Skocz do zawartości

Polecane posty

Niedawno wygrzebałem gdzieś moją pierwszą grę na komputer, czyli Need For Speed 2. Grafika, oprawa dźwiękowa nie powala na kolana... Po prostu w czasie grania w nią, wróciły do mnie stare wspomnienia jak to za młodu siedziałem na krześle, trzymając w ręku Joy-sticka i ścigałem się z wirtualnymi przeciwnikami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to witam! : )

Mój pierwszy post na forum.

Aktualnie gram w Veneticę, kojarzy ktoś ten tytuł? W miarę słabe oceny dostała ta gierka, lecz mi się podoba. Troszkę przypomina mi Fable. nie zbyt skomplikowana rozgrywka, fabuła nie zbyt ciekawa, ale nadal bardzo przyjemnie się gra. Do tego muzyka bardzo przyjemna!

Gram również na przemian w gry, które uchwyciłem na steamie Lara Croft and the Guardian of Light (bardzo przyjemna gra na Co-op), Guardians of Graxia (bardzo ciężka strategia z kartami na pierwszym planie) i Grotesque Tactics: Evil Heroes (taktyczny rpg z ciekawym humorem). Więcej tego kupiłem, ale jak zacznę grać w wszytko na raz to nic nie przejdę.

Robię również serię Zagrajmy w/ Let's play z: Icewind Dale, Fire Emblem - Sword of Seals, Troy 2000 i Aquarią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Veneticę, kojarzy ktoś ten tytuł? W miarę słabe oceny dostała ta gierka, lecz mi się podoba. Troszkę przypomina mi Fable. nie zbyt skomplikowana rozgrywka, fabuła nie zbyt ciekawa, ale nadal bardzo przyjemnie się gra. Do tego muzyka bardzo przyjemna!

Równiez ostatnio miałam okazje zagrac w Venetice i przyznam że mile się zaskoczyłam, gra nie była wybitna, ale dobrze się przy niej bawiłam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeszedłem Call of Duty 4 (strasznie żałuję, że moje pieniądze wpłyną do kieszeni Kotickowi, więcej gier od Activision nie kupię, obiecuję), Assassin's Creeeda II i Mass Effecta 1 (ponownie); teraz gram w Batmana AA

zacząłem dziabać także w DotĘ, jakby co mój nick na b.n merduk999 lub Bractwo Krwi

Edytowano przez kjm9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "singla", to gram aktualnie w Fallout'a: New Vegas. Bardzo mnie ta gra wciągnęła, ma świetny klimat i (przynajmniej według mnie) o wiele lepsza od "trójki". Natomiast w "multi" gram w Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Battlefield: Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki troche plytki temat ale:

Ja nie wiem co jest grane ale jak kiedys gralem we wszystko tak teraz na nic nie mam czasu...

...przez LOL-a :)

A w singlu ostatnio raz jeszcze siegnalem do DA.

A w jaka gre jeszcze gram? - ostatnio

No jak to tak co weekend przeciez musze stracic troche czasu w WoW-ie!

The board game + Talisman MiM... ale to juz inna historia :):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnia zacząłem grać w Drakensang The River Of Time, ale to dopiero początek, więc nie ma co pisać o samej grze, choć pierwszy Drakensang mi się podobał, więc ten pewnie też mi przepadnie do gustu (początek jest ok), a jak zmienie co nieco w komputerku (może za miesiąc, albo za dwa), to kupie sobie jeszcze Arcanie :), do tego na wiosnę Wiedźmin 2 i wystarczy mi co najmniej do wakacji (bo teraz mam mało czasu na granie) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio: (w ciagu 10 dni)

Dante's Inferno po raz 3

Assasin's Creed po raz 2

POP: Warior Within po raz 24

Gram w:

Dante's Inferno zaczynam 4 raz

NFS: U2 zaczynam 3 raz

POP: WW zaczynam 25 raz

Żeby nie było nieporozumień, gry wyżej przeszedłem tylko raz w ostatnich 10 dniach, ale ogólnie ukończyłem po raz któryś.

