Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio ukończyłem Darksiders, na prawdę świetna gra, jestem fanem slasherów i ta gra mnie po prostu oczarowała(w przeciwieństwie do takiego Ninja Blade, który mnie zanudził po 3-4 bossie), nawet staram się w niej o calaka z achivmentami. Na prawdę polecam jeśli ktoś lubi tego typu gry :wink: .

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Darksiders? Właśnie mi przypomniałeś w co ja grałem ostatnio :happy: Przed świętami przeszedłem po raz drugi tą grę - wg mnie naprawdę wymiata ^^ Co prawda królem gatunku wg mnie pozostaje DMC 4, ale Darksiders też jest fajny :smile:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę do siebie porównywać Darksiders i DMC(seria). Niby są to slashery ale kompletnie odmienne w stylu gry przez co nie da się ich porównać, chociaż obydwie gry(no przy DMC seria) są genialne. Polecam zagrać w jakąś inna część niż 4, bo na prawdę warto :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w:

Call of Duty: Black Ops - Kampanię single przeszedłem w czwartek i jest naprawdę fajna, choć i tak nie dorównuje CoDowi 4. Teraz gram w multi z forumowiczami. Wydaję mi się, że warto kupić, choć nie mam innych codów poza 4 i BO, więc nie wydaję mi się, żeby to był odgrzewany kotlet. No i trzeba mieć trochę szczęścia. Mi gra działa na maksymalnych detalach, ale niektórzy mają pecha...

Burnout Paradise: The Ultimate Box - Wykorzystałem błąd na EA Store i kupiłem za darmo. :laugh: Multi jest genialne, tyle śmiechu nie ma chyba w żadnej innej grze. W single gram w zasadzie tylko po to, aby odblokowywać kolejne samochody do multi.

Mass Effect: Jestem prawie w połowie, ale gra musi na razie zaczekać jeszcze tydzień do ferii zimowych, bo na razie trochę mało czasu na nią mam. Ale jest naprawdę świetna, jeden z lepszych PRG w jakie grałem.

Dead Space - Taka sama sytuacja jak z ME. Jestem w trakcie, ale gra czeka na ferie. Podoba mi się znacznie bardziej niż np. F.E.A.R., ale rewelacyjna nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że nabyłem Left 4 Dead 2 na steamie w promocji ,a on zajmuje 8 gb to czas ściągania umilam sobie graniem w:

- Straglehold - nabyty w Biedronce za 10zł. Nawet fajna gierka tylko liniowość gryzie.

- Bioshock - Z PKK. Zabieram się za niego po raz drugi. Naprawdę polecam.

- Kane & Lynch: Dead Man - tak ten z CDA. Od czasu do czasu wykonam jedną misję albo próbuję zaliczyć "aczika

Z multiplayer-owych to głównie Bad Company 2/BC2 Vietanm. Jak się pobierze L4D2 to będę grał tylko w to (przez jakiś czas).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho, ja w dużo gier gram:

-Stranglehold - z biedrony, jestem gdzieś w 75% gry.

-TDU - dopiero zacząłem

-Doom 3 - dopiero zacząłem

-Cryostasis - 2 rozdział

-Far Cry - 4 rozdział i nie chce mi się grać, bo kiedyś doszedłem do 19 rozdziału i mi się sytem zwalił

- BF BC2 - cały czas multi

-Stalker: Cień Czarnobyla - jestem gdzieś w połowie gry, wciąga

-AvP 2010 - prawie koniec misji Predatora i nuda

-MoH: Breakthrough i Spearhead - gdzieś 2/3 misja w obu gierkach

-Two Worlds - z Biedrony, chciałem zobaczyć tylko multi, a tak gra stoi na półce

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu skończyłem CoD: Black Ops i muszę powiedzieć, że sprostał moim oczekiwaniom. W Single Player grało mi się niesamowicie przyjemnie, a Multi to już poezja ( z jednym minusem - Ostatni Bastion\Last Stand; kto grał, ten wie o czym mówię). Może nowy CoD nie dorównuje Modern Warfare (którą uważam za królową FPS-ów), ale ostatecznie rozwiewa wątpliwości dot. tego, czy Treyarch potrafi robić świetne gry.

Gram w Red Dead Redemption i na razie do opisu wrażeń z rozgrywki wystarczą słowa: GRA ROKU 2010. Dostałem ją w prezencie i zastanawiam się: jak mogłem nie planować zakupu tak świetnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tzw. "nowości", to mam za sobą naprawdę niezłą zabawę dzięki "Medal of Honor" oraz "Fallout New Vegas". Szczególnie ten ostatni mocno mnie zaskoczył, gdyż obiektywnie rzecz biorąc, stał się pierwszym cRPG, który nie odstraszył mnie po pierwszych piętnastu minutach od momentu pierwszego uruchomienia. Co więcej - od "New Vegas" nie mogłem się wprost oderwać - gra, przede wszystkim swym klimatem i zróżnicowanymi questami, wciągnęła mnie niczym amazońskie bagna.

To tyle z nowości.

Jakiś tydzień temu, już po raz czwarty, ukończyłem kampanię w "StarCraft II" - nie wiem czy kiedykolwiek to "erteesowe" arcydzieło mi się znudzi. Mimo wciąż wysokiej (relatywnie) ceny, raczej każdy entuzjasta gier strategicznych, szczególnie w segmencie RTS'ów, powinien sięgnąć po "StarCraft'a II". Na prawdę rzadko kiedy graczom trafia się tak wysoki i wielopłaszczyznowy poziom sequel'a. Ostatnim tego typu seguelem, moim zdaniem, okazał się "Heroes of Might&Magic V".

