Skocz do zawartości

Polecane posty

Zaliczyłem The Walking Dead Final Season Ep1: Done Running

Był jakiś cyrk ze sterowaniem myszką- normalnie było za szybko, że nie dało rady grać.  Problem w tym, ze ustawiając tak, aby było to możliwe, nie dało się wtedy przejść QTE, bo... działała za wolno. Po prostu gra nie wykrywała, że wciskamy [E], przez co dopadały nas zombiaki i game over. Czułość trzeba było zmienić w samej myszce, bo w opcjach gry nic to nie dawało. Do tego gra miała problem z padem od PS4 (są jego guziki w opcjach do wyboru), ale x360CE, który sprawdzał się w innych grach, tu nic nie pomógł (niezależni od wersji 32/64bitowej)

A sam epizod to około 150 minut dobrze znanego stuffu. Gadanie, szwendanie się, trochę walki. Plus za końcówkę, która rozbudza apetyt na drugi odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś Mafię. Klasyk, aczkolwiek kilka rzeczy daje się mocno we znaki, np. sztuczna inteligencja naszych kompanów, misję na parkingu przeszedłem za 6 razem, i nieee, ja nie zginąłem ani razu! ale Paulie i Sam tak, sami się pchają pod celownik wrogom, najbardziej lubili ginąć od koktajlu, którym rzuca gość przy wyjściu.

Kupiłem też wczoraj Doom ( 2016 ) ale nie wciągnęło mnie jakoś, więc leci chyba na kupke wstydu :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, oczywiście Wiedźmińskie dodatkowe przygody, do tej pory są naprawdę super i szkoda że, nie zaimplementowano ich w podstawowej wersji gry, bo niczym od podstawki nie odbiegają. Szczególnie Podstępy i Upiory z Cichej Wólki oraz Wiedźmikołaj wymiatają.

Co do W3 na steam, to ograłem go spokojnie i dość łatwo było na drodze ku zagładzie, zapewne dlatego że, jak już się gra w grę szósty raz, to mechanikę gry zna się na pamięć.

Jak zwykle jeśli chodzi o Wiedźmina to bawiłem się świetnie. Czasami żałuję, że znam go prawie na pamięć i nie mogę jeszcze raz go odkrywać.

Po W3, zabrałem się za Śrudziemie Cień Mordoru. Gdybym wiedział że to mix wiedźmina i assasyna, to już dużo wcześniej bym się za nią zabrał, pomimo kilku błędów, bardzo słabego (jeśli chodzi o walkę) zakończenia, to naprawdę gra mi się podobała i serdecznie mogę ją polecić. Tu jak ktoś chcę luknąć, to jest moja recka gry.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198132743640/recommended/241930/

Obecnie mam przerwę w grach i czytam sobie Stephena Kinga Marzenia i Koszmary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam trochę wolnego czasu więc wczoraj zakupiłem i zainstalowałem Fallout New Vegas Ultimate Edition. Długo się przymierzałem do zakupu bo "trójka", mimo dużych nadziei, znudziła mnie po kilku godzinach a oglądając materiały w internecie z NV nie widziałem jakieś wielkiej różnicy. Jednak dużo osób mi pisało, że ich "trójka" też nie wciągnęła a NV wsiąknęli na długie godziny. Postanowiłem więc dać jej szansę :D Na razie wyszedłem tylko z domu doktora i nie pograłem zbyt wiele ale zapowiada się nieźle.

 

Aha i @darkdarius "Śrudziemie"? Chłopie miej litość :D

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homefront The Revolution, Black Ops3 i Deus Ex zaliczone.

No i ogrywam Mafie III też z psplusa, fajna gra, ale że to Mafia, to dostała po dupci. Gdyby to była nowa marka, to jak na debiut studia nie bylo by źle. Tylko ta nierówna grafika. Obecnie każdy z moich wspólników ma po 2 dzielnice. 

 

Za to na pc wróciłem do Euro Truck Simulatora 2.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie grywam w GTA V ale Online, tryb Gonitwa Remiks jest świetny! :D pobrałem też kilka dni temu For Honor bo dawali za darmo ( za darmo gry od Ubi mogę wziąć ) jednak kampania nie wciąga, a multi ciężko ograć, bo serwery to porażka, ciągle host migruje albo wywala z niewiadomych przyczyn...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem remastery 3 części Uncharted na PS4 i to nawet powbijałem platyny! Jak kogoś interesują trofki na PSN to są jedne z łatwiejszych platyn, oraz dają sporo innych trofeów (ponad 40 każda część!). O samej grze nie ma co pisać bo to jest po prostu must have dla każdego posiadacza Playstation :P

Rozpocząłem też Mafię III z PS Plusa, gra mi się podoba jako gra, ale Mafia słaba. Zresztą zgadzam się z tym co napisał @TomcioM 