Mini FAQ

Nudzi Ci się?

>Nie, nie nudzi mi się

Jak ty dajesz z tym radę?

>Mam czas

Kiedy grasz?

>Zwłaszcza w soboty i niedziele

Masz kota?

>Tak, mam kota

Jak się nazywa?

>Obecnie mówię na niego Kot Egipski, ale nazywa się Kociek Kocięty

>Bez jego pomocy nie ukończyłbym tychże gier, bo kto grzałby mi kolana przez kila godzin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Gothica II Noc Kruka, GTA IV, Wiedźmina oraz Call of Duty Black Ops - multiplayer, singleplayer w listopadzie przeszedłem. Ostatnimi czasy przeszedłem Need For Speed: Hot Pursuit i nic więcej. Jakoś mało, jednakże nie mam zbytnio czasu na granie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie udało się znaleźć troche czasu i przeszedłem dragon age, a przed nim wiedźmina. To duży sukces biorąc pod uwage że ze względu na rodzaj pracy zawsze znajduje czas tylko na godzinne czy dwugodzinne sesje przy multi CoD 4. A jak szczęście dopomoże to chciałbym przejść Fallouta New Vegas bo około pare miesiecy temu przeszedłem Fallouta 3 to by była miła kontynuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, wciąż i stale (zresztą xfire mówi sam za siebie). Nie odpuszczę, dopóki nie przejdę jej w 100% (wszystkie questy, figurki i unikatowe itemy). Czyli do końca świata jak tak dalej pójdzie :P Później spróbuję to samo zrobić z NV, pod warunkiem że się od niego znowu nie odbiję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem sobie Mount & Blade z biedronki toteż trochę w niego pograłem, lecz gra zaczyna mnie już nudzić, poszukam może jakiś ciekawych modów do niego bo native znudził mnie po 25 h grania, a oczekiwałem że gra mnie ostro wciągnie :P, a aktualnie okurzałem Anno 1701 jakoś miałem chcice na jakiegoś RTS, długo nie szukając zainstalowałem i gram, gram, fajno jest :), klimat miażdży. A co przeszedłem ? Chyba tylko K&L i Day of the Tentacle po raz enty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek ukończyłem Wiedźmina będąc neutralnym, nie muszę chyba tej gry opisywać. Animacje są czasami trochę kiepskie, ale tak jak gdzieś czytałem Polacy mają duży talent do tworzenia gier i jeszcze większe chęci, ale przeszkadza nie wystarczająca ilość pieniędzy.

Ostatnio zaczęły mi się podobać szybkie ścigałki typu Burnout, którego przeszedłem lub Pure, w którego obecnie gram. Czytając recenzje tej gry spodziewałem się przeciętniaka (nie że tak była oceniana tylko sam wyciągałem takie wnioski), ale gierka jest bardzo fajna i dosyć szybka.

Na razie przerwałem GRIDa, bo trochę zaczął mnie już nudzić, wolę chyba coś szybszego.

A w najbliższym czasie (czyt. gdy trochę stanieje) planuję kupić nail'd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w action RPG Dungeon Lords, które mi się bardzo podoba i wciąga, ale niestety ta gra ma, że tak powiem milion bugów, takich jak neskończoność przeciwników, niektóre zadania są sztucznie przedłużane i lekkie chrupnięcia animacji oraz dość zacofana grafika. Na plus warto zaliczyć mnóstwo doświadczenia, tak jak i specjalizacji, ciekawe questy i spory świat.

Ostatnio przeszedłem Tomb Raider Legenda i jedno co powiem to świetna gra, dość ładna grafika, audio świetne, fabuła też mi się podoba i Lara jest trochę mniej sztywna, ogółem 9/10!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Dark Messiach of might and magic.Grałem w DA,ale nagle przestało mi płynnie na średnich chodzić i na najmniejszych się tnie.;/ Niedawno ukończyłem kampanie w Medieval 2.Po DMOMM zabieram się za Baldura 2,lub Penumbrę.W międzyczasie pogrywam w multi DoW:SS.

Edytowano przez Piterson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...