Skocz do zawartości

Polecane posty

Szczerze mówiąc, to nie gram już ostatnio tak jak kiedyś, a kilka tytułów nadal czeka żeby je ograć. :P Ostatnio tylko ogrywam DLC Mafii II w weekendy, powróciłem do Wieśka żeby ograć Serca z Kamienia, a czekają jeszcze Wolfenstein: the Old Blood oraz Krew i Wino. Mam nadzieję, że przynajmniej skończę Serca z Kamienia i Wolfa jak dostanę wolne od świąt do Nowego Roku. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gier single to ogrywam Oriego (świetnie wygląda, świetnie brzmi ale czasami potrafi dać w kość :P) oraz Assassin's Creed III, który był rozdawany za darmo przez Ubi - jakoś akurat ta część mnie ominęła a że umiejscowienie historyczne bardzo mi się podoba to postanowiłem zagrać. Z kolei z multi to Battlefiled 1, który stał się moim ulubionym ze wszystkich - jak dla mnie umiejscowienie gry w okresie I wojny światowej to był strzał w dziesiątkę + zmniejszony nacisk na pojazdy, co dla mnie też jest plusem. Czasem jeszcze zagram w Overwatacha ale to już raczej tylko w czasie trwania jakiś eventów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 TLG skończony, więc multi Titanfall 2 na PS4. Jaki jest kuzwa sens dodawania do tej samej gry graczy z 6 i 50lvl? Przecież ten drugi raz strzeli i początkującego nie ma. 

Ale multi wciąga, zwłaszcza tryb Łupieżca, kiedy można wygrać albo przegrać o parę dolców kilka sekund przed końcem. Albo o kilkaset w połowie gry.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Somę. Pod kątem 'horrorowatości' to było słabo jak jasny gwint, ale tło fabularne autentycznie wzbudza we mnie mentalny niepokój.

Zacząłem też pełniaka z ostatniego CDA - Phantaruk. Jaka ta gra jest słaba, to ja nawet nie. Nudna, nieciekawa, niezrozumiała, niedopracowana. Szczerze zaczynam mieć wątpliwości, czy uda mi się ten tytuł przejść.

Wróciłem również do Devil Daggers, przebiłem czas znajomego i teraz czekam na jego kolej, żeby mieć nową motywację. Jestem już na półmetku do osiągnięcia za przetrwanie 500sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem główny wątek The Crew. Nie jest może długi ale jak gra ma odblokowany świat, to ruszam robić poboczne misie, szwendać się gdzie oczy poniosą, a główny wątek zostawiam na koniec.

Sama gra jest bardzo fajna, czasami co prawda zdarzają się jakieś zgrzyty odnośnie netu i serwerów ale da się przeżyć.

To chyba jedyna taka gra (przynajmniej ja nie grałem) która miała, taką ilość samochodów dostępnych do zabawy to na licencji. Od któregoś tam dodatku (którego nie mam)  są motory różnej maści, a niedawno doszły tez samochody policyjne.

Słabością tej, gry jest to że nie można dowolnie tuningować furek, tylko odpowiednio pod dany typ: torowy,uliczny,rajdowy itd.

No moje oko spędziłem w niej ponad 150gdz. bo to kawał dobrej gry i dzięki szczodrości Ubi dali ją za darmo.

 

Teraz zabieram się za dokończenie Alice: Madness Returns i oczywiście dalszego młócenia w Skyrima i Wiedźminy, bo od nowego roku rozpoczynam przygodę od nowa, to znaczy W1,W2,W3+ dodatki. Uhhh to będzie ciężka robota ale na połowę roku starczy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w GTA V. Dodam, że z tego Trevora to niezły wariat, zaś wymiana zdań między Franklinem, a Lamarem to prawdziwy kunszt, jeśli chodzi o dialogi. Również spolszczenie daję radę, zwrot typu brałbym to, jak rolnik dotację z Unii Europejskiej mnie rozwalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam sobie tytuły, w które grałem dawniej - obecnie Assassin's Creed II i Wiedźmin. Przygody Ezio z uroku według mnie nie straciły za wiele - owszem, może ostrość tekstur pozostawia troszkę do życzenia, ale po paru chwilach tego już nie widać a słoneczne Włochy cieszą. Ponadto, od czasu do czasu, meczyk online w Fifę 16, bądź jakieś starcie w NBA 2k17.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Red Alert 3. Kiepska gra, nie dorasta dwójce do pięt, jakieś japońskie roboty, latająca w spódniczce karynka ze zmutowanym mózgiem. Kiepska fabuła, fatalne wstawki filmowe itd. W Red alert 2 nie dość ze wszystko było lepsze to jeszcze Tanya była piękna, a tu jakiś blondpaszczur. Widać czemu seria C&C upadła.

Teraz gram w Mercanaries 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Mortal Kombat X, swoją drogą kampania jest trudniejsza na średnim poziomie trudności w stosunku do poprzednika. Poza tym wcześniej ukończyłem Crash Bandicoot 3 i muszę powiedzieć, że to najgorsza odsłona serii. Etapy platformowe są w porządku, ale wyścigi to dla mnie totalne nieporozumienie, bardzo irytujący element gry.  Ucieszył mnie fakt, że po pokonaniu określonego bossa zyskujemy daną moc, co można wykorzystać we wcześniej etapach. Poza tym jazda na motorówce i strzelanie z samolotu są w miarę ok, jazda na tygrysie bardzo zapadła mi w pamięć i szkoda, że nie ma więcej etapów tego typu. Jak dla mnie trzeci Crash wartuję oceny 7/10 i jak dla mnie najlepszą odsłoną pozostaję dwójka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedlem Lucy Eternity She Wished For - visual novel ktorej os fabularna kreci sie wokol zagadnienia czy roboty moga miec dusze? Gre zakupilem za eurogejbeny jak byla na wyprzedazy, ciekawa fabula (z ukrytymi zakonczeniami, warto poznac oba), ladne grafiki, nastrojowa muzyka - gra porusza ciekawy temat i mozna sie przy niej zrelaksowac, warto zagrac w cos innego niz zwykle, ode mnie 8/10. 