A na PC gram w indyka Beholder, ciekawe przestawienie totalitaryzmu, ale za dużo nie powiem o grze bo dopiero ją poznaję. No i pobieram Warhammer: End Times - Verminitide. Zakupiłem bo mnie bogate pudełko zachęciło :D a się zobaczy co to ;) 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Divinity:Dragon Commander, Dark Messiah of Might and Magic i Battle for Wesnoth na steamie. Będzie grane :D W Dragon Commandera już grałem trochę wczoraj, inaczej sobie troszke to wyobrażałem, ale nawet mnie wciągnęło.Lubię takie mieszanki kilku gatunków gier. Natomiast do kupna Dark Messiah przymierzałem się już kilka razy, ale jakoś zawsze było coś ważniejszego do ogrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nowy komputer, co prawda grafika na razie zintegrowana do czasu aż doskładam na lepszą ale odpaliłem sobie Fortnite: Battle Royale. Cóż mogę powiedzieć, długa przerwa od grania w strzelanki zrobiła  swoje i tłuką mnie tam niemiłosiernie :D Do tej pory na 7 gier udało mi się ustrzelić dwóch przeciwników. Widać, że gra ma już mocną ekipę i nie jest łatwo wejść takiemu amatorowi jak ja. Zastanawiam się czy PUBG  nie byłby lepszym rozwiązaniem dla mnie gdyż wolę wolniejsze tempo rozgrywki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin tak, pierwszy, zacząłem grać zaraz po skończeniu sagi Sapkowskiego. Klimat gry bardzo mi się spodobał, pasował do książkowego Wiedźmina, myślę że dobrze to oddali. Opowiedziana historia ciekawa, wybory Geralta trudne, trzeba było się zastanowić, czasem później żałowało się danego wyboru... No fajnie to wszystko budowało klimat. Szedłem teraz ścieżką ludzi, chciałbym spróbować jeszcze Elfy i neutralność, ale obawiam się trochę że już mnie to znudzi..

Na grafikę jakoś uwagi nie zwracałem, pewnie dlatego że jeszcze 2 i 3 nie ogrywałem jeszcze. Drażniło nieco to małe zróżnicowanie postaci pobocznych, większość krasnoludów w mieście taka sama, to samo prostytutki, żebraki, rycerze. Większość powtarzała te same teskty. Chodziło się po mieście jak wśrod jakiegoś sklepu z manekinami ;) System walki... no cóż, był trochę monotonny. Przy dobrym rozwoju postaci + znaków od pewnego momentu walka robiła się za łatwa.

O drugiej części gry słyszałem nienajlepsze opinie, że poszli bardziej w stronę polityki, wybory Geralta mają mniejsze znaczenie dla historii.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanej przygodzie z Fortinte: Battle Royale stwierdziłem, że szybkie strzelanki sieciowe to za wysokie progi jak dla mnie i postanowiłem postrzelać coś w singlu :D Ostatnio czytałem dużo książek Sci-Fi z podróżami kosmicznymi i szukałem czegoś w tym klimacie. Aż tu sobie przypomniałem, że przecież jeszcze Mass Effect 3 czeka na ogranie :D. Na razie jestem po wstępie i pierwszej misji. Nie zauważyłem jakichś znaczących różnic w stosunku do poprzedniczek poza bardziej wytapetowaną Ashley :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś w tamtą sobotę, ukończyłem Stalkera Zew Prypeci (miałem go z CDA) i co za tym idzie, ukończyłem całą trylogie związaną ze Stalkerem.

Podchodziłem do tej gry kilkukrotnie ale albo się bałem, albo było coś innego do ogrania itp. Grę przeszedłem tylko z modem na dodatkową broń bo te które są w czystej grze prócz tego lepszego AK nie bardzo mnie zadowalały. Szczególnie poszukiwałem dobrej snajperki. Większość gry przeszedłem z mini-gunem. ;) 

Sama gra, pomimo sporego okresu po premierze bardzo dobrze się trzyma, choć jest krótka ale to głównie strzelanka z elementami akcji.

Polecam 7/10

Teraz mam przerwę grową, bo się zastanawiam w co zagrać. Z jednej strony w jakąś budowlankę by się pykło ale nie mogę sobie jakoś niczego fajnego znaleźć. 

Z drugiej strony mam jeszcze cieplutkiego Shadow Warriora 2 z gog ale to nie moje klimaty. No i sam nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... przyszedł czas, że mogę sobie tylko pozwolić na jedną grę, którą jest: Fifa 19, a w zasadzie Fifa Ultimate Team. Nigdy nie wydałem ani złotówki na to, gram dla zabawy i coraz mniej czasu mam (praca, rodzina etc.), ale tragedii nie ma :) (W tym roku mam skład Bundesligi - rok temu miałem Premier League, ale jest bardzo OP, wcześniej Ligue 1, za rok pewnie Serie A albo La Liga).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na platynę God of War III Remaster (łatwa sprawa), oraz w końcu przeszedłem The Last of Us, też w remasterze, a zabierałem się do niego jeszcze jak na PS3 się ukazał.
Teraz pogrywam na PS4 w Metal Gear Solid V, niby, fajnie, niby duża swoboda w działaniu, ale jakoś mnie nie ciągnie do grania. Odłogiem leży na dysku jeszcze Bloodborn, ale że z Dark Souls jakoś się nie polubiliśmy, to nawet nie uruchamiałem. Zacząłem też AC: Rouge na kompie, ale jakoś nie chce mi się w kolejnego asasyna bawić. No i jestem w kropce. Najśmieszniejsze, że najprzyjemniej gra mi się teraz w pełniaka z CDA, czyli w SEUM. Prosta w zasadach, szybkie plansze, szybkie restarty. Może tego potrzebuję? Szybkiego, niezobowiązującego odstresowywacza? Epickich przygód na wiele godzin mi chyba starczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...