Jump to content

wositelec

Forumowicze
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About wositelec

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 02/10/1989

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,946 profile views
 1. Szukam tytułu filmu, który ktoś opisał na innym, zagranicznym forum. Nie mam pojęcia, czy jest to znane w Polsce, ale spróbuję opisać. Jest to kreskówka, ale nie pamiętam, czy był to styl typowo anime, taki jak księżniczka Mononoke. Pamiętam, że bohater miał specjalne rzeczy (prezenty), które pozwalały mu podróżować. Była taka biała kula, którą połykał, a codziennie rano znajdował złoto pod poduszką. Poznał matkę i córkę, które go tego pozbawiły i wysłały do zupełnie obcego kraju. W ramach kary za kradzież matka i córka zamieniły się w muły (podobny motyw jak w Kranie Zabawek w "Pinokio")
 2. Beetle Bug? To na 100% "Agharta: Podróż do Wnętrza Ziemi". Może być teoretycznie "Charlie the Clown". //edit down: Cieszę się, że mogłem pomóc
 3. Dostałem odpowiedź z innego miejsca, że może to być "Monkey Brains", ale nie jestem pewny, bo sam w to nie grałem. Może ktoś odgadnie i ten tytuł, skoro pozostałe udało się odnaleźć. Dzięki za podanie nazw kanałów na Youtube, może się przydadzą. W razie dalszych pytań służę pomocą, droga koleżanko
 4. Kojarzę tylko tę grę, co do numeru 4 nie byłem pewny, ale już widzę, że odpowiedziano, że to "Colobot". Gra, którą opisałaś to na 100% "Dive and Destroy" Sam jej kiedyś szukałem przez kilka dobrych lat i dopiero na pewnym forum ktoś mi pomógł to namierzyć jakoś albo sam "przeczesałem" stare płyty z grami. Czasem to może być jedyna metoda niestety. Takie minigry mało kto pamięta Może być "Legend of Luwa" albo "Forbidden Saga". Są to gry podobne do siebie, ale nie pamiętam dokładnie ich fabuły.
 5. A ile za to byś chciał, za tą całą kolekcję?
 6. Sprzedam kolekcję gier DVD Box z serii Kajko i Kokosz. 1) Kajko i Kokosz (wersja kolorowanki bodajże) - 350 zł, stan płyty bardzo dobry, pudełko w stanie dobrym 2) Kajko i Kokosz - Szkoła Latania - 200 zł - stan płyty i pudełka bardzo dobry 3) Kajko i Kokosz - Cudowny Lek - 150 zł - stan płyty i pudełka bardzo dobry 4) Kajko i Kokosz - Twierdza Czarnoksiężnika - 120 zł - stan płyty i pudełka bardzo dobry Najchętniej sprzedam w jednym zestawie. Koszty wysyłki i ceny oczywiście do uzgodnienia.
 7. Jeśli chodzi o "Earth 2160", to posiadam jedynie wersję Big Box (ale polską) i mały box (też kartonowy, ale niekompletny, bez tego "czujniczka"). Obie po polsku niestety. A jeżeli chodzi o "PYŁ", to mam tylko wersję z PC OKAY.
 8. Ostatnio przez przypadek przypomniałem sobie o pewnej książce, ale za nic nie pamiętam tytułu ani autora. Książka mogła być polskiego autorstwa, pisana dla dzieci. Czytałem około 15-20 lat temu. Jednym z głównych bohaterów był (chyba) świstak. Występowały też inne zwierzęta i wszystkie mówiły ludzkim głosem. Pamiętam jakiś dialog o jedzeniu śledzia z truskawkami oraz rozmowę o utalentowanym kompozytorze, który był wyczulony na dźwięki przyrody. Pasjonowało go nawet słuchanie ciszy. Zwierzęta rozmawiają: - A czy znajdował inspirację w sytuacji, gdy nie brzmiała żadna melodia? - Tak. Bo wted
 9. Kupię płyty PC WORLD Komputer z lat 1997-1998, późniejsze roczniki mnie nie interesują. Chętnie rozważę też kupno płyt RESET z lat 1997-1998. Poszukuję w szczególności płyty pomarańczowej i czarnej, ale nie pamiętam z którego dokładnie miesiąca one były - chyba z jednego numeru, który się ukazał w którymś z tych roczników. Cena do uzgodnienia. Proponuję 5 zł za każdą płytkę. Proszę o dokładne, wyraźne screeny.
 10. @up - Niestety to nie jest "Gorączka sobotniej nocy". Zbyt znane, żeby nie znać (choć sprawdziłem kiedyś i tę sugestię). Podejrzewam, że to coś niszowego i dlatego ciężko znaleźć. Ale jeśli ktoś oglądał, to i ta piosenka zapadła mu w pamięci, bo dwie osoby też potwierdzają, że ją słyszały.
 11. Nie słucham aż tak dużo muzyki obecnie, ale na pewno coś by się znalazło. 1. Jacek Wójcicki - bardzo dobry polski tenor, wspaniale śpiewa. Utwór "Miejcie nadzieję" to mistrzostwo świata. 2. Michał Bajor - wiele dobrych utworów stworzył, lubię utwory "Moja miłość największa", "Ogrzej mnie", "Quo vadis". 3. Karel Gott - genialny czeski śpiewak 4. Karel Kryl - podobnie jak poprzedni Karel, świetnie śpiewał 5. Jaromir Nohavica - najlepszy czeski bard, jakiego słyszałem (dorównywał mu tylko Karel Kryl) 6. Karel Plihal - również genialny twórca 7. Jacek Kaczmarski 8. Jacek Kleyff 9. Charles Aznavou
 12. wositelec

  Zbieractwo

  Swego czasu kolekcjonowałem bardzo dużo gier komputerowych i sporo filmów, ale w tej chwili kolekcję pomniejszam już rzadziej, z braku miejsca. Czasem kupię jakąś książkę albo film.
×
×
 • Create New...