Teraz ogrywam XCOM 2, jako ze nie jestem zatwardzialym fanem pierwszych czesci bo nie po prostu nie gralem w dwojke gra mi se nawet przyjemniej niz w jedynke, jest troche ladniejsza, gamepleyowo rewolucji nie ma, to po prostu wiecej i lepiej niz poprzednia czesc. Fajnie, ze jest tak rozbudowana opcja customizacji postaci. Plus to takze mody ktore chetnie wgralem i moje postaci mowia glosem Clinta Eastwooda czy tez Dartha Vadera :D Jedynie co mi sie nie podobalo to czasowe ograniczenia w niektorych misjach, na szczescie mozna to bylo usunac za pomoca odpowiedniego moda. Na razie mam 22h na liczniku i pomimo utartej formuly gra sie nie nudzi, to byl dobry zakup.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie San Andreas. Mimo że oprawa graficzna zestarzała się dość mocno to ogólne wrażenia z rozgrywki nadal stoją na najwyższym poziomie. Zróżnicowane, ciekawe i dające wiele frajdy misje (no może poza szkołą latania, która przynosiła jedynie frustrację i misjami u Zero.. całe szczęście te drugie były chociaż nieobowiązkowe), które mógłbym przechodzić w nieskończoność. Zdecydowanie moja ulubiona część tej serii. Również ze względu na niepowtarzalny klimat ta gra ma specjalne miejsce w moim serduszku. Gangsterskie klimaty USA lat dziewięćdziesiątych przemawiają do mnie o wiele bardziej niż wizja szaroburego i smętnego Liberty City z III i IV części jakkolwiek dobrymi grami by one nie były, sorry :x. Może piątka dzięki powrotowi do Los Santos również urzecze mnie swoim klimatem, ale najnowsza część niestety nadal sponiewiera się na kupce zaległości. Trzeba będzie nadrobić ten tytuł w najbliższym czasie :D

 

Aaaa teraz zabieram się za Far Kraja z poprzedniego CD-Action.. 

Edytowano przez niewiemjaknazwackonto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły w Mortal Kombat X (Shinnok to trudny przeciwnik, ale do Shao Kahna z 9 pod względem trudności walki się nawet nie umywa) zabrałem się za pierwszego Devil May Cry w wersji PS2, fajne klimatyczne zamczysko, ciekawi bossowie (mimo, że walczymy z nimi nawet po 3 razy), dobra muzyka, arogancki bohater. Szkoda tylko, że to w zasadzie biegamy po jednej dużej lokacji, ale to tylko drobny detal. Jak dla mnie pierwszy DMC zasługuję na 8,5/10. Ogrywam obecnie drugą część DMC na PS2, gra się całkiem spoko, ale brakuję mi tu arogancji bohatera znaną z poprzedniej odsłony, zaś pewne miejscówki są nieklimatyczne. W dodatku przyczepie się do przeciwników, bo widok opętanego czołgu i helikopteru nie zrobił zbyt dobrego na mnie wrażenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Watch Dogs, to bardzo dobra gra z mnóstwem aktywności pobocznych. Głównego wątku zrobiłem 2-3 zadania, nie dlatego że są słabe ale dlatego, że lubię robić poboczne akcje a potem skupić się na głównym wątku.

Jedynym minusem jest, to że nie działa rozglądanie się na boki, jak jedzie się samochodem i to, że po wyjściu z gry, nie działa myszka w Skyrim i trzeba kompa na nowo odpalać, by wszystko było git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem Watch Dogs i w skali od 1/10, mogę dać z czystym sumieniem 9.

Bardzo dobrze się bawiłem tropiąc przestępców, włamując się na konta i i hakowanie prawie wszystkiego co się rusza.

Gra oferuję niezłą zbrojownię, ale że ja lubię się skracać i polować z zaskoczenia (nie oznacza to, że przez całą grę nie strzelałem, czasem mnie ponosiło) to używałem pistoletu i pistoletu maszynowego oraz karabinu maszynowego z tłumikiem.

Ten  zestaw pozwoli być nie wykrytym, chyba że sami coś popsujemy w bawieniu się w chowanego.

Wątek główny jest dobry, nie nudzi jest fajny. Możemy też dokonywać w 80% decyzji, o eliminacji głównych wrogów, bądź ich oszczędzeniu.

Mógł bym się przyczepić do piosenek podczas jazdy, są porostu denne.

Jak stanieje Watch Dogs 2 na pewno kupię.

 

W co będę grac teraz, hmm przymierzam się do Risen 2 lub KB Dark Side. Albo sam nie wiem w co zobaczy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w GTA 5 ( po raz pierwszy w 5 ) ponownie w ME 3 ( Mass Effect 3 ) i  Dragon Age 1  tym razem gram wojownikiem wcześniej magiem jest to moje przygotowanie do Inkwizycji ponadto jeszcze w METAL GEAR SOLID V GROUND ZEROES ostanio ukończyłem Call of Duty Modern Warfare 3 . Super gry polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...