Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnimi czasy gram w FIFA World, Assassin's Creed Brotherhood i świeżo zacząłem grać w Bioshock'a Infinite. W Fifę mam zamiar grać do premiery FIFY 15, na razie gra się fajnie, a coinsy zdobywa się dosyć łatwo i dzięki temu to, udało mi się zbudować dobry skład francuski w trybie Ultimate Team. Brotherhood wydaje mi się grą poniżej moich oczekiwań, ale może to dla tego, że zdążyłem już zagrać w Black Flag gdzie duży świat wydawał mi się bardziej ciekawy, zwłaszcza, że w Brotherhoodzie gramy ( prawie ) tylko w Rzymie. W stosunku do drugiej części wydaję się być udaną kontynuacją. :) Parkour oceniam na gorszy, skaczenie po dachach daje mniej uciechy niż w dwójce, brakuje mi więcej lin pomiędzy budynkami. Ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze :P O Bioshock'u mogę mało powiedzieć. Ma ciekawy klimat, bardzo ładną grafikę i tyle :)

W piątek ukończyłem kampanię Battlefield'a 4 dzięki próbnemu tygodniowi tej gry na Origin. Multi nawet nie ruszyłem i nie zamierzam pozostawiając je na czas, gdy sam kupię tę grę razem z dodatkami w jakiejś paczce pod nazwą Premium Edition. Dubbing był co najwżej średni, szkoda, że nie można było go wyłączyć. Długość gry nie poraża - 5 godzin - tyle pokazał mi Origin. Na plus mogę zaliczyć model strzelania w tej grze - coś pomiędzy 3, a Bad Company 2, przynajmniej takie miałem odczucie. Na steam'ie ostatnio ukończona przeze mnie gra to Tomb Raider. Gra na 9+/10. Trochę było za mało zagadek, a za dużo strzelania. Mam nadzieję, że w kolejnej odsłonie zostanie to odpowiednio zrównoważone :) W przeciwieństwie do BF 4 tutaj dubbing był dobrze obsadzony ( oprócz postaci Reyes, była strasznie irytująca ), a Karolina Gorczyca spisała się znakomicie podkładając głos pod postać Lary Croft.

W niedalekiej przyszłości mam zamiar grać ww. gry i skończyć je, a następnie zagrać w Darksiders i Chivalry : Medieval Warfare, które nabyłem ostatnio w biedronce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite III Afrika

Po miesięcznej przerwie, dosiadłem i skończyłem te 3 brakujące misje. Całość zamknęła się w nieco ponad 8 godzinach, co daje dwa razy tyle niz V2, a i tak można spokojnie jeszcze dodać trochę czasu, jeśli zachcemy grać bez alarmów oraz zaliczać cele dodatkowe i znaleźć wszystkie znajdźki.

A sama rozgrywka jest jak najbardziej OK. Choc styl na Rambo nie zawsze popłaca, to jest możliwy. Jednak nie o to tu chodzi. Rentgeny trafień są jeszcze lepsze niż w poprzedniczce, więc ich fani będą zadowoleni.

Nowością jest ulepszanie naszej snajperki, ale jednak jest to dość liche, a samych karabinów jest mało.

Większe mapy pozwalają kombinować, jak zaliczyć misję, a te, są wyraźnie dłuższe. No i wspomniane cele dodatkowe i sporo rzeczy do znalezienia.

Graficznie- mi się akurat podobało, choć w tej kwestii nie mam wygórowanych wymagań.

Jedynie AI nieco szwankuje, oraz nie sposób się utożsamić z bohaterem, a historia, jakaś tam jest, ale kogo ona tu obchodzi?

Mimo wszystko, trzeci Sniper jest najlepszy z serii i oby czwóreczka naprawiła błędy Afriki, a będzie świetna gra dla fanów snajperskiego fachu.

Ocena: 7+/10

Aktualnie na tapecie:

inFamous Second Son

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu skończyłem Just Cause 2, a w zasadzie tylko główny wątek i zadania poboczne. Cóż, gra to czysta zabawa, rozwałka jest świetna, krajobrazy również. Świat jest ogromny, masa miejsc do odkrycia, ale gra cierpi na syndrom TESów - czyli nie ma za bardzo co robić w tym świecie i atmosfery brak. Niemniej, chodzi tu tylko i wyłącznie o rozwałkę i zabawę, a w tym gra sprawdza się świetnie. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodze od poczatku kampanie Wings of Liberty a pozniej Hearts of Swarm starajc sie przy tym jak najwiecej osiagniec odblokowac, kampania stoi na wysokim poziomie (podstawka, dodatek ciut gorszy) i przyjemnie sie w to gra. Pozniej jak przejde calosc znow wejde w wir multiplayerowych potyczek.

