Skocz do zawartości

Polecane posty

Trudno w to uwierzyc, ale aktualnie gram w... nic. Zupelnie pochlonela mnie ksiazka "Shogun" Jamesa Clavella. Do tego stopnia, ze nawet na komorce zadnej gry nie wlacze, poswiecajac kazda wolna chwile na jej czytanie. A ze ksiazka ma ponad 1100 stron, to mam co czytac. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman 2: Silent Assassin

Po przejściu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to najlepsza część serii. Zabójczy klimat i muzyka, wysoki w porównaniu z innymi częściami poziom trudności, bardzo dobra długość, bardzo podejrzliwe AI, i emocje i stany przedzawałowe których nie miałem przy żadnej innej skradance. IMO jedna z najlepszych jak nie najlepsza skradanka ever/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC skończyłem po raz drugi Wiedźmina 2 i zacząłem szukać chętnego na moją kopię gry. Kupię ją znowu jeśli kiedyś tam pojawi się na PS3. Wtedy spróbuję insta-death i dzięki trofeom będę miał większą frajdę z grania po raz kolejny. ;p Ostatnio też wykopałem płytkę z SimCity 4, wgrałem sobie kilka GB modów i ponownie wsiąkłem do swojej fikcyjnej metropolii :>.

Na konsoli zacząłem grać w F.3.A.R (aka F.E.A.R. 3). Zamierzam go sobie stopniowo dawkować, żeby wystarczył na stosunkowo długo. Oprócz tego powoli kończę osiągnięcia w L.A. Noire. Dodatkowo sporo gram w sieci w Uncharted 2 nie mogąc się doczekać premiery części trzeciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Need For Speed Most Wanted i zamierzam ją jeszcze raz przejść ;)) Dobrze zrobiona częśc NFS.

Jeszcze przed NFS DMC 3 i 4 fajne gierki zamierzam je jeszcze raz przejść, jedne z nie wielu gier które przechodzę kilkakrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zacznę od tego, na co czekam - Saints Row: The Third i... tyle. Gry, w które aktualnie pocinam, to Wiedźmin - pierwsza część, a także Modern Warfare po necie. Jeśli można to tak ująć - czekam, aż dostanę obiecanego Wiedźmina dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam trochę tych gier, ale cóż poradzić :happy:

1) Assasin's Creed 2 - chcę ukończyć i coraz szybciej mi idzie, bo olałem wszelkie zadania dodatkowe. I tak kupiłem już wszystko co najlepsze :dry: , zawiódł mnie nieco system rozbudowy miasta, powinien być bardziej rozwinięty. No i w kieszeni 200 000 florenów i nie wiadomo na co je wydać.

2) TF2 - wbrew wszelkim podejrzeniom gra nadal żyje po przejściu na tryb F2P, gram głównie po czwartku - gdy odnowi się system dropów

3) CS:S - marzę o wyrobieniu sobie skilla :happy:

4) L4D2 - czasem aż miło skosić półtora tysiąca zombi

5) Psychonautus - drugi raz kończę

A na kompie mam jeszcze Wiedźmina 2, GTA IV, Bulletstorm, ME2, Project Snowblind i Sam & Max sezon 1 (zostały mi ostatnie 2 odcinki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed minutą skończyłem Dungeon Siege 3. Wykonałem wszystkie misje poboczne. Gra była [beeep]. Może nie tak, jak Wiedźmak 2, przed którym ustępuje grafiką i fabułą, ale ja bawiłem się bardzo dobrze. Grałem Katariną, czyli wiedźmą specjalizującą się w klątwach i broni palnej. Najpierw chodziłem z Anjali, bo... musiałem. :P Większą część gry przeszedłem jednak z Lucasem, który świetnie się ze mną zgrywał (odciągał przeciwników napierających na mnie, dystansowca). Niestety ani trochę nie spodobał mi się Reinhart, w ogóle go nie "używałem", nawet go nie awansowałem, jeśli dobrze pamiętam. Chciałem trochę więcej zagrać z Anjali, ale przy pojedynku ze

