Skocz do zawartości

Polecane posty

Przed momentem przeszedlem Splinter Cell: Blacklist. Solidny tytul pod wzgledem technicznym, fabularnym i projektow poziomow - kazdy misja to inna sceneria i czesto mozna dotrzec do celu roznymi drogami. Pomagajace w tym gadzety sa ciekawe, chociaz staralem sie przechodzic gre stylem ducha, wiec z wybuchowych zabawek prawie nie korzystalem. W tej odslonie Sam Fisher jest tak podobny wizualnie, glosem i sposobem bycia do Sheparda z Mass Effecta, ze momentami mialem wrazenie iz to jedna i ta sama osoba... Teraz musze chwile odpoczac od ciaglego skradania sie, ale niedlugo wracam w te klimaty, bo na dysku juz czeka MGS V: Ground Zeroes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem Spider-Man: Shattered Dimensions z bieżącego wydania CDA i muszę przyznać, że całkiem przyjemnie się w to gra. Szczególnie etapy skradankowe najbardziej przypadły mi do gustu. Miałem tylko sprawdzić ten tytuł, ale nawet mi się spodobał i przejdę do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem główny wątek Wiedzmina 3. Nie zawiodłem się. Jeszcze mam mnóstwo dłubania w grze. I DLC już pobrane. :-) Wróciłem też do GTA V i powoli sobie ją kończę. Po pierwszym wow już nie jest tak rewelacyjne. :-P Swoją drogą, uruchomiłem na chwilkę Timeshift tak co by sprawdzić o co w grze chodzi. Strasznie się zestarzała. Fajne swego czasu przedstawienie fabuły jest teraz strasznie sztampowe. Po grze widać że starała się być nowym Half Lifem. Niestety się nie udało. :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Dracula The Resurrection i pomimo troszkę babolków, które napotkałem w grze, fajnie mi się grało. Po jej ukończeniu, zapolowałem na Steam i trafiłem w całkiem przyzwoitej cenie Dracula 3 The patch of the Dragon, dopiero ją rozpocząłem i nie mam jeszcze o czym pisać. Pierwsze co rzuciło mi się w o czy, to animacja postaci w grze i nadal fajne lokacje.

Po za tym, jeszcze cisnę w Wiedźmina 3 i troszkę gram w Skyrima, ale rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie From Dust, ktory okazal sie byc calkiem interesujaca produkcja wymagajaca pomyslunku. Na dysku caly czas mam zainstalowanego Wiedzmina 3, GTA V, Homeworld Remastered i Elite Dangerous, do ktorych wroce po przejsciu kampanii we From Dust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abyss: The Wraiths of Eden

+ Strawna historia,

+ Podwodne miasteczko ma swój klimat,

+ Przyjemne zagadki logiczne,

+ Niefrustrujące etapy z ukrytymi obiektami,

+ Przyzwoita oprawa graficzna,

+ Dodatkowa przygoda trzyma poziom,

- Błędy w tłumaczeniu (carrot =/= parrot icon_szczerbaty.gif ),

- Voice acting i cut scenki nadal pozostawiają wiele do życzenia,

- Brak możliwości podróżowania po lokacjach z poziomu mapy,

- Mogłaby być trochę dłuższa (ukończenie gry na normalnym poziomie trudności zajęło mi 4-5 godzin)

Abyss: The Wraiths of Eden to kolejna przygodówka hidden object od Artifex Mundi. Tym razem wcielamy się w dziewczynę, która w poszukiwaniu ukochanego trafia do morskiego kompleksu, gdzie przyjdzie jej rozwiązać tajemnicę straszliwego demona, który porwał jej wybranka i nie daje spokoju porządnym obywatelom Edenu. Od strony gameplayowej Abyss bardzo przypomina pozostałe gry Artifex Mundi, podróżując po dostępnych lokacjach rozwiązujemy proste zagadki logiczne na przemian z etapami, gdzie szukamy ukrytych obiektów. Zagadki są proste i przyjemne, a etapy hidden object w miarę czytelne, toteż ani razu nie musiałem sięgać po podpowiedź. Jedyne co napsuło mi trochę krwi (pomijając drętwy voice acting i nieporywające cut-scenki, do których powoli się już przyzwyczajam), to błędy w tłumaczeniu. Na jednym z etapów ukrytych obiektów gra kazała odnaleźć marchewkę, a tak naprawdę chodziło o papugę (albo odwrotnie), na innym miałem znaleźć lampę, a nie parasol...

