Jump to content
Lord Nargogh

Dyskusje o zagadkach

Recommended Posts

Jak sama nazwa wskazuje - miejsce do podyskutowania o zagadkach ("to i to mi się podobało", "xxx - rozwaliles mnie tą swoją zagadką" itp), jak również do składania propozycji co do zmian w tych już istniejacych. Wydaje mi się, że taki temat moze sie przydać. A jeśli nie, to no cóż - do kosza :D

A na rozpoczęcie dyskusji chciałbym powinszowac wyobraźni "Hałsownikom" - na jazdę z Azbestem to pewnie nawet scenarzysta serialu by nie wpadł ;D

Gratuluję sir Ruddemu - gdy przeczytałem w jaki sposób przetestował azbest prawie padłem ze śmiechu. Spróbujcie to sobie wyobrazić... :biggrin:

I pytanie - na czym polega ten konkurs na asystentów? Wybierają ich byli Hałsowie i mają tacy jakiś immunitet, czy co?

Edited by MathRaven27

Za gratulacje yy dziękuję?? xP Jakoś trzeba przywoływać do siebie te rzesze idiotów wierzących praktycznie we wszystko. A tak na serio miałem akurat w tym momencie dobry humor i mi się trochę udzieliło. Dokładnie takie samo pytanie jak Math o co w tym chodzi??^^

Z tymi asystentami - to bez wybierania, po prostu jak ktos cos perfidnie zepsuje to Hałs moze "wykluczyć" go z gry. Wówczas taki wykluczony forumowicz może wrócić, ale musi stworzyć kolejną postać :)

Tak sobie myślałem, że czasem urozmaice Wam zabawę o jakiś 'random event' - np wybuch epidemii, kontrola w szpitalu, zlecenie specjalne itp ;P

O, dobry pomysł z takimi zdarzeniami losowymi. My chcemy zacząć leczenie, a tu nagle epidemia szpitalna i wszystkie leki trzeba oddać do przychodni :tongue: Jeden z nas je kradnie, czym naraża się na zwolnienie, ale udaje się wyleczyć pacjenta. A jakby się nie udało to... "C'est la Vie!"

Hehe random eventy będą genialne! A za powinszowania serdecznie dziękuję. Math jesteś najlepszym Hałsem w historii. Cieszę się że moja azbestowa diagnoza była trafna. Troszkę się wysiliłem z tym pęknięciem i tak dalej, ale efek przerósł moje najśmielsze oczekiwania. A jakbyś Lord czasem wpadł jako np: Kadi to by było zarombiście. Tak wogóle to Math wygrałeś, znowu Hałsujesz.

Edited by Jarkin

A mój pomysł z tymi PW do Hałsa może przejść?? nada to trochę realizmu no i jeśli Hałs będzie chciał by złośliwy to może treści wiadomości zmieniać^^ By co z opiekunem pacjentki jestem w Las Vegas ^^

Te SMSy też są ciekawe. Zabawa się dalej rozkręca, niedługo random eventy (oby jutro, proszę Lordzie :ermm: ). I naprawdę szybko idzie - kilka dni i już 6 stron :)

Niom zabawa jest przednia i jest tak jak przeczuwałem ze na diagnozę nie trafię, a będę chłopcem od posyłek^^ Ale i tacy są potrzebni :tongue:

Chłopcem na posyłki za mojej "kadencji" zawsze będzie alexiej. Robi przecież doskonałą kawę :tongue: A ty się w końcu zapoznaj z Bofasem - spodoba ci się on, Latynos :laugh:

taa i ten jego stały tekst... jak to było "jego "cojones"" xD

Ja proponuję zmianę w zagadkach w których osoba, która zgadnie zadaje następną mianowicie powinien być jakiś limit na zadanie zagadki powiedzmy 24 h jeśli przez ten czas dana osoba nic nie zada to pałeczkę przejmujemy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Piszę to ponieważ w "Czyje to" od dwóch dni nic się nie dzieję może się też zdarzyć, że w innych tematach zdarzy się to samo :ermm: .

Ruddy po kolejnej nocy z opiekunem naszej pacjentki twoje cojones, i twój horno są zagrożone :P

Jeszcze raz ktoś powie w Hałsie, że jestem homo a swoich cojones i horno się pozbędzie xP

EDIT Ej wiecie co?? Ta zabawa w Hałsa po trochu przypomina te dziecięce zabawy w Power Rangers czy DBZ xD Nie mówię, że Has jest zły, ale robimy to samo co te dzieciaki z ich ulubionymi serialami^^ jednak w każdym i to zawsze tkwi odrobina dziecka :blush:

Edited by Ruddy

Ruddy ty się tłumacz, ja wciąż się kwalifikuję pod "dzieci" :PP

Ja mam taką propozycję by "Odświeżać" temat, to znaczy nie nawalać do 123 stron tylko gdy przekroczy 20 to nie zaczynać kolejnego pacjenta tylko zamknąć temat przenieść gdzieś i nowy temat "Hałs M.D. sesja 2" to by ładniej wyglądało i nieznalezienie informacji o wyniku biopsii nie byłoby takie trudne. Z resztą zniknęli by też ci diagności którzy nie przeszli ciężkiej selekcji (czyt. napisali 1 post potem nie wiedzieli co mają robić, albo byli zbyt poważni )

Mam pytanko. Czy do "Hałsa" można dołączyć w każdej chwili? Bo jakoś się do tego przekonałem. Miałem już na początku się dopisać, ale głód Gothica wygrał:)

W każdej, ale musisz się przedstawić, Hałs nie lubi jak się nie przedstawiacie, do tego najlepiej jakbyś miał jakieś zabawne wytłumaczenie dlaczego dopiero teraz dołączasz [Po skończeniu studiów stanęłeś w korku, jak stąd do chicago] i jakąś zabawną historię [To ty byłeś tym gościem co to się nabrał na okrzyk Rudego "Hałs odkrył lek na raka!"]

