Skocz do zawartości

Polecane posty

Aktualnie zagrywam się w Dead Space na PC. Solidna dawka emocji. Polecam grać wieczorami z przygaszonym świetle i w dobrych słuchawkach - naprawdę robi świetny klimat. Niestety efektem tegoż jest lekko przeciągnięta sesja egzaminacyjna...

Z kolei na PS3 łupiemy z kumplem codziennie w strasznie czasochłonny tytuł, jakim jest FIFA 11. Potrafi przykuć do telewizora na długie godziny. Oczywiście co-op w trybie menedżerskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałbym w heavy rain'a ale nie mam kasy na PS3 :D. Gram więc w Dawn of War: Winter Assault (jedyne po podstawce bez durnych ograniczeń na liczbę terminatorów!), Diablo II i Starcrafta I. Dwie ostatnie- najlepsze gry świata, nic ich nie przebije. No i ten multi... <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

A ja sobie ekspię w Borderlands i jeszcze pewnie trochę mi zejdzie... Poza tym nadrabiam zaległości w Thiefie (dzięki CDA), a jak chcę sobie zmęczyć mózg, to odpalam Braida :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skonczylem zaczete w wakacje Borderlands, mam 35 bodajze poziom, moze jak bedzie mi sie wyjatkowo nudzic to wbije ten maksymalny, choc watpie. Oprocz tego ukonczylem takze Assassin's Creed II i zaczalem grac w GTA IV, choc aktualnie je "porzucilem", ze wzgledu na to, ze mamy ladna pogode i powoli zaczynam sezon downhillowy. Generalnie wiekszosc gier lezala u mnie na dysku albo od wanacji, albo od swiat, dopiero teraz mam czas aby je ukonczyc. Wczesniej przeszedlem tylko Black Ops i Mass Effect II. No i namietnie gram w Guilty Gear X2, jako ze znalazlem starenka plytke z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w UK Truck Simulator. :) Wielu recenzentów ocenia tą grę słabo z różnych względów, ale przede wszystkim wskazuje się na niedopracowanie. Ja jednak polecam, bo scena modderska jest tak rozwinięta, że można bez problemu wrzucając kilka plików do katalogu mod zrobić z gry jeden z najciekawszych symulatorów wszechczasów. Warto mieć kierownicę, bo gra na klawiaturze trochę mija się z celem. Jeśli więc ktoś jest fanem ciężarówek, długich tras i kombinowania jak zmieścić się na zakręcie z naczepą to polecam :D Do gry warto ściągnąć Sparky's improvement mod 1.4 (wersja 1.5 jest obecnie w fazie rozwoju). Ten kombajn ulepsza całą grę, dodając między innymi nowe pojazdy dla AI, zwiększając natężenie ruchu i przede wszystkim dostajemy nową mapę, która jest znacznie bardziej urozmaicona. Polecam! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeszedłem Mass Effect suuper mi się grało więc przechodzę jeszcze raz wcześniej był Mass Effect 2 cztery razy przeszedłem i czekam na dragon age 2 :tongue: a potem wiedźmin 2 i to chyba tyle no może coś tam mi jesio wpadnie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończone:

Assasins Creed II - bardzo wciągająca i satysfakcjonująca rozgrywka. Miasta wyglądają świetnie. Jest mase zadań pobocznych (których w większości nie ukończyłem) więc jest do czego wracać po ukończeniu głównego wątku. Doskonały następca AC. Polecam

Far Cry 2 - dobra gra. Graficznie prezentuje się dobrze lub nawet bardzo dobrze. Misje są fajne i starczą na długo. Jest co robić. Ciekawy system rozprzestrzeniania ognia. Jednak gra ma dla mnie jedną wadę. Nie wiem dlaczego (naprawdę nie wiem choć nad tym myślałem) ale grało mi się nieźle ale wcale nie chce mi się do niej wracać.

Bioshock 2 - genialna kontynuacja Bioshocka. Gra z hukiem wdarła się do grona nalepszych gier w jakie grałem i zasiadła obok Contry, Max Payne, Bioshocka i Battlefielda 2. Rapture jest niezwykle klimatycznym miejscem. Chce się wracać. Ja ukończyłem grę dwa razy. Raz normalnie a raz starełem się wszystkich albo przynajmniej 90 % wrogów zabijać wiertłem do którego jest sporo modyfikacji i ulepszeń. Czekam z utęsknieniem na Bioshock Infinite

Gram obecnie:

(na PSP)

Disgaea Afternoon of Darkness - obejrzałem trailer, poczytałem na forum psp i kupiłem w przecenie na PSS. Okazała się bardzo dobrym wyborem. Ponieważ postanowiłem trochę dopakować postecie to po 74 godzinach grania jestem dopiero gdzieś na połowie może trochę przed. Możliwości rozwoju postaci i modyfikacji broni jest masa (można osiągnąć 9999 lvl postaci i 100 lvl przedmiotu). Polecam

(na PC)

Batman: Arkham Asylum - jestem na 38%. Pewnie wszyscy słyszeli wiec zamiast ogólników napiszę o tym co mi się spodobało. Poboczne opisy postaci z komiksów - BOMBA. Nie czytałem w dziećiństwie tych komiksów bo rodzice kasy nie mieli ale miło dowiedzieć się o gronie dawnych bohaterów. Nie będę oszukiwał. Gra oparta na komiksie sama w sobie nigdy nie znalazła by się na moim komputerze ale ponieważ otrzymała wiele nominacji do nagród i była wymieniana w CDA jako jedna z najlepszych to zaryzykowałem - i jak na razie jestem zadowolony.

Braid - sympatyczna platformówka która jest bardziej grą logiczną. Ponieważ szybko się włącza jest idealna na 10 minutowe posiedzenia kiedy nie chce mi się włączać czegoś ambitniejszego (raczej większego bo Braid jest bardzo ambitny :)

Czekają na mnie:

PSP - Patapon 2 i Monster Hunter Unite

PC - Mirror's Edge oraz Borderlands

Planuję zakupić w przyszłości:

PSP - Tactics Ogre: Let Us Cling Together

PC - Mass Effect i Mass Effect 2

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...