Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Dyskusje o zagadkach

Polecane posty

@Treser - Wpadłeś na bardzo ciekawy pomysł z tym ujednoliceniem czasu dla wszystkich tematów z zagadkami w Z&Z. Praktycznie to będzie bardzo dobrze, bo nie trzeba będzie czekać 2 czy 3 dni, by w końcu ktoś mógł odgadnąć jakąś zagadkę, w którymś z tematów, jak i tak samo też, jak ktoś da trudne zagadki, które czasami stopują temat i nikt nie odpowie na nie (zadający daje 5 podpowiedzi i dalej nic, a w końcu sam daje odpowiedź i oddaje kolejkę), to wtedy będzie luz. To jest też świetny pomysł, bo nie będzie (chyba) żadnych już kłótni o to, czy przejąć zagadkę czy nie - trochę to będzie bardziej "rygorystyczne" bo zadający zagadkę, będzie musiał się mocno "spiąć" by potwierdzić czyjąś poprawną odpowiedź, a nie by wszyscy czekali 3 dni i jeszcze robili offtopa z przypomnieniem zadającemu, że Ten musi w końcu potwierdzić odpowiedź. Mam tez z tym faktem nawet niezły pomysł:

- Jeśli np. w ciągu 24h, zadający zagadkę, nie potwierdzi czyjejś poprawnej odpowiedzi, to zagadka przepada i już - bez dyskusji - i to powinno raczej poprawić, a nie przeszkadzać w zabawie - to nie jest żadne wredniactwo czy coś z mojej strony, lecz jak ktoś nie ma czasu na zadawanie zagadki, to po co ją zadaje? A potem po 3 dniach przypomina sobie, że zadał zagadkę i trzeba potwierdzić odpowiedź - chodzi o sam czas na potwierdzanie poprawnych odpowiedzi - tylko o to.

Też jestem za ujednoliceniem czasu zagadek na 24h ^^ :rolleyes:

----------------

Jak już tak jesteśmy przy dyskusjach - @JamesVoo - Jesteś "za" tym, by CSBones miało swój III sezon czy "nie"? Będę musiał chyba powysyłać do każdego (uczestnika w CSBones) PW, co myślą na ten temat. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł, mam pytanie do Rankina i ludziów odgadujących w trudnych zagadkach m&a - zniknął nam zagadkodawca, i co z tym fantem zrobimy? IMO porzucenie zagadki w środku zgadywania jest wyjątkowo niefajne (tym bardziej, że przygotowanie wymagało trochę roboty), proponuję zatem wykonać następujące czynności - temat zamknąć, zagadkę zamrozić i poczekać aż Piotrek wróci. Whaddyatink?

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, żebym się udzielał w M&A, ale to prawo dotyczy wszystkich zagadek: zadający ma możliwość, w razie właśnie takiego zniknięcia, przekazać swoją zagadkę komuś innemu, by jej popilnował. Piotrekn nie zrobił tego. oczywiście nie wiemy, jak dokładnie wygląda sytuacja - czy Piotrek wiedział już jakiś czas o tym, czy to było nagłe i nieprzewidziane, ani też nie wiemy, jak długa będzie jego nieobecność, dlatego IMO najlepszym wyjściem będzie notka od moderatora, że zagadka przepada i "show must go on", niech ktoś przejmie, jeśli ma pomysł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to dobry topic na takie pytanie ale sprobuje.

Patrzac na rozne dzialy na forum, Dzial zagadki i zabawy jest na 3cim miejscu pod wzgledem ilosci komentarzy. Czy wedlug Was jest to normalne?

Wedlug mnie taki dzial to jest strata czasu, ilez mozna sie bawic w takie zabawy i byc dumnym z tego ze sie zdobylo tyle a tyle punktow? Juz samo granie IMO, jest poniekad strata czasu :P a co dopiero taki dzial.

Nie widze sensu po prostu- dla mnie jest to typowe zabijanie czasu poprzez szukanie jakiejs dobrej zagadki albo szukanie dobrej odpowiedzi.