I musisz mieć jakąś specjalizację [Alex jest specjalistą od kawy i włażenia komuś w (_!_) a Rudy woli chłopców ;P] :laugh:

Tak sobie patrzę na te dwie forumowe zabawy grupowe, nie żebym planował brać w nich udział, ale pragnę zwrócić Waszą uwagę na pewien szczegół.

Nieopisane jest dobrodziejstwo opcji "kopiuj wklej", niemniej jednak, oba regulaminy grożą użytkownikom zawszeniem... Jak tam sobie chcecie :wink:

Weszy chyba jednak są groźniejszą karą, c'nie? ;p Poprawiam, poprawiam - Ran

Guest Marrio94

A ja bym chciał zauważyć, że w "Przygodach mrocznego lorda" trochę się spamu porobiło... No bo co to za post "bo za dużo grali w gotika" (tym bardziej, że poprzedni kończył się na "i", a więc mamy "... i bo za dużo..."), albo "i w tibie"? To nic nie wnosi do tematu!!! Kiedyś tam było fajnie (chyba każdy post miał ok. 3 do 10 linijek! A Lord napisał, że 8 linijek to w sam raz [w drugim pocie tematu ;P]), sam trochę Lordowi (temu mrocznemu)pomogłem ;p, ale teraz to jest istny spam... To tyle ode mnie, mam nadzieję, że coś z tym zrobicie ;)

EDIT: widzę, że tamtych postów już nie ma ;)

Edited by Marrio94

WYNIKI ANKIETY O PRZYSZŁOŚĆ DZIAŁU

(sama ankieta została przeniesiona do archiwum FA, w każdej chwili można do niej zajrzeć)

1. Czy uważasz że powinny pojawiać się kolejne tematy z zabawami i zagadkami?

Tak, im więcej tym lepiej! [ 20 ] [36.36%]

Myślę że trzeba trochę przystopować. Niech pojawiają się tylko absolutnie genialne tematy. [ 26 ] [47.27%]

Zdecydowanie wystarczy. Przez pewien czas nie powinien się pojawić żaden nowy temat. [ 9 ] [16.36%]

2. Ilość zabaw typu "Hałs M.D." i "CSBones" jest:

Wystarczająca [ 30 ] [54.55%]

Zbyt mała [ 8 ] [14.55%]

Zbyt duża [ 17 ] [30.91%]

3. Czy uważasz że należy zamknąć jakieś tematy?

Tak (w temacie napisz jakie) [ 8 ] [14.55%]

Nie [ 47 ] [85.45%]

4. Czy aktualna forma moderacji Wam odpowiada?

Nie, wtrącacie się zbyt często, [ 3 ] [5.45%]

Nie, przydałoby się więcej interwencji [ 7 ] [12.73%]

Tak, jest ok. [ 44 ] [80.00%]

Nie jest źle, ale mam pewien pomysł... (w temacie napisz jaki) [ 1 ] [1.82%]

Ilość oddanych głosoów: 55

WERDYKT:

zostanie opublikowany po dyskusji z Rankinem

EDIT:

1. Ilość otwieranych tematów zostanie nieco ograniczona. Postaramy się przepuszczać tylko najlepsze pomysły, albo takie, za którymi jest wielu chętnych.

2. Tymczasowo nie powstanie więcej zabaw tego typu. Miał powstać "Olympus Actionus", ale zanim go założymy, będziecie mieli prawo podjęcia decyzji w innym temacie dotyczącym "przeprowadzki" (zobaczycie sami, o co chodzi)

3. Żaden temat nie zostanie zamknięty.

4. Forma moderacji nie ulegnie zmianie.

Proponuję w zabawach typu "raj dla statsiarzy" (dwu - trzy zdaniowe max posty i dawaj, prowadzimy historyjkę bez końca) wprowadzić limit dwóch postów na dzień. I jakieś rozsądne limity długości posta, bo widzę, że jednolinijkowe posty to standard. Ludzie, pokażcie, że potraficie myśleć i sklecić parę porządnych zdań, bo żal to czytać.

A ja mam pytanie dotyczące Hałsa - czy nie byłoby ciekawe, gdyby któryś uczestnik gry od czasu do czasu wcielał się w...pacjenta? Tylko wtedy jeśli forumowicz "pacjent" miał postać lekarską, to jest ona "zablokowana" do czasu nowego pacjenta. A forumowicz "pacjent" mógłby nie zezwalać na niektóre badania, grozić sądem, itp. :)