Skocz do zawartości

Polecane posty

Trochę tego obecnie jest, bo taki zwyczaj mam, że zaczynam grę i jej nie kończę.

No więc: CoD: Black Ops, Bioshock, Fallout 3, GRID, FUEL, DiRT, SBK 09, no i w sumie GW: Prophecies i Eye of the North.

Do Fallouta 3 zbyt chętnie nie podchodziłem, odrzucał mnie ten ponury klimat, ale po wykonaniu kilku zadań i zdobyciu własnego mieszkania, zaczęło mi się lepiej grać. Oby tak dalej.

Bioshocka zacząłem i porzuciłem, tak, jak wiele innych gier(niestety), ale po przejściu Fallouta 3 mam zamiar do niego wrócić. Na GRID'a, FUEL'a czy innego DiRT'a muszę mieć po prostu ochotę, chociaż najwięcej przeszedłem na razie w GRID'zie i FUEL'u, z czego tego pierwszego uważam za najlepszą i ulubioną samochodówkę, w jaką kiedykolwiek grałem.

Na SBK 09 czasami znajdzie się czas, a poza tym, to całkiem fajnie mi się jeździ. Natomiast w GW nie pamiętam, już kiedy ostatnio grałem, ale pamiętam, że EotN wywarł na mnie miłe wrażenie.

W Black Opsa cisnę w multi(skilluję się na snajpera).

Co do gier, które ostatnio przeszedłem... Black Ops, a reszta... była zbyt dawno temu, zeby zaliczyć do 'gier ukończonych niedawno' :P Co do niego, to muszę powiedzieć, że kampania niczego sobie, według mnie dużo lepsza od MW2 i grało mi się bardzo przyjemnie, na pewno nie raz jeszcze do niej wrócę.

No, to by było na tyle.

Dziękuję, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie niedawno ukończyłem Mass Effecta, dziś udało mi się ukończyć ME2. Więc czekam na część trzecią :)

W międzyczasie gram w kilka gier, między innymi Burnout: Paradise City, Battlefield: Bad Company 2 z dodatkiem Vietnam, Wiedźmin, Dragon Age, Darksiders no i król czyli Deluxe Ski Jumping 2.1 :)

Trochę tego jest, ale gram głównie w Darksiders i Bad Company 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem ostatni wyścig kierowcy w Need for Speed: Hot Pursuit. Co prawda zostało mi jeszcze trochę doświadczenia do zebrania aby dobić do 20 poziomu (i kierowcy, i policjanta), ale już nie wiem, czy będzie mi się chciało to robić...

Gram jeszcze w Star Wars: Republic Commando oraz Rainbow Six: Vegas (trochę stare strzelanki, ale mimo to trzymające poziom; po grafice jednak nie należy oczekiwać cudów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ten temat jest kopalnią statsu, ale IOO (In Our Opinion, patrz sygnatura) można napisać więcej niż jedną linijkę ;]

Obecnie gramy w różne i różniaste gry, w większości nastawione na rozgrywkę sieciową. Są to:

- World of Tanks. Jeździmy czołgami z okresu II WŚ do mniej więcej 1950 roku. Trzeba ostro farmić, panie, bo niedługo release i wszystko od nowa...

- League of Legends. Od czasu do czasu, nie ma parcia na levele z naszej strony

- Left 4 Dead. Ganiamy zombiaków w czteroosobowym coopie. Wciąga, ale nie na długo

- Dawn of War + Dark Crusade. RTS i wszystko jasne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem jakiś czas temu konto Steam. Dziś przyszła do mnie paczuszka z CoDem MW 2, zainstalowałem i gram ^^ Multi nawet nawet mi się spodobało :smile: Tak w ogóle to zacząłem grać w gry z multiplayerem (nie mówię to o gry typu HoMM z trybem hot-seat) od tych wakacji, kiedy to za radą kuzyna nabyłem L4D 1. Nie żałuję zakupu tej gry, bo świetnie się przy niej bawiłem. Teraz multi CoDa - ach, z zadeklarowanego singlowca przekształcam się w multiplayerowca :tongue:

Ale i tak single rządzi! :biggrin:

Masz świadomość, że nie musiałbyś kupować konta Steam, gdyż otrzymałbyś je również razem z MW2? Ja ostatnio kupiłem Black Opsa, a że Steam jest w nim niezbędny - otrzymałem konto za darmo. Tak samo jest zapewne z resztą gier tej platformy wymagających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@off

Konto jest darmowe, można założyć kiedy się komu podoba, potem tylko wbija się klucz i albo się ściąga albo ładuje płytę do napędu i instaluje.

@top

Aktualnie gram w Minecrafta i odkryłem jak dużo frajdy sprawia Dark Messiah of Might and Magic. Wcześniej uważałem to za jakiegoś śmiecia, wczoraj byłem gotów ją kupić, aż tu nagle, wśród kurzu i brudu dostrzegłem płytkę CDA z tą grą. Serdecznie polecam, nabijanie wrogów na kolce czy skopywanie ich z urwisk/dachów/pomostów do wody wygląda bardzo fajnie i sprawie dużo radochy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończona pomyślnie sesja była znakiem z niebios mówiący, iż pora wrócić do grania na większą skalę. Tak więc udałem się sięgnąłem na półkę i w swe ręce wziąłem nie tak dawno zakupione pudełko kryjące w sobie Legendy RPG. Uznałem, że skoro Sarevok już od dawna gryzie ziemię, czas najwyższy przekonać się, cóż to za intrygę szykuje mag Irenicus.

A gdy skończę, reszta legend pójdzie w ruch. Ostrzę już sobie zęby na Tormenta. A potem Icewindy i o ile jeszcze nie nadejdzie maj i premiera nowego "Wieśka", to i Lionhearta zobaczę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...