W dziale gry mozna sie podzielic swoimi pogladami, w dziale sprzet mozna przedyskutowac nowinki i prowadzic debaty, w innych dzialach roznosci (np- muzyka, filmy) mozna odrkyc nowe fajne albumy, utwory. Natomiast tutaj?? hmmm :S

Nie jest to jakas ostra krytyka, chcialbym zebyscie mnie przekonali do tego dzialu i chcialbym zobacztc Wasz punkt widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, jestem niemal całkiem przekonany, że ktoś chce sobie zwyczajnie potrollować.

Po drugie primo, jakie punkty? Ktoś je tam zlicza na swoim profilu, ale to jest nieoficjalne... i póki tu jestem nieoficjalnym pozostanie, bo nie o to chodzi.

Po primo tertio, jeśli faktycznie uważasz, że ten dział to strata czasu - w końcu nikt cię nie przymusza do zaglądania ani odpowiadania. Po cóż mielbyśmy cię przekonywać do brania udziału?

Po secundo, użytkownik forum czasopisma o grach stwierdza, że gry to marnowanie czasu, a jednocześnie ma w sygnaturce licznik xfire i steam, niezłe.

proponuję zatem wykonać następujące czynności - temat zamknąć, zagadkę zamrozić i poczekać aż Piotrek wróci.

A niby dlaczemu? User nie pilnuje/zapomniał - albo zawracajcie jemu głowę, albo niech ktoś inny sobie przejmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tertio ten dział to kopalnia "dobrego statsu"

Po następne coś, dobry sposób na nudę - zamiast ględzenia czy siedzenia bezczynnie przed monitorem, można wpaść, wysilić mózgownicę, zgadywać.

Po kolejne, niesamowicie wciąga takie wyszukiwanie w swej pamięci/internecie takich szczególików jak "kto, kogo i gdzie nazywa łysą mendą" albo "co ma na głowie bohater xxx".

Możnaby tak jeszcze wymieniać, ale nam się nie chce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrollowac z 500 postami? Jakbym chcial potrollowac to bym to zrobil na innym account ;)

"że ten dział to strata czasu - w końcu nikt cię nie przymusza do zaglądania ani odpowiadania. Po cóż mielbyśmy cię przekonywać do brania udziału?" Nie nikt nie przymusza, ale tak jak napisalem/prosilem, chcialem byscie mnie przekonali do tego dzialu a tutaj widze ze czlowiek jest od razu z gory na dol krytykowany.

"Po secundo, użytkownik forum czasopisma o grach stwierdza, że gry to marnowanie czasu, a jednocześnie ma w sygnaturce licznik xfire i steam, niezłe."- A zebys wiedzial ze tak uwazam :). czytam cda, gram w gry, mam fajnego kompa ale i tak uwazam to za zabijacz/strate czasu.

@Podbiel, co chcesz powiedziec przez kopalnie dobrego statsu? Czyli jednak liczycie punkty?

I to jest dla mnie najbardziej kontrowersyjne:"Po następne coś, dobry sposób na nudę - zamiast ględzenia czy siedzenia bezczynnie przed monitorem, można wpaść, wysilić mózgownicę, zgadywać. " To nie mozna wziac gazety, poczytac newsow, czytac ksiazke, spotkac sie ze znajomymi, isc spac, pouczyc sie, wyjsc na dwor- IMO gry PC juz pozeraja wystarczajaco czasu, wiec jeszcze to :)?

"niesamowicie wciąga takie wyszukiwanie" - Moze masz racje :) Dlatego zastanawiam sie czy warto tutaj zagladac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobry stats", bo nikomu nie szkodzi i nikt nie ma pretensji, że podajesz złe odpowiedzi. A statystyki... Cóż... Można się dowiedzieć, kto wymiata i sprawdzić samego siebie. Przynajmniej ja tak to rozumiem To żaden wyścig ani nic z tych rzeczy i nikt nie dostaje nagrody - Zagadkowy Smugglerek jest przyznawany temu kto się najbardziej udziela i to widać na pierwszy rzut oka, bez grzebania w statach. Poza tym nie wszyscy wiedzą o tym nieoficjalnym rankingu.

