Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio w ramach przypomnienia, przeszedłem Dead Space. Z racji tego, że już niedługo premiera drugiej części, trzeba było przypomniec sobie całą fabułę i o co tam dokładnie chodziło.

Ogólnie naszła mnie ostatnio chętka na gry retro. Zaczęło się od tego, jak na Steamie wyszedł ten cały pakiet gier Oddworld. Aż się łezka w oku zakręciła. Teraz pora na Monkey Island!

Edytowano przez Morfik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie? :)

~Left 4 dead ( 1 i 2 ) Gramy z kumplami, zabawy co nie miara a to, że bardzo lubimy co-op tylko zwiększa chętkę na następne mecze ^^

~Call of duty: Black Ops, już coraz mniej ze względu na zwaloną optymalizację jednak od czasu do czasu kilka meczy nie zaszkodzi :]

~Battlefield: Bad Company 2, Gra, która jest zaraz po serii L4D, fps, który musi być zainstalowany na dysku dopóki nie trzeba będzie formatować, albo nie wyjdzie następna część.

~Diablo 2, tak dokładnie ta stara gierka wciąż ma klimat. Przechodzę ją drugi raz, tym razem inną klasą. "Zajawiłem" się przez informacje dotyczące Diablo 3, a że nie pamiętałem dokładnie fabuły to zainstalowałem i gram w nią znowu :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battelfield: Bad Company 2 i Bad Company 2 Vietnam - mimo wielu bugów dalej najlepszy dla mnie fps, w którym trochę już osiągnąłem. Ostatnio dokupiłem Vietnam więc jest jakieś małe urozmaicenie.

League Of Legends - gdy moi kumple zaczęli w to grać mówiłem, że nigdy w to nie zagram. Ale ciekawość była silniejsza, teraz jedna z gier w które najczęściej gram.

Call Of Duty: Black Ops - czasami potrzebne jest jakieś urozamaicenie od BF'a :)

Zastanawiam się jeszcze nad powrotem do mojego ukochanego Diablo 2, grze przy której spędziłem sporo czasu :) (szkoda, że XF jeszcze wtedy nie miałem wiedziałbym ile :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Wolverina i całkiem nieźle się grało, choć pod koniec już nużył powtarzalnością.

Cały czas gram w Dragon age, ale zbliżam się już ku końcowi, a w planach mam zakup Dead Space 1.

A no i Wiedźmin, ale jakoś mało mnie wciąga więc to już ostateczność jak naprawdę nie mam co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę się pochwalić takimi tytułami jak Bioshock, CoDMW2 czy ME2, ponieważ najmłodsza gra, w jaką grałem pochodzi z 2006 roku. Ale wczoraj udało mi się skończyć THUG1 i odblokować wszystkie achievementy w Half-Lifie2. Chciałem też dokończyć Just Cause 1, bo zostały mi tylko 3 prowincje do wyzwolenia, ale płyta "buczy" po włożeniu do napędu, więc darowałem sobie instalację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie achivements w HL2? woah

Ja pomyślałam sobie, że skoro mam orange box'a już prawie 2 lata, to wypadałoby w końcu zaliczyć HL2 (ale dopiero wyszłam z Ravenholm).

Pierwszy Bioshock mnie oderwał od gry Valve, ale z tą produkcją mam znowuż taki problem, że jestem beznadziejna gdy idzie grać w straszne gry. Bioshock jest właśnie dla mnie taką 'straszną' grą (przerwałam granie w pierwsze Blair Witch Project na tutorialu. ha ha.).

Ostatnio udało mi się skończyć Dragon Age, ale to było chyba ze 2 miesiące temu.

:|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...