Nie licząc drobnych niedociągnięć, to kolejna udana przygodówka od Artifex Mundi, która na pewno przypadnie do gustu fanom tego gatunku.

Ocena: 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wiedźminie 3 zacząłem Risena 2. Jeśliby ktoś mnie pytał, co sądzę to jak na razie gra daje mi dużą radochę- a chyba właśnie o to chodzi :) Irytuje trochę walka, ale tak jak w Gothicach nadrabia klimat- pirackie opowieści są raczej rzadkością. Podoba mi się rozwój postaci i to, że gra najzwyczajniej w świecie wciąga. Mam nadzieje, że dalej będzie lepiej, a jestem na razie na początku (druga wyspa). Tyczy się to też "3", w którą teraz na pewno zagram!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ukończyłem Risen 2, więc pora się zabrać za pierwszą część. Już spodobała mi się na tyle, że z pewnością obadam Władców Tytanów. Jak widać, bardzo chronologicznie podszedłem do tematu :) Później się zobaczy ale na dysku wylądował Zew Prypeci (nigdy nie ukończyłem :( ) oraz XKOM Enemy Unknown.

Czasem też włączę meczyk w CS GO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Spider-Man: Shattered Dimensions. Pod koniec tytuł zaczął robić się nieco monotonny, ale mimo tego nie przyszło mi do głowy by go odinstalować. Przyjemnie mi się grało i nie był to czas stracony.

Po dłuższej przerwie wróciłem do Torchlight II, bo Diablo III zaczęło mnie lekko męczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili grywam głównie w TF 2 i odważyłem się zainstalować linuxa w postaci Ubuntu. I w sumie ten linux nie taki straszny, chodź trzeba trochę się pobawić z instalacją przez komendy w terminalu itd to stwierdzam, że jako system za free jest wręcz rewelacyjną alternatywą dla windowsa. Do internetu i prac biurowych idealnie się sprawdza. Jeżeli chodzi o gry to nie jest tak źle ( przynajmniej dla mnie) coraz więcej gier zaczyna ten system obsługiwać a i są programy jak wine czy playonlinux który umożliwia granie w gry z windowsa chociaż nie wszystkie działają. Na razie przy nim zostane bo w to co obecnie robię i grywam jest wystarczający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gram tylko w Heroes of Might and Magic III HD dlatego że reszta gier się właśnie pobiera na steamie, więc po pobraniu gier od razu zabieram się za WWE 2K15 oraz Game of thrones teltale game series (czekałem na wszystkie epizody). Po tych grach zabieram sie za Testament Sherlocka Holmsa (Poprzednie już przeszedłem zostały mi ostatnie dwie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas gram w War Thunder, Mount&Blade:Warband z modem Floris, Game Dev Tycoon i Xcom Long War, czasami w Armored Warfare, ale ta gra od strony rozwiązań gameplayowych coś słabnie, i nie mam pojęcia czym się tak zachwycają w CDA :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni po trochu razem z dziewczyną łoimy w Diablo 3 w coopie na PS3. Mam razem z dodatkiem, ale niezainstalowany. Cóż, gra nawet spoko, ale nie pod szyldem "Diablo" - skierowanie mechaniki w stronę casualu aż tak mocno nie wyszło w moim odczuciu na dobre (szczególnie brak samodzielnego sterowania rozwojem postaci oraz najłatwiejszy tryb, który nie powinien nazywać się "normal", gdyż... wogóle nie czuć na nim, żeby cokolwiek było wyzwaniem; póki nie przełączyliśmy się na poziom trudności wyżej, ani razu nie użyliśmy potiona). Ale z racji tego, że ogólnie kaszana to nie jest, a coopowych produkcji na nowe konsole jest jak na lekarstwo, to łoimy i to nawet z przyjemnością.

A jak mojej pięknej nie ma ze mną przy konsoli, to robię niezaliczone wyścigi i próbuję wbijać trofea w Need For Speed Hot Pursuit... może doczłapię się do platynki, chociaż jakiegoś ciśnienia na to nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...