Yo nie mozna wziac gazety, poczytac newsow, czytac ksiazke, spotkac sie ze znajomymi, isc spac, pouczyc sie, wyjsc na dwor- IMO gry PC juz pozeraja wystarczajaco czasu, wiec jeszcze to ?

Masz wybór. Niektórzy chcą pozgadywać, inni poczytać książkę, jeszcze inni wyjść na dwór. A Z&Z to dział stworzony dla ludzi z wolną wolą, więc mogą tu sobie pisać itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latouffe-Z&Z to dobra zabawa.Zacznij w nie grać,a zobaczysz,że to przyjemne i ciekawe.Można choć trochę w Z&Z zabłysnąć wiedzą w danym temacie(lub umiejętnościami efektywnego szukania).To nie jest strata czasu.Rzadko kto siedzi nad Z&Z przez cały dzień,np.ja tylko wpadam-jest coś ciekawego,to piszę i wychodzę.Jak dla mnie ten dział jest bardzo OK.Powinieneś spróbować,może Ci się spodoba.Co do punktów-tak,liczymy,chociaż nieoficjalnie-użytkownik orzelek18 ma taką tabelkę na blogu,kto ile ma punktów w danym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin

Bo jak na to nie spojrzec, zadanie 'trudnej' zagadki m&a wymaga od zadajacego najwiecej trudu, pracy i inwencji w porownaniu do innych topicow. Po prostu mowie, ze troche szkoda wysilku Piotrka, a temat i tak nie jest szczegolnie oblegany, wiec jego tymczasowe zamkniecie nie powinno nikogo zabolec. Nie, zebym posadzal kogos z m&a'owych regularsow o nagle przejecie zagadki, chce tylko zapobiec wtargniecu jakiegos lolqa do tematu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak na to nie spojrzec, zadanie 'trudnej' zagadki m&a wymaga od zadajacego najwiecej trudu, pracy i inwencji w porownaniu do innych topicow. Po prostu mowie, ze troche szkoda wysilku Piotrka, a temat i tak nie jest szczegolnie oblegany, wiec jego tymczasowe zamkniecie nie powinno nikogo zabolec.

Ok. Szkoda, lecz najwidoczniej Piotrkowi "coś wypadło" i porzucił zagadkę, pewnie jak wróci to albo da sam odpowiedź albo potwierdzi czyjś typ, kto być może spróbował na Jego zagadkę odpowiedzieć. No bywa. A i tak nie warto zamykać tematu, bo po co? Jak Sam powiedziałeś, że jest mało oblegany. Nie jeden temat tak ma, że zadają tam zagadki tylko dwie, trzy osoby i tylko to grono osób odpowiada na zadane zagadki. Nie każdy jest fanem mangi i anime, a być może ktoś się dopiero zainteresował tym.

Nie, zebym posadzal kogos z m&a'owych regularsow o nagle przejecie zagadki, chce tylko zapobiec wtargniecu jakiegos lolqa do tematu :3

No ale przecież nikomu nie zabronisz chyba, by zadał zagadkę, jak temat stoi co? Nie każdy musi być "lolkqiem" by od razu wpaść i przejąć zagadkę i dać coś łatwego. Być może Ten ktoś da też tak trudną zagadkę, jak Piotrek? Myślisz, że już przewałkowaliście wszelakie anime i mangi? A np. czy pomyślałeś o tym, że prócz filmów i seriali, to są jeszcze komiksy? Wiem, że mogłyby się zaliczać pod temat z komiksami, lecz to jednocześnie i manga i komiks. Nie każdego więc musisz nazywać "lolqiem", ponieważ Ten ktoś Ci wszystko tam "popsuje" i etc. Czy w tych dwóch topikach jest elita znawców M&A i nie wolno już jakiemuś "żółtodziobowi" tam wejść, bo to nie fair? Regulamin regulaminem, więc po co ten szum? Ja też jakoś nie interesuje się M&A, lecz bym nie wciskał się w czyjąś kolejkę zgadywania, bo nie mam takiej potrzeby - i tak bym nic ciekawego nie zadał i tyle. Jest tyle tematów w Z&Z, że każdy znajdzie coś dla Siebie i tyle, a że temat stanął, to cóż... tak bywa i już. ;)