Z absolutnej klasyki, kolejny już raz (chciałoby się powiedzieć "nasty") przeszedłem "Commandosów 2" - jak dla mnie najlepsza część całej serii. Ta produkcja, mimo prawie dychy na karku, nie zestarzała się ani trochę. Nadal jest nieziemsko miodna, wciągająca, zmuszająca do wytężonego wysiłku intelektualnego i ucząca anielskiej cierpliwości. Przyglądając się dzisiejszym produkcjom, w kontekście czasu jaki potrzebny jest graczowi na ukończenie kampanii, czy ogólnie rzecz biorąc single player'a, "Commadosi 2" są grą cholernie długą - każda z dziesięciu podstawowych misji (są jeszcze bonusowe) jest niesamowicie czasochłonna, i to nawet dla weterana serii. Akurat w moim przypadku, średni czas ukończenia każdej z misji oscylował w okolicach 2,5h. Teraz to przemnóżmy przez 10... A do tego są jeszcze misje dodatkowe. Szkoda, że projekt kolejnych Commandosów ostatecznie został utrącony. Żal tym większy, że miał to być powrót do klasycznego ujęcia serii a nie tego mutanta pt "Strike Force".

Obecnie pogrywam sobie w "Medieval'a II" (straciłem rachubę, który to już raz) - trzy kampanie, Anglią, Polską i Mediolanem, mam za sobą. Teraz do glorii i chwały prowadzę zastępy cesarskiego rycerstwa. Słowem gram Niemcami. Jednocześnie nie omieszkałem rozpocząć jednej z kampanii "Królestw" - brytyjskiej.

Jak uporam się z "Medieval'em II" mam zamiar sięgnąć po "Twierdzę" i "Empire Total War" (w obu przypadkach również po raz "enty") :)

Coś mi się zdaje, że w najbliższym czasie, jedyną nową grą po jaką sięgnę, będzie dopiero "Shogun 2 Total War".

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio włączam sobie od czasu do czasu Darkstar One. Ale najwięcej czasu i tak spędzam przy Devil May Cry 4, bo do 15 stycznia muszę nakręcić filmik do turnieju Dango Memorial Contest... A jak już mi się uda, to najprawdopodobniej już czas do samych wakacji zajmą mi gry z pakietu Legendy RPG, który zamówiłem wczoraj i który powinien przyjść w nadchodzącym tygodniu. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem Brothers in Arms: HH i naprawdę, dawno w tak dobrą grę o IIWŚ nie grałem. Świetna muzyka, a z przerywników to normalnie film można zrobić :D Nawet fabuła zasługuje na +, ciężko zrobić coś sensownego jeśli robi się FPS o IIWŚ i bohatera "rzuca się" w wir Operacji Market-Garden, a tu się udało. Ładne nawiązanie do poprzednich części, świetny klimat. Mam nadzieję, że powstanie 4 część o Bitwie w Ardenach, na końcu gry przecież pojawia się "To Be Continued" :trollface: Fajnie, że dzięki Steam'owi wreszcie sięgnąłem po tą grę.

Obecnie zaczynam grać w Mass Effect. Wczoraj poszedłem do sklepu i kupiłem na raz obie części. :trollface: Nie mogłem się przekonać co do tej gry wcześniej, no, ale jeśli ME2 dostało tyle tytułów od czytelników CDA no to trzeba wypróbować. Jestem na samym początku "1" i naprawdę, super. Już mi się podoba. WCIĄGA!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Trona,całkiem interesująca gra grafika jak dla mnie wporządku,

Mafie II wraz z Joe Adventures ,zarówna gra i dodatek bardzo mnie wciągneły , ogólnie polecam każdemu fanowi serii , kończę Wendette Jimiego, jak narazie takie prostoliniowe zadania.

Niedługo zacznę grać w AC II.

Edytowano przez mariwydra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę na H&S, więc Diablo II z dodatkiem(single player) aktualnie jestem w połowie drugiego aktu ;] Inne typu Sacred, Titan Quest mnie aż tak bardzo nie przykuły do komputera. Całkiem niedawno ukończyłem też Torchlight - warty uwagi h&s :P Nie próbowałem jeszcze Sacred 2, nie wiem czy warto kupić..

Jako, że zaczynam się wkręcać w gry RPG - zaczynam drugi raz grać w Gothica (jedynkę), za pierwszym razem przeszedłem około 60-70% gry, ale jak początkujący gracz zapisywałem grę na jednym slocie i zapisałem w takim niefortunnym momencie przez przypadek, przez co na jakiś czas grę odstawiłem. Teraz zaczynam od początku ;] Jeśli uda mi się ukończyć zamierzam się zabrać za część drugą.

Zacząłem grać także w Two Worlds, ale jeszcze nie mam zdania na temat tej gry - pół godzinki/godzinka dziennie i koniec.

No i w święta przez 2 wieczory ukończyłem Stranglehold za 10zł z biedronki jak znalazł. Praktycznie robi się ciągle to samo, ale gra akcji niezła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przechodzę Mass Effect 2 - do 'powtórki' zachęciła mnie pierwsza część którą niedawno przeszedłem. Co jakiś czas odpalam również Minecraft i rozbudowuję swoje 'klockowe królestwo'. Powoli przymierzam się również do ponownego przejścia Dragon Age: Origins oraz do dokończenia Wiedźmina o którym kompletnie zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram w:

GTA San Andreas

GTA IV

Jagged Alliance 2

Age of Empires

Age of Empires II Conquerors Expansion

Call of Duty 4: MW (po sieci)

A przeszedłem miesiąc temu Assassin's Creed II.

Planuję przejść i zacząć grać po sieci w Modern Warfare 2 oraz dorwać w swoje łapki Divinity 2.

Edytowano przez RX1337
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...