Jump to content

Sapiens

Forumowicze
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Sapiens

 • Rank
  Ork
 • Birthday 12/07/1987

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

2,044 profile views
 1. Kupiłem Wolfestein: Old Blood i jestem zadowolony bardzo miło się strzela, olbrzymią satysfakcję daje cichę wykańczanie rurką Niemców...przepraszam nazistów, bo przecież w grze jest nawet ulotka nawołująca do powstania niemieckich studentów Nabrałem chęci żeby zakupić New Order, dla samej mechaniki grania i płynności strzelania, dźwięki uzbrojenia są odpowiednie, a animacje martwych Niem..nazistów są bardzo klimatyczne. Trochę dziwi że Blaszkowicz nie zna języka niem... nazi...,a nie! Jednak niemieckiego! Mimo to wszystkie rozmowy rozumie bez najmniejszego problemu. Myśle że zostało to tak obmyślone bo ktoś koniecznie chciał umieścić ten dowcip z Hot Dogiem obok gramatycznych nazistów i szefa którego wszaski brzmiały w stylu Germanangrykid'a Ogólnie gra wysokim poziomie, jak dla mnie 8+
 2. Problemem rujnującym tą zabawę jest to że istniej masa kont na Steam w których ludzie odblokowywują sobie osiągnięcia nie grając, skąd wiadomo? Choćby że niektóre były zabugowane od początku ich pojawienia, i np. W Red Orchestrze osobniki mające kilka godzin gry "odlokowane" mają znaczki za zwycięstwa na wszystkich mapach jedną stroną, a gracze z ponad 1000 godzin, uczciwie grający ich nie mają bo nie istnieje inna opcja ich pozyskania jak skorzystanie ze spejcalnych programów. Nigdy też nie wiadomo czy wszystkie sztabki czy znajdźki znalazło się samemu, czy jednak skorzystało z obficie występujących poradników krok po kroku jak wszystko zdobyć.
 3. W tamtej grze przy dość odpowiednim wycelowaniu w broń przeciwnika (oczywiście z pistoletu, a nie wyrzutni rakiet) można ją było mu wystrzelić. Osobnik tak potraktowany kucał podnosił ręce do góry i tak zostawał. W Rainbow Six: Rogue Spear terroryści również czasem się poddawali, choć do dzisiaj nie wiem co o tym decydowało. No i jeszcze w Far Cry 2 był motyw że można było postrzelić przeciwnika w nogę to podbiegał jego kolega i go podnosił, chociaż czy potem go gdzieś zanosił w celu uleczenia nigdy nie miałem potrzeby sprawdzić.
 4. Baldur's Gate: Siege of Dragonspear jej tytuł będzie. Akcja będzie się działa pomiędzy pierwszą i drugą częścią. Nie spodziewam się urwania szczęki, ale jako że mam rozszerzonego Baldura, a to ma być DLC to niego to napewno zakupie, choć dopiero jak przecena będzie.
 5. Dla mnie dobrym "Zagrajmerem' jest CzlowiekzWyzyn, może dlatego że jest chyba jednym z niewielu "dorosłych" graczy na YT. Polecam osobom lubiącym pooglądać granie w starsze produkcje bez "darcia gęby".
 6. Mam pytanie. Zarówno Codename Panzers: Cold War jak również Sniper:Ghost Warrior są dostępne na steam'ie. Czy numery seryjne z CDA będą kompatybilne ze steam'em żeby możnabyło je dodać do swojej bibiloteki gier? Obie wspomniane gry bardzo trafiły w moje gusta. Oby tak dalej!
 7. Najgorsze były i zawsze będą wszelkie gry sportowe, prawdziwe obrzydlistwa ble... Nie po to gram na komputerze żeby "robić tam" czynności które mogę zrobić zaraz po wyjściu z domu (typu kopać piłkę w jakimś pstrokatym obciachowym stroju).
 8. Hmm...dziwne, gra napewno jest dostępna w języku polskim, bo sam ze steam'a kupiłem i polska wersja była, i nadal jak teraz patrzyłem jest. Pamiętam też że gra za pierwszym razem po ponownej instalacji odpalała się po angielsku. I w menu opcji trzeba było wybrać teksty po polsku (bo dźwięków polskich niema). Były także dostępne do wyboru wszystkie inne języki o jakich pisali w sklepie steam. Czy macie ustawioną polską wersję steama?
 9. Hmm, może to jest błąd gry? Nie słyszałem żeby tej gry nie dało się dzisiaj ukończyć. Czy ją załatałeś do najnowszej wersji?
 10. Czy jest szansa że kiedykolwiek w CD Action będzie pełna wersja gry "7554"? W ogóle to czy w CD Action pisano o tej grze?
 11. No chyba że w łatkach problem. Ja posiadam Baldurs Gate ze złotej edycji Extra Klasyki. I po zainstalowaniu obu części są odrazu kompatybilne z modem, zamieszczonym na tej samej płycie.
 12. Jest mod który łączy oba Baldury z dodatkami w jedną grę. Grasz cały czas z zasadami z dwójki. Nazwy jego niestety nie pamiętam. A co to za "babranie" z modami? Raptem trzeba zainstalować wszystkie części Baldura, a potem odpalić instalator moda i tylko wciskać "dalej". Z tego co widać ta zapowiadana nowa edycja będzie go bardzo przypominać - interfejs BG2 na mapie z BG1.
 13. Z tego co można tam wyczytać to ma działać w różnych rozdzielczościach (panoraminczne itp.), jakieś poprawki mechaniki gry, współpraca z nowszymi systemami operacyjnymi. Pojawić się ma podobno także nowa postać którą będzie można przyłączyć do drużyny, oraz nowe zadania i dialogi. Zresztą polecam patrzeć na forum, dostępny jest także dział polskojęzyczny.
×
×
 • Create New...