Skocz do zawartości

Polecane posty

Obecnie gram w jedną z najlepszych darmowych gier świata : League of Legends. Zamierzam kupić w niej wszystkich bohaterów, co nie jest łatwym zadaniem (gram prawie 600 godzin, a nie odblokowałem prawie połowy).

W shooterach gram w Alien Swarm, Enemy Territory i CoD 4.

W rpg próbuje przejść morrowina i gothic 3. Nie będzie to łatwe zadanie, większość czasu gram w LoL-a :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w nowe gry, bo mi sprzęt nie pozwala :smile: Ale starsze gry tez są ok. Także gram sobie w Punishera, świetnie się przy nim bawię. Ukończyłem sobie także kolejny raz Return to Castle Wolfenstein oraz Duke Nukem Manhattan Project. Teraz gram w Resident Evil 4 i Tomb Raider Legenda. Lubię także stare gry, takie sprzed lat, są taką miłą odskocznią od tych nowszych gier i można powspominać dawne czasy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie instaluje Hellgate London i ściągam patche. Zapowiada się epicki grind, ale samemu :(. CriX przypomniał mi o tej produkcji i muszę ją sobie odświeżyć.

He he... Ja tą grę uwielbiam bo przypomina mi diablo, ma to co lubię czyli zbieractwo itemów i przede wszystkim broń palną :D Wczoraj ukończyłem ją po raz kolejny (a pierwszy raz od zainstalowania w grudniu ubiegłego roku). Teraz gram na poziomie nightmare :D Łącznię samą grę ukończyłem już chyba z 4 razy grając tylko i wyłącznie strzelcem. Mimo wszystko warto sobie pograć bo jakoś tak strasznie relaksuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę skończyłem Strangleholda ze Stony. :) Do tego wcześniej skończyłem w końcu LBP( :D ). Teraz jakoś mam dość singla i przeważnie gram w BC2 multi, aczkolwiek Diablo II wciąga i to mocno. :P No i od jutra będę ciorał w NfS: U2 jak poczta nie zawali. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem Star Wars The Force Unleashed Ultimate Shit Edition :starwars: (Uff ;)) i przyznam że gra nawet nawet.

Grafika jest dobra i nie wygląda źle, gra wciąga, możemy ciekawie łączyć techniki (kombosy) i nie tylko. możemy używać różnych mocy jak: Pioruny, popchnięcie, rzut mieczem świetlnych itp. Ciekawym urozmaiceniem jest też zmiana strojów i koloru miecza. Mamy do dyspozycji bibliotekę o różnych maszynach i przeciwnikach. Gra nie jest krótka, ale polecam grać na trybie wyższym od najłatwiejszego, bo wtedy gra się długo i przyjemnie i jest to wyzwanie, na łatwym wrogowie są banalni do zabicia (po dalszym rozwinięciu mocy) więc może się nawet szybko znudzić. Polecam choć gra do świetnych nie należy.

Co do "Ultimate sith Edition", to możemy również zagrać na Hoth, Tatoooine i świątyni jedi .

Aktualnie gram w Minecraft i powiem, że gra jest zaje*****, (nawet nie ma takiego słowa które by określiło grę !) możemy zbudować co tylko chcemy, budynek z kamienia, cegieł drewna, wierze, a może statek z Star Wars ?! Świetna gra, nie jest droga, (choć to beta) ale świetna.

Co do nowych gier, to za niedługo zamierzam kupić jakąś starą grę, taką jak: Prey, Greas of Wars, Half-Life Itp. Więc zobaczę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...