Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

@Ganjalf

Zombieland bardzo mi się spodobał, jego jak to nazwałeś luźne podejście do tematu również. Tak więc skoro mówisz, że to podobne klimaty to sprawdzę.

@ElTabasco

Na pewno dobrze rok wpisałeś? Bo jeśli tak to ten film naprawdę stary jest. A The Walking Dead właśnie miałem zamiar zacząć oglądać (kiedyś oglądałem 2 pierwsze odcinki).

Dzięki wszystkim za rady, jeśli jeszcze na coś wpadniecie to piszcie. smile_prosty.gif Bo z tego co widzę większość tu podanych jest w klimatach zombie, a coś postapo? W stylu The Book of Eli czy Jestem Legendą się znajdzie?

Edytowano przez fergiX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kiedyś na AXN bodajże widziałem taki film w klimatach postapokalipsy. Niestety nie pamiętam, gdzie dokładnie działa się akcje, ale wiem, że ludzie chyba na coś chorowali i zamieniali się w jakieś mutanty czy coś.jezyk1.gif Jedni uciekali z jakiegoś tam zamknięcia, czy coś, a inna ekipa dotarła do ruin miasta i tam coś robili, jakiś bohater się zaraził nawet i potrzebował leku. O ile się nie mylę, to jeździli tam na koniach chyba nawet a nie w samochodach. Jak widać, zbyt wielu rzeczy nie pamiętam, ale coś jest. Jak ktoś trafi z tytułem, to wielkie dzięki! Produkcja raczej stara nie była.

A teraz prośba numer dwa.icon_mrgreen.gif

Oglądałem jakiś czas temu dosyć nowy film. Tam były kumpele, których chyba koleżanka umarła przez nie, czy jakoś tak. No i one chodzą do tej szkoły, chodzą. Tyle, że po kolei giną. I na koniec okazuje się kto je zabijał w internacie czy co to tam było. To jakiś thriller, tak wiem, strasznie dużo.oczko2.GIF Jeśli ktoś pomoże, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast szukam filmu, który widziałem kilka (naście?) lat temu na HBO. Był tam jakiś samochód w lesie, był jakiś człowiek-robot, był pies. Film z tego co pamiętam to wyglądał na nowszą produkcję, ale więcej niestety nie pamiętam :/ Jeśli komuś się to kojarzy, to proszę o tytuł, bo to fajny film był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to znowu ja.tongue_prosty.gif Kolejny film mi się przypomniał, nie wiem czy znany czy nie, ale na pewno był niezły.smile_prosty2.gif Kojarzę, że było chyba dwóch żołnierzy, jeden oskarżony ( nie pamiętam dokładnie ale chyba o zabójstwa ) w jakimś kraju Afryki ( Afganistan? ) nie pamiętam dokładnie. Drugi, chyba, żeby pomóc pojechał tam po jakieś informacje. Pamiętam też, między nimi jakąś bójkę w domu. Aha wydaje mi się, iż jeden był czarny, a drugi biały - jeśli to w czymś pomoże. Napisałbym więcej, ale z pewnością całego nie oglądałem. Znów z góry dzięki za pomoc! smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam jakiegoś dobrego Horroru przy którym nieźle się wystraszę biggrin_prosty.gif Widziałem już kilka serii i powiem szczerze , że szału nie było.

Na górze, zaraz obok logo FA masz taki mały pasek do wpisania tekstu z lupą obok. To "wyszukaj". Przydatne, serio. - t3t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu oglądałem (chyba) na TVP film o takim jakby hiszpańskim (może francuskim? włoskim?) Janosiku; film był podzielony na części - 2 albo 3. Akcja rozgrywała się w XVI/XVII wieku i bohater podobnie jak Janosik prowadził jakieś buntownicze działania. Niestety w końcu go złapali i zabili poprzez rozerwanie go przez konie ciągnącą każdą z jego kończyn. Tytuł filmu to było chyba właśnie imię tego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywał się film o pewnym dziecku które urodziło się w sierocińcu w pewnych dziwnych okolicznościach. To dziecko przygarnął pewien bogaty biznesmen. Potem okazało się że to jest dziecko diabła (?). Był moment z urodzinami tego dziecka. To dziecko "pokierowało" ją żeby ze sznurem na szyi przy wszystkich skoczyła z dachu willi tegóż biznesmena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś filmy w stylu Sherlocka Holmesa (Ale z 2009 nie tych starszych) i Sherlocka Holmesa Gra Cieni.

Gorąco polecam "Vidocq" z 2001 r. Znakomity francuski kryminał z elementami fantasy, z bardzo dobrą grą Depardieu. Świetny klimat, trzyma w napięciu do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryminały w stylu nowych Sherlocków Holmesów, ale z równie dobrymi zagadkami i elementami odbiegającymi od przyjętej rzeczywistości (tzn. Sherlock Holmes bije się bardzo dobrze i jest nieco "obłąkany" a w książce był normalny). Patrzę na Vidocq w filmwebie i wydaje się być interesującą propozycją.

Edytowano przez RAZOR026
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się pytam w dobrym temacie ale chciałbym abyście pomogli mi w przypomnieniu tytułu filmu, który oglądałem dość dawno. Chodziło w nim mniej więcej o to, że ludzie powszechnie korzystali z robotów ułatwiających codzienne życie. Kładli się do specjalnego fotela i będąc do niego podłączonym sterowali robotami wyglądającymi jak oni. Na wojnach również biły się roboty sterowane przez ludzi, przez co nie było ofiar w żołnierzach. W końcu komuś się taki stan nie spodobał i próbował cod zmienić. Fabuły zbytnio nie pamiętam, ale może kojarzy ktoś ten film z mojego pokrętnego opisu. Produkcja wyszła chyba parę lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...