P.S - ale teraz zerknąłem do tematu, i piotrekn sam powiedział, że rezygnuje z zagadki i dał wyjaśnienie czemu - teraz chyba Kondzio coś tam dał. Widzicie... wystarczyło dzień dwa poczekać i wszystko OK. ;]

@down Stillborn - Nie. Nie znam, lecz pewnie, jak wspomniał Sedinus - piotekn sam się sporo napracował by dać tą zagadkę, a ja się Nikomu, w Jego osobiste sprawy i etc nie wciskam i już. A po drugie, ja nie robiłem tyle krzyku, tylko Sedinus - ten post to tylko moje zdanie o tym i już. Więcej się nie będę wciskał w tą M&A, bo widzę, że jednak nikt nie chce, by ktoś mógł o tym coś mówić...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, lecz najwidoczniej Piotrkowi "coś wypadło" i porzucił zagadkę, pewnie jak wróci to albo da sam odpowiedź albo potwierdzi czyjś typ, kto być może spróbował na Jego zagadkę odpowiedzieć. No bywa.

A znasz realia tych trudnych zagadek m&a? Bo piszesz w taki sposób, że odnoszę wrażenie, że nie bardzo. Sam na ten temat się wypowiadać nie będę, bo się tam nie udzielam.

P.S - ale teraz zerknąłem do tematu, i piotrekn sam powiedział, że rezygnuje z zagadki i dał wyjaśnienie czemu - teraz chyba Kondzio coś tam dał. Widzicie... wystarczyło dzień dwa poczekać i wszystko OK. ;]

No i fajno, że sprawa poniekąd sama się rozwiązała. I po co było tyle krzyku :]?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dość... formalnościowe pytanko: Czy po 1 Kwietnia pojawią się nowe-kolejne tematy, kontynuujące poprzednie? Np. Jak są "Rebusy II", to czy będzie "Rebusy III" itd., itp., jeśli chodzi o pozostałe tematy zagadkowe w dziale Z&Z??? Pytam się, ponieważ ostatnio jakoś wszędzie jest taki "postój" i przydałoby się by pojawiły się nowe, które będą kontynuować te poprzednie i "odświeżyły" cały dział Z&Z. Wiadomo... tak formalnościowo... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu muszę zaczepić o CSBones, ponieważ dobierają się do zabawy, osoby, które nawet nie zerknęły okiem na regulamin zabawy - zabawa nie była ruszana od długiego czasu, ponieważ nikt nie chciał się w to bawić - po co zabawiać się w dwie osoby w rozwikłanie zagadek - Chcę ją kontynuować, jak Wszyscy, co ja stworzyli - będą chętni do zabawy - obecnie jest czas taki, że zabawa w CSBonesa może utknął w martwym punkcie - wiadomo, szkoła i etc... więc po co? Dziś już ktoś wpadł do tematu, wpisał kartę postaci, przejął rolę Kolamba - która jest moja, ukradł mi nick w zabawie i wo ogóle nawet nie wiem o co chodzi w zabawie w CSBonesa... trochę mnie to zirytowało, więc powiem tak: zrobię wpis, tylko muszę coś wymyślić... - Nikomu nie zabraniam, by poznał tą zabawę i dołączył do grona obecnych choć nieobecnych na FA, graczy CSB... Ale jak ktoś się wcina nagle, to mnie to trochę irytuje... ponieważ ja chcę, by zabawa była jak przedtem i nie chcę by padła... - powody już pisałem tutaj wielokrotnie czemu...

============================

P.S - WAŻNE INFO - "Reaktywacja" CSBonesa odbędzie się 1 Czerwca... Wszyscy uczestnicy zabawy mają się zjawić w temacie tak gdzieś pomiędzy godzinami 11:00 a 15:00 :) Spróbujemy ruszyć zabawę, dobrze??? :)

P.S. 2 - Macie moje słowo, że będzie wpis...

P.S. 3 - Dlaczego moderacja nie usunęła postu z tematu? Chyba wysłałem prośbę w raporcie o to... http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t&p=2098909 - proszę, jeśli można... (Jak zobaczyłem post, to już mnie dobił totalnie :dry:)

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden forumowiczów zrobił zabawę...Ja też mogę?