Starym Elegantem

padała jak mucha. Grafika może i nie jest najwyższych lotów, ale doceniam kunszt wykonania lokacji. Małe szczegóły, ale dopracowne, piękne widoki i brak klaustrofobicznego odczucia w lochach. Ogólnie grafika -8/10. Z fabułą jest już gorzej, nie ma za wielu zwrotów akcji, nie jest skomplikowana, ani chwytająca za serce i skłaniająca do przemyśleń. Jednak chciałem zobaczyć zakończenie i co ciekawe skutki moich decyzji (!). 7/10 Postacie z drużyny są bardzo fajne, każda ma własny charakter i historię, co się ceni, zwłaszcza w Hack&Slash'ach. Niestety NPC z zadań pobocznych są średni do bólu, czyli przynieś, wynieś pozamiataj, bierz forsę i narka. Postacie oceniam na 7+/10. System walki jest za to taki sobie, miałem duże trudności z namierzaniem poszczególnych wrogów, a także z kamerą przybliżającą się przy wysokich ścianach. Ogólnie jest z niego masa frajdy z nutką frustracji. :) Całą grę oceniam na mocne 7/10. Jeśli chcesz powyrzynać tony wrogów, używać wymyślnej magii i ciosów, taka gra jest dla ciebie.

Edytowano przez rustine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast, pykam sobie relaksacyjnie w LoL od czasu do czasu w TF2(choć coraz rzadziej). Grałem tez trochę w DS III, ale gierka wcale mnie nie wciągnęła, może dlatego, że wcale nie ogarniałem tego kombinowania klawiszami :>. Na przyszłość marzę o przejściu całego Gothic 3 z dodatkiem, może uda się do końca wakacji.

Do tego może jeszcze przejdę wszystkie cześci Profesora Layton'a i Pokemony Platinum na NDS, oczywiście jeżeli gdzieś wyjadę :D

EDIT #2

Rustine: wyszła Ci mała recenzja z nutką rekomendacji :)

Edytowano przez Eventeo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rustine: wyszła Ci mała recenzja z nutką rekomendacji :)

Jak zobaczyłem, że tyle napisałem, to żal mi to było usuwać. :) No ale cóż, chyba czas drugi raz położyć łapska na Wiedźminie 2, nie mogę się nim przestać zachwycać, skończyłem go raptem tydzień temu i już chcę poznać drugą stronę. :P A więc pocinam w "Zabójców Królów". Potem pewnikiem coś z CDA, chociaż zobaczę co będzie głównym pełniakiem, bo jak na razie opuszczam ten numer. W sierpniu czeka na mnie już tradycja, którą praktykuję od 4 lat, czyli Neverwinter Nights 2. :) Jak skończę to obczaję najnowszego Deus Exa. :)

Edytowano przez rustine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede mną pracowite wakacje. Jeszcze w trakcie roku szkolnego zaplanowałam sobie przejście "kilku" serii, tak od początku do końca. No i się trochę uzbierało. Mianowicie przechodzę od początku: Splinter Cell, Hitman, zaczęłam od nowa w Wieśka( 2 gotuje się do startu), Mass Effect, no i dzięki kochanemu Cd-Action będę musiała przejść Gothica( mam takie lekkie psychiczne skrzywienie - nie lubię zaczynać od środka:)) Aaa... i cały czas pykam sobie w WoT'a i czekam z niecierpliwością na World of Planes, bo samoloty to to co kocham :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Dead Space'a 2 - gra jest bardzo dobra, nie powiedziałbym, że zrobili z tego zwykłą strzelankę. Owszem, jest nieco więcej akcji, ale sporo jest tez momentów, w których naprawdę można się przerazić. Dla fanów jedynki - pozycja obowiązkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę praktycznie rzec, że semestr na studiach mi się już (niemalże) zakończył :smile: Tak więc mam zamiar powrócić do częstszego grania :wink: Ale w co to jeszcze nie wiem.. Ostatnio przeszedłem po raz drugi Mirror's Edge. Zajęło mi to parę godzinek, ale fajnie spędzonych ^^ Teraz to chyba zabiorę się za jakąś wyścigówkę.. Jest w mojej kolekcji troszkę gier, których jeszcze "nie spróbowałem" :] Kiedyś też myślałem nad trzecim przejściem Darksidersa :rolleyes: Sam jeszcze nie wiem co, ale coś trzeba będzie zainstalować :trollface:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem Deus Exa (pierwszego), którego chyba przedstawiać nie trzeba? :P Dla mnie to RPG idealny.

Jakiś czas temu też Gothica 3. W ostatecznym rozrachunku może być...

A teraz... Głównie Brink. Polecam, świetne audio, bardzo fajna pykałka i parkour ofc :P

Czasem siądę do Zmierzchu Bugów, ale tylko jak chcę się zdenerwować.

I trochę Deus Ex Invisible War. Tego mniej polecam, to nie erpeg a bardziej rozbudowany shooter.

Zdarza mi się też zajrzeć do Total War: Shogun 2. Genialna strategia :P

Edytowano przez BrokenAss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...