Jump to content

caezar25

Forumowicze
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About caezar25

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Założyć amerykańskie konto i tam wklepać? Kody z USA nie działają na kontach europejskich.
 2. https://www.facebook.com/SonyPlaystation/app_106681779474103 Wygeneruj sobie drugi i też próbuj go opchnąć za 15 zeta -.-'
 3. A bezpiecznego usuwania używałeś? Jeżeli wyjąłeś pendrive np. przed ukończeniem kopiowania plików to mogą dziać się takie cyrki. Ewentualnie jeżeli masz na nim system NTFS - wtedy lepiej używać bezpiecznego usuwania. Jeżeli uda ci się go normalnie podłączyć to spróbuj sformatować.
 4. Trochę z innej beczki, ale możesz spróbować odczytać klucze licencyjne zainstalowanych programów: http://www.dobreprog...dows,13321.html https://sites.google...softkeyrevealer Może któryś zadziała. Bo z tego co piszesz, zrobiłeś niezły bałagan w rejestrze, więc reinstall systemu jest stosunkowo bezbolesnym sposobem (o ile nie masz jakichś ważnych powodów oprócz aplikacji i ich kluczy).
 5. Dziwny przypadek - z komunikatu wynika, że installer nie może znaleźć wpisów Aviry. Być może jest to sprawka jakiegoś robactwa. Możesz spróbować zaktualizować Windows Installera (http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=8483) - kiedyś miałem podobny problem z instalacją Avasta, aktualizacja pomogła.
 6. Postaci zapisują się na serwerze. Gdyby odbywało się to na dysku użytkownika można by było w miarę bezboleśnie modyfikować ich statystyki, a to prosta droga do cheaterstwa ;>
 7. Zanim zainstalujesz patcha polecam skopiować plik wykonywalny na pulpit, a po instalacji (patcha) podmienić plik, który został utworzony na stary. Ew. możesz... no ten... "Złamać umowę licencyjną", poprzez zaaplikowanie nieoryginalnego pliku wykonywalnego Nie. Cracków, proszę nie polecać nigdy - Kawalorn
 8. Co do podłączenia pada - można go podłączyć nawet w trakcie gry, do aktywacji wystarczy wcisnąć jakikolwiek przycisk lub poruszać gałką (więc prawdopodobnie coś jest z twoim padem - mój pad od xboxa działa poprawnie).
 9. Z tego co wiem, starsze patche wyświetlały ten komunikat, gdy było za mało miejsca na dysku (coś tam przeczytałem w opisie najnowszego patcha).
 10. W sumie cieszyłem się, jak zobaczyłem Syberię, ME mam od jakiegoś czasu, ale oby takie pełniaki częściej wam się zdarzały Co do tego co niektórzy piszą - przecież ME wydaje CDProjekt a nie EA (Bioware robił tę grę przed wchłonięciem przez EA). Dzięki temu polska wersja jako jedyna w dniu premiery (chyba ) nie miała limitu instalacji.
 11. O ile się nie mylę, pierwszą część (dostosowaną do dzisiejszych systemów) można było pobrać TYLKO, jeśli złożyłeś na Mandness Returns zamówienie w przedsprzedaży na Originie. Teraz nie można jej już niestety dostać.
 12. @Up Wybaczcie offa, ale jakich funkcji sieciowych? Wszystkie DLC są za darmo, podobno nawet grę da się wgrać używając bylejakiego klucza, a zarządzanie kontem na thewitcher.com jest wyłączone. Więc jak sprawdzić, czy klucz był już użyty?
 13. Taa, bez folii. Albo naprawdę dostali gry bez folii (czyli CDP się pomylił, co byłoby dziwne, skoro każda gra jest pakowana na taśmie produkcyjnej, przecież nie spadła ), albo coś kręci (oczywiście stawiam na to drugie). Poszukaj śladów używania, jeśli nie znajdziesz, daruj sobie, jak wyżej, więcej czasu stracisz niż to warte.
 14. Umiesz posługiwać się ścieżkami? Jeśli tak, musisz "zaznaczyć" się na zdjęciu i skopiować. Wklejasz to co skopiowałeś, tworząc nową warstwę (ją możesz zostawić). Klikasz na starą warstwę, zaznaczając ją, teraz klikasz na Kolory -> Desaturacja. Możesz zapisać plik jako .jpg łącząc warstwy (dzięki temu tło będzie czarno-białe, a ty pozostaniesz kolorowy). Odnosi się to oczywiście do GIMPA. Co do wycięcia twej osoby, nie polecam używania zaznaczania ręcznego (łatwo się pomylić). Ewentualnie, jeśli nie jest to zdjęcie, którego nie chcesz udostępniać, możesz je tu dać (albo podesłać na PW). Spróbuję coś z tym zrobić.
 15. Eeee, może to będzie zaskoczenie, ale sejwy z gier też zajmują trochę miejsca na dysku Może też być kwestia plików tymczasowych, ja np. do ich usuwania używam CCleanera.
×
×
 • Create New...