Powiem tak... jeśli chodzi Ci o wszystkie zabawy w dziel Z&Z, to każdy z forumowiczów jakąś wymyślił, dał propozycję... Tobie chodzi o prowadzenie Forum Mafiosum, tak?

Tak. Jeśli masz np Swoją propozycję - nowej i ciekawej zabawy tutaj, to wiadomo gdzie dawać propozycje...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat z "Pomysłami na nowe zagadki" jest zamknięty? (aaa... domyślam się "dlaczego"...)

Dobra. Obiecałem, że zrobię reaktywację CSBonesa, to zrobię. Najpierw przypomnienie zasad zabawy:

1. Netykieta i regulamin FA rzecz jasna obowiązują (żadnych wzmianek o alkoholu czy używkach... ale sok z buraków pasuje... :D).

2. Obowiązuje obowiązkowa znajomość interpunkcji i ortografii oraz poprawnej polszczyzny - jeśli ktoś tego nie będzie przestrzegał - dostanie najpierw upomnienie od moderacji, a jak dalej tak będzie, to oczywiście poleci ostrzeżenie i gracz zostanie wykluczony z gry.

2a. Nie piszemy jednolinijkowców, piszemy ładnie i składnie - czyli tak żeby wszyscy zrozumieli i żeby to pasowało pod pkt. 2 - jeśli nie będzie pasować: patrzeć pkt. 2

2b. Moderacja ma prawo wgląd w główny temat z zabawą - od czasu do czasu, by nie było żadnych nieporozumień.

3. Rozwiązujemy zagadki "kryminalne", zbrodnie i motywy nie powinny być zbyt poważne (generalnie morderstwa i podobne są wykluczone). Przykładowe zbrodnie to: "okradł bank aby kupić sobie lizaka", "skradł długopis z Myszką z zazdrości", "oblał podłogę super klejem".

3a. Niechaj też będą czasami wręcz mocno zakręcone i bardzo zawiłe sprawy, zbrodnie czy zagadki do rozwiązania przez grupę grających detektywów, czyli np. twz. "mixy" - niech zbrodnia ma jakąś większą skalę, niech sprawa najpierw zacznie się od czegoś małego, a potem niechaj nabiera tempa, by pod koniec mieć zaskakujący finał, niech na zbrodnię czy przestępstwo, które dokonano składać się będzie kilka różnych innych postępków.

3b - Każda nowa sprawa, którą przekaże Kolambo, nazywamy jakiś fajnym tytułem i oznaczamy ją jako epizod... + UWAGA: Zakończenie jednej sprawy wiąże się z faktem, że w nowej - będzie cząstka powiązana z poprzednią... (a niech będzie, że parę tych epizodów coś łączy i w takim "finałowym" - będzie mocna i "gruba" sprawa z zakończeniem całości ;)).

4. Każda analiza, przeszukanie lub inna czynność potrzebna do zakończenia śledztwa trwa. Sami uczestnicy ustalają ile, ale bez przesady - przeszukanie kartoteki nie trwa 10 minut, a zrobienie zdjęć sceny zbrodni 20 godzin. W trakcie analizy lub innej czynności uczestnik nie może robić nic innego.

5. Kolambo jest nieomylny - jeśli ktoś "wyskoczy" z jakimś nierozważnym badaniem, niepotwierdzonym przez "szefa", czy inną czynnością, to zostaje zawieszony (na kilka godzin) lub "zwolniony" do czasu nowego Kolamba, chyba, że jego badanie, czy inny uczynek "'odkryło problem".

6. Po rozwiązaniu sprawy, nowy Kolambo zostaje wybrany przez starego, na podstawie najlepszej, wg niego teorii.

Jeśli ktoś decyduje się zostać Kolambem, to musi mieć do dyspozycji dość wolnego czasu, żeby zabawa mogła toczyć się w miarę swobodnie.

7. Moderatorzy mogą wprowadzić niespodziewane wydarzenia, jak np. awaria komputerów (kartoteki trzeba wtedy przeszukać ręcznie).

