagę, że ktoś się niedawno o takie pytał, na takich najmniej mi zależy - mam już trochę materiału :wink:.

Z typowo fabularnych oglądałem jeszcze "Pump Up The Volume", "Bikiniarzy", "Jeźdźców Apokalipsy", co dodawali do prenumeraty jakiegoś CD-A :tongue:, "Soul Kitchen" chyba też się łapie.

W każdym razie dzięki za propozycje i proszę o jeszcze (zwłaszcza dokumentalne)... :)

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże.

Poszukuje pewnego filmu, leciał on w nowym roku (1 stycznia 2011r.) koło godziny 1 albo 3. Film zaczynał się od tego że jakiś pielęgniarz wmówił jakiemuś dziadkowi że potrzebuje pilnej operacji na nogę chyba, dziadek poszedł prywatnie, następnie ktoś oszukał pielęgniarza, następnie ten co oszukał pielęgniarza też został oszukany i tak w kółko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmu, który leciał jakichś rok temu na "jedynce" i opowiadał o nastolatce (sierocie) poszukującej swoich rodziców. Nie miałem wtedy czasu i natrafiłem jedynie na scenę, kiedy wychodzi z jakiegoś domu w czerwonym płaszczu... Film był (chyba) produkcji brytyjskiej i zdaje się, że ma zaledwie kilka lat.

Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję filmu, który opowiadał o grupce przyjaciół, którzy zamieszkali w jakimś domku z dala od miasta. Domek był na odludziu, do okoła były tylko pola kukurydzy. W nocy na tych polach pojawiały się ślady ufo, pamiętam że już pod koniec filmu oni nawet walczyli z tymi kosmitami, strzelali do nich. Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Trochę nie pasuje mi ta grupka przyjaciół (bo w filmie, którego tytuł podam, jest to po prostu rodzina), ale poza tym wszystko się zgadza, więc myślę, że to film Znaki (Signs) z 2002 roku, z Melem Gibsonem i Joaquinem Phoenixem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaki to na pewno nie, bo z tego co pamiętam ten film się tak kończy że ten gościu znajduje jakiś autobus w rzece i tam zginie na końcu. W moim filmie bohaterowie sobie mieszkali na jakimś odludziu i od czasu do czasu jakieś znaki w tym polu się pojawiali, pamiętam była scena jak szeryfem o tym rozmawiali. Swojego czasu leciało to na Polsat albo TVN , może ze 2 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko.

Poszukuję filmu który miażdży i gniecie :)

Takiego który jest bez dwóch zdań naprawdę dobry.

Teraz kategoria:

Albo film akcji/sc-fi taki jak:

Matrix

Equilibrium

Turniej

albo film pod względem akcji wolniejszy, ale z dobrą fabułą

Gra Szpiegów

Droga

Mroczne Miasto

Mniej więcej żeby był z lat 1990-2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL - Jeśli chodzi ci o coś efektownego i ma być to sci-fi z duża ilością akcji to polecam:

"Mroczny Rycerz" (2008)

"Transformers" (2007)

"Predators" (2010)

"Terminator 2 Dzień Sądu" (1992)

"X-Men" (2000)

"Pitch Black" (2000)

"Babylon A.D" (2008)

"Tylko Jeden" (2001)

To tyle ode mnie, są to efektowne filmy z dużą ilością akcji na których nie będziesz się nudził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam:

Poszukuje pewnego filmu, leciał on w nowym roku (1 stycznia 2011r.) koło godziny 1 albo 3. Film zaczynał się od tego że jakiś pielęgniarz wmówił jakiemuś dziadkowi że potrzebuje pilnej operacji na nogę chyba, dziadek poszedł prywatnie, następnie ktoś oszukał pielęgniarza, następnie ten co oszukał pielęgniarza też został oszukany i tak w kółko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać, a nowego tematu nie chciałem zakładać więc piszę tutaj. Dla fanów anime i mangi istnieje taka strona jak My Anime List gdzie można sobie zaznaczyć jakie anime się oglądało, stronka nam podlicza ile czasu oglądaliśmy i co i jest to bardzo sympatyczne. Istnieje może podobna strona ale z filmami? Nie musi być polska, ale żeby sposob działania był podobny. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...