Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Dyskusje o zagadkach

Polecane posty

Tu nie chodzi o jednostkowy przypadek, czy Twoją osobę, ale ogólny proceder. Odkąd google umożliwiły wyszukiwanie grafik, niektóre zagadki są bezsensowne. W zagadkach historycznych (w których się obracam) na szczęście poradziliśmy sobie, zwiększając ilość szarad pisemnych. Wam zalecam wycinanie takich fragmentów obrazka, aby wyszukiwarka się nie połapała. W innym wypadku temat zmieni się w zwykłe miejsce do nabijania postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze sposoby, wystarczy obrócić obrazek w poziomie i to w większości wystarcza. I zgadzam się z tobą, że coraz więcej osób tego używa. Zauważyłem to np. w zagadkach filmowych, gdy dałem obrazek z pewnego filmu to został odgadnięty w przeciągu 5 minut, ale gdy dałem bardzo charakterystyczny cytat to zagadka stała.

Edytowano przez pikaz512
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy obrócić obrazek w poziomie

Wystarczy ściągnąć obrazek i znów go obrócić, by google znalazł, co trzeba...

Niestety, ale nic nie poradzi się w przypadku zagadek obrazkowych. Albo szukasz takich, których nie da się automatycznie znaleźć, albo używasz filtrów, albo... statsujesz. Akurat na ten proceder w z&z przymykamy oko. Choć zdarzają się osobniki popadające w chorobliwą przesadę, co wymaga interwencji :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSBones - zamknąć i przenieść do archiwum.

Zgadzam się - Tego już nikt nie ruszy. Nawet ja, przykro mi - myślałem, że Sooko to jakoś pociągnie ale nie, to cóż... Była fajna zabawa ale się skończyła.

Przygody Mrocznego Lorda - istnieje możliwość zmiany postaci.

Zmiany postaci? Hmm... Przygody Jacka Smaroła? (tak żeby było Dżak a nie Jack xD). Nie wiem - niechaj Jack na każdą kwestię, odpowiada tym, że go "wysmaruje" (w sensie, że będzie jechał po wszystkim jak po łysej kobyle... ^^ - będzie bardzo krytycznie nastawiony do wszystkiego ale jego krytyka będzie robiła z niego totalnego kretyna (będzie to kretyńska krytyka), przez co będzie wpadał w masę kłopotów i miał ogólnie przegwizdane. xD Oczywiście niech te przygody będę równie albo jeszcze bardziej niesamowite, jak spod pierwowzoru no i z zachowaniem odpowiedniego poziomu humoru - no i żeby nie było statsiarstwa w temacie i etc żeby było fajnie. Może jeszcze coś wymyślę ale... muszę pomyśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - Chciałbym zgłosić moderacji, że w zabawie CSBones znowu jest łamany regulamin i Nikt nie raczył tego zaraportować. Otóż, jak mówi sam regulamin - muszę przytocz, bo najwidoczniej nie Każdy go przeczytał dokładnie - Ci co przeczytali, nie mam pretensji i przejrzałem obecnie temat z zabawą ale niee... znalazła się osoba, co zignorowała totalnie wszelkie regulaminy - zabawy, forum czy netykiety nawet. Najpierw po kolei:

Reaktywujemy starą zabawę na życzenie grupy forumowiczów. Jej celem jest rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Każda 'sprawa kryminalna' ma jednego opiekuna ('Kolambo'), który kieruje śledztwem i proponuje dowody i poszlaki w sprawie, jakie występują na początku.

Link do pierwszej edycji zabawy znajduje się tutaj:

http://forum.cdactio...p...t=0&start=0

Poczytajcie, żeby lepiej zrozumieć o co chodzi.

Reguły zabawy:

1. Netykieta i regulamin FA rzecz jasna obowiązują

2. Aczkolwiek rozwiązujemy zagadki "kryminalne", zbrodnie i motywy nie powinny być zbyt poważne (generalnie morderstwa i podobne są wykluczone). Przykładowe zbrodnie to "okradł bank aby kupić sobie lizaka", "skradł długopis z Myszką z zazdrości", "oblał podłogę super klejem"

3. Każda analiza, przeszukanie lub inna czynność potrzebna do zakończenia śledztwa trwa. Sami uczestnicy ustalają ile, ale bez przesady - przeszukanie kartoteki nie trwa 10 minut, a zrobienie zdjęć sceny zbrodni 20 godzin. W trakcie analizy lub innej czynności uczestnik nie może robić nic innego.

4. Kolambo jest nieomylny - jeśli ktoś "wyskoczy" z jakimś nierozważnym badaniem, niepotwierdzonym przez "szefa", czy inną czynnością, to zostaje zawieszony (na kilka godzin) lub "zwolniony" do czasu nowego Kolamba, chyba, że jego badanie, czy inny uczynek "'odkryło problem".

5. Po rozwiązaniu sprawy, nowy Kolambo zostaje wybrany przez starego, na podstawie najlepszej, wg niego teorii.

Jeśli ktoś decyduje się zostać Kolambem, to musi mieć do dyspozycji dość wolnego czasu, żeby zabawa mogła toczyć się w miarę swobodnie.

6. Moderatorzy mogą wprowadzić niespodziewane wydarzenia, jak np. awaria komputerów (kartoteki trzeba wtedy przeszukać ręcznie)

7. Cała gra jest humorystyczna, śledczy, a zwłaszcza Kolambo powinni się wykazać pomysłowością i wyobraźnią.

8. Każdy tworzy sobie postać detektywa, w pierwszym poście pisze krótkie CV, specjalizację (nie musi taka istnieć), wygląd + kolor skóry + cechy szczególne (ma sztuczne oko, lubi lizaki ;D)

9. Jeśli ktoś zostanie wyeliminowany przez Kolambo z zabawy, może następnego dnia "odrodzić się" jako nowa, inna postać.

Pierwszą sprawę przejmuje pierwszy chętny, który będzie w stanie wymyślić jakąś ciekawą zbrodnię. Ta pierwsza osoba zostaje także pierwszym 'Kolombem'.

Do dzieła, detectives!

Zaznaczyłem trzy rzeczy: Pierwsze to regulamin, który został złamany przez użytkownika DoxtraduSa, co odpowiednio zaraportowałem. Po drugie - Nr 7 został także przez