8. Cała gra jest humorystyczna, śledczy, a zwłaszcza Kolambo powinni się wykazać pomysłowością i wyobraźnią.

8a. Dot. pkt. 8: Kolambo jest proszony o nie pisanie spraw dla detektywów, które odnoszą się w znaczący sposób do łamania netykiety i regulaminu FA - czyli pisanie o: "zgarnięciu grupy pijaczków, którzy rozrabiają" itp., a także jest proszony o nie pisanie ciągle tych samych spraw, monotoniczność w pomysłach itd. - Ileż można robić tą samą sprawę?

9. Każdy tworzy sobie postać detektywa, w pierwszym poście pisze krótkie CV, specjalizację (nie musi taka istnieć), wygląd + kolor skóry + cechy szczególne (ma sztuczne oko, lubi lizaki ;D).

9a. Zabroniona jest "kradzież" wszystkich rzeczy, które są już w kartotekach innych graczy-detektywów, czyli nie wolno podszywać się pod kogoś innego - np. mieć ten sam pseudonim czy po prostu na byle jak i bezczelnie skopiować czyjąś kartotekę i wpisać tam Swe imię - jeśli do tego dojdzie - wykluczenie z gry i reszta graczy ma prawo zraportować taki post.

10. Jeśli ktoś zostanie wyeliminowany przez Kolambo z zabawy, może następnego dnia "odrodzić się" jako nowa, inna postać.

Trochę moich zmian - niektóre konieczne - np. przestrzeganie poprawnego pisania, ponieważ nie każdy się do tego odnosi czy też zgapiania kartotek innych graczy (mi już taki jeden chciał podkraść). Wzmianka o tym, by sprawy były bardziej zróżnicowane i ciekawsze skłoniło mnie po tym, jak czytałem enty raz podobną sprawę czy podobne rzeczy do rozwikłania zadane od Kolamba, po czym mnie to bardziej nudziło niż miało dalej bawić i ciągnąć do dalszego grania, ponieważ zwłaszcza granie - Samemu - lub w dwie osoby - jakoś nie motywuje do dalszych działań - to było odbijanie piłeczki jak w tenisie... ale to już historia, mam taką nadzieję. ;)

Dlatego też dla przypomnienia, daję linki do postów i wpisów, wszystkich obecnych detektywów w CSBones. Oto Nasi detektywi (w nawiasach nicki forumowiczów):

  1. Pahlawan Kehidupan (JamesVoo)
  2. Ksentus ("Morice") Sentere (Xysiu)
  3. Marek Szywarius (Treser)
  4. Abel Umer (Roni13321)
  5. Zdzisław K. (Lukasss)
  6. Tony Scott (betoven)
  7. Oskar "Papier" Papierowski (Patoon)
  8. Kamil Frankowski vel "Kapeć" (GranaT)
  9. Dawid "Kłapouchy" Lazy czyli ja
  10. Marian Dog (mafiozo)
  11. Mateusz "Pucha" Skrob (kordzik93)

Co chciałbym też widzieć, w tym drugim sezonie - czy też chcecie żeby to był nowy, III sezon zabawy? Na pewno o wiele bardziej fajniejszy humor - taki sytuacyjny, naśmiewający się ze wszystkiego dookoła, trochę sarkastyczny czy też może być odrobinkę czarny. :) Dlaczego? No bo jakoś jestem nim "nakręcony" przez Sama & Maxa - niestety :happy: Po prostu, chciałbym żeby w tej zabawie było coś zaczerpniętego z tej gry - humor czy także zadania i sprawy, które byłby powierzane przez Kolamba. Mnie to by się bardzo podobało, gdyby CSBones bazował trochę na tejże przygodówce. :happy: A Wy jak sądzicie o tych zmianach? Czekam z niecierpliwością na - wszystkie - odzewy, bo nie bez powodu zrobiłem tą listę graczy dla przypomnienia, by nikt dalej się tym nie interesował.