W miedzyczasie jakis jeden meczyk w CS: GO i powoli ogrywam Rome 2 =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się ukończyć Spec ops:the line,bf4 i hitman absolution. A jeszcze wcześniej przed ukończeniem tych gier udało mi się zrobić bioshocka i DI:riptide.

SPEC OPS:THE LINE - Jak dla mnie dobra grafika i bardzo fajnie zaprojektowane lokacje. Zabawa z piaskiem bardzo fajna, audio w porządku a grywalność...no nie jest to wysoki poziom ale da się grać. Jednak najważniejsza jest fabuła, ponieważ dotyka zupełnie innego problemu wojny. Jeżeli ktoś czytał "Jądro ciemności" albo oglądał "Czas apokalipsy" to wyczuje w tej grze podobieństwo. Jest to najmocniejszy punkt gry i dzięki temu zasługuje ona na 8/10. Multi jest takie sobie, trochę lepszy co-op no i sterowanie czasem jest naprawdę irytujące. Mimo to polecam zagrać.

BF4 - Mój komputer naprawdę się starał ale grało się fatalnie. Wieczne problemy z lagami,ścinami,spadkami fps,latające tekstury jak by ktoś odpalił stroboskop na imprezie. Ledwo ukończyłem kampanię bo gra się crashowała, był problem z punktami kontrolnymi itd. Katorga. W multi grało się trochę lepiej i tam spędziłem więcej czasu. Generalnie fabuła jest nawet niezła i raczej lepsza od tej w bf3. Multi za to ma świetne mapy, fajne bajery czyli to całe "levolution" i ogólnie lepsza od bf3. Nie biorę pod uwagę problemów z lagami itd. bo mój komputer ledwo to ciągnął, nie wiem nawet czy spełnia minimalne. Ale strzela się lepiej, jest wychylanie (ale moim zdaniem słabo zrobione) i tak samo kiepski system zdobywania doświadczenia. Na wszystko trzeba poświęcić strasznie dużo czasu aby móc normalnie walczyć. Jednak ogólnie okres próbny origina zachęcił mnie do kupna gry i LEPSZEGO komputera.

Hitman Absolution - Generalnie dobra gra ale nie powala. Grafika w porządku, historia nawet niezła, grywalność w miarę ok i katastrofalny gó^any dubbing. Małaszyński jako Agent 47. O matko. Miałem taką bekę z tego i z niektórych misji "normalnie buszujący w zbożu" ale ogólnie jest spoko. Na pewno łatwiejsza od choćby genialnej "dwójki" i inteligencja wrogów nie jest też jakaś świetna. Ale to może wina poziomu trudności. Nie wiem czy na najwyższym poziomie wrogowie mają lepszą inteligencję. W każdym razie grafika na 8/10 audio 7/10 grywalność 7/10. Ogólna ocena powiedzmy 7+/10.

Bioshock - Genialny klimat, dobra grafika i kiepskie strzelanie. Nie lubię zbytnio unreal engine a wersja użyta w bioshocku bardzo mi nie pasowała. Jednak gra broni się klimatem, fabułą i używaniem mocy. Grafika 8/10 Audio 9/10 Grywalność 8+/10. Ogólnie 8+/10. Może tylko mi przeszkadza jak się strzela w grze, i gdyby było ono lepsze to spokojnie 9/10. Polecam.

Dead Island:Riptide - Mam tak bardzo mieszane uczucia związane z tą grą że sam nie wiem jak ją ocenić. Generalnie nic się nie poprawiło, dodano nowe bronie, nowi wrogowie, nie ma dlc z falami wrogów, dalsze losy bohaterów z poprzedniej odsłony i nowe lokacje. Reszta jest podobna albo lepsza albo gorsza. Grafika się nie zmieniła,audio też i na szczęście walka bronią białą też. Chociaż przez kilka godzin gry wydawało mi się że jest ciut gorzej niż w pierwszej części ale wraz z upływem czasu to wrażenie minęło. Fabuła na początku wydawała mi się lepsza niż w pierwszej części ale końcówka mnie zabiła. W tę grę można grać tylko dla co-op i genialnej walki bronią białą. Na pewno nie dla fabuły i katastrofalnego strzelania. Audio 7, Grywalność 8+ , Grafika 7. Ogólnie 6+/10 za fabułę. Gdyby nie brać tego pod uwagę i braku w co opie oddzielnego trybu z ochroną miejsca (z tymi siatkami) to mogło by być nawet 8/10 za genialną walkę bronią białą według mnie. A tak to można liczyć tylko na lepsze dead island 2 i dying light.

A ogólnie gram w Orcs must die 2 i planuję wrócić do bf3 aby porównać z bf4.

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że mój ostatni post miał miejsce tutaj zaledwie osiemnaście dni temu, to od tego czasu zmieniło się sporo. Przede wszystkim udało mi się skończyć parę gier, które zamierzałem przejść już dawno, tzn. Sleeping Dogs (w które namiętnie grałem w marcu 2013, potem format i zniknięcie sejwów skutecznie mnie zniechęciło, ale w końcu udało się i cieszę się, bo gra naprawdę bardzo fajna), Spec Ops The Line (zaczęte w maju 2013; niesamowita fabuła, ale sporo denerwujących bugów mocno irytowało mnie podczas rozgrywki) oraz trzy gry, które już kiedyś skończyłem, ale nigdy w wersji na Steam, tj. Dishonored (wcześniej na konsoli), Batman Arkham Asylum (w wersji Games for Windows Live) oraz To The Moon, które jakiś czas temu przeszedłem dzięki CD Action, teraz mogłem to zrobić po raz drugi. Była to niestety tylko mała część zaległości, które mam nadzieję sukcesywnie nadrabiać.

Oprócz tego padł też Thomas Was Alone - prosta, nie wymagająca wielkiego nakładu czasu gierka, którą wspominam naprawdę ciepło i fakt, że dopiero teraz się za nią zabrałem najdobitniej wskazuje, jak wielkie mam zaległości.

Obecnie powoli zabieram się z powrotem za Skyrima, którego strasznie chciałbym finalnie przejść, ale czy to jest możliwe, skoro w bibliotece tyle innych gier? Oprócz tego LA Noire, które właśnie mi się pobiera i w przerwach różne tytuły wyjęte z bundli (van Helsing, Electronic Super Joy, 140, Eets Munchies - od wyboru, do koloru!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem Uncharted 3( zabieram się niedługo za najwyższy poziom). Nadal łupię AC IV na 100% i nie może mnie znudzić jak widać do tego Crysis 3 ukończony. Tekken Tag Tournament 2 w wolnej chwili pogrywam. Na kompie BF3 meczyki jakieś i kontynuacja trylogii Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio,grałem w Skyrima chcąc robić wszystkie questy,ale znudził mi się i po stukilkunatu godzinach go wywaliłem.Był świetny,ale jak dla mnie za duży świat-prubuje robić wszystko i tak się to kończy.Teraz gram w AC IV (na razie mam jakieś 56%) i Van Helsinga z Biedronki.Z wtorku na środę ukończyłem też To the moon.Ciągle gram w Hearthstone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili grywam głównie w World of Warcraft . Odnalazłem starych znajomych z którymi grałem przez parę ładnych lat na innym serwerze . Wspólnie robimy pvp , stare raidy ,dungeony . Jest co robić , ale postanowiłem zrobić sobie przerwę jak skończy się prepaid do nowego dodatku. A tak przymierzam się do Risena 3 , tylko muszę przejść Risena 2 Dark Waters ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 zacząłem nadrabiać zaległości i po zakupie trylogii Mass Effect odpaliłem część pierwszą, ale najpierw absolutny klasyk - Diablo 2 + LoD - rozpoczynałem grę już kilkanaście razy, i zawsze porzucałem gdzieś po zaczęciu II aktu z różnych powodów. Teraz póki co już po kostce Horradrimów, mądrze rozwijany Nekromanta, więc jest szansa, że w końcu ukończę po wielu latach. A później Mass Effect zapewne... Albo pierwszy Borderlands, bo obydwie gry ledwo tylko "szturchnąłem" na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem po raz kolejny przechodzic Half-Life 2 i od razu zabralem sie za The Wolf Among Us. Pogralem ledwie pol godziny w te produkcje Telltale, ale klimat jest fajny i gra zapowiada sie ciekawie. Jak tylko sie z nia uporam w planach mam przypomnienie sobie dodatku The Frozen Throne do Warcrafta 3 oraz przejscie Brothers. A pozniej sie zobaczy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem po raz kolejy kampanie w Wings of Liberty (swietna) i wrocilem do Path of Exile w ktorego gralem zaraz po jego premierze bo formula Diablo III kompletnie mi sie przejadla. Na razie przyjemnie sie sieka, bardzo podoba mi sie mroczny klimat ktorego niestety brakuje w D3.

A jutro zakup nowego CDA i bede sie zagrywal w Risena. =p

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem nareszcie Castlevanie lords of shadow. Gra jest dobra, tylko granie na klawiaturze w tą grę to są tortury. Mam napoczętego Wiedźmina 2, lecz czekam na wymianę karty graficznej by znowu w niego grać, a międzyczasie znów przechodzę portal 2. Gier mmo nie liczę, bo to są gry, których się nie przechodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...