Aha - na zielono są zmiany, na żółto - drobne poprawki

I jeśli ktoś jeszcze pamięta - to ja jestem obecnie Kolambem w zabawie, ponieważ zostałem wybrany przez Tresera. ;)

@Treser - Tak właśnie myślałem, by posłać PW do reszty, bo wchodzą na forum, a tutaj to nikomu się nie chce zajrzeć :P A co do zgody moderacji, to wystarczy, że szturchnę Rankina i On to powinien zatwierdzić - ale! Najpierw opinia Wszystkich graczy - bez tego, III Sezon CSBonesa nawet niech nie rusza, bo nie warto mówić w puste powietrze, jak reszta nie słucha... :P

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc postanowiłeś przypomnieć temat CSBones'a co? :smile: Ze mną jest tak, jak już wiele razy mówiłem - jeśli tylko się znajdzie większa ilość graczy - możecie na mnie liczyć :wink: Zabawa naprawdę mi się spodobała, lecz niestety nadszedł jej zmierzch dnia pewnego :sad: Po tej zabawie spróbowałem udziału w sesji RPG, ale tu się nie sprawdziłem - stwierdziłem po pewnym czasie, że to nie dla mnie :/ Pomysł "wskrzeszenia" CSBones'a mi się podoba, ale jak wiadomo - potrzeba ludzi do zabawy..

HNSM - odnośnie Twoich poprawek do regulaminu zabawy - większych zastrzeżeń nie mam :wink: Proponuję także abyś napisał do pozostałych detektywów PW przypominające o chęci "wskrzeszenia" zabawy - aby poznać zdanie reszty (bo prędzej odczytają PW niż zaglądną do tego tematu :smile: ).. Poza tym, potrzebujemy chyba także zgody moderacji na zmianę regulaminu zabawy :trollface: A i jeszcze jedno: jeśli by ktoś chciał, to chyba nie byłoby problemów ze zmianą Karty Postaci co nie :P

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej byłoby reaktywować temat po wakacjach, jak już wszyscy wrócą z wakacji.

Czemu po niby? Po wakacjach jest znowu szkoła albo jak Ktoś student jest to tym bardziej brak czasu będzie na to. Albo chcecie wskrzesić tą zabawę albo nie - bo temat z nią nie będzie stał wieczność, aż Wszyscy "w końcu" będą mieli "wolne" by zagrać... I tak "przerwa" jest już znaczna... jeśli miało to by stać kolejny rok (lub dwa) puste i zapomniane, jak nagrobek na cmentarzu, to niech lepiej w ogóle do tego nie wracać.

P.S. Dlaczego takie stwierdzenie? Bo jeśli nikt nie będzie miał na to choćby trochę czasu w wakacje, no to po co to ciągnąć, jak potem - po wakacjach - dalej nikt się tym nie zainteresuje? To błędne koło jest - a grać w CSBones'a raz do roku, to byłaby chyba totalna przesada... :P

Dziękuję, że na razie 3 osoby się odezwały. :) Czekam na resztę.

@Dżejms - będzie, przecież jak znowu będzie grać te 11 osób, to czego chcieć więcej? Więcej osób? No ok - niech śmiało grają, będzie ciekawie (:diabełek:) - wiem, że jedna osoba jest chętna w kolejce, może będzie więcej. ;)

@PS - Spokojnie, wymyślę jakąś sprawę. Dajcie mi czas. (bo na razie bardziej myślę o sesji RB ale o tym ciii.... xD)

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Się zgodzić z Tobą muszę :wink: Rozpoczęcie w wakacje wydaje mi się być słuszne.. Owszem, może i parę osób wyjeżdża, ale niektóre chyba nie.. Poza tym internetu nie ma się chyba tylko w domu co nie :wink: Poza tym nie jest wymagane, żeby w grze brały udział wszystkie wymienione w poście HNSMa osoby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem na PW, dwukrotnie zabawa umarła śmiercią naturalną z różnych powodów, pewnie głównie wypalenie.

Tak jak pisałem, chętnie bym pograł i ponownie, jak pisałem na PW, jak już to najwcześniej od poniedziałku za tydzień, ponieważ dopiero będę miał spokój ze szkołą, więc najwyżej bym dołączył w trakcie, ale jak widać wyżej. Jestem za i chętnie bym do tego wrócił i sądzę że jak będzie wystarczająca ilość ludzi to zabawa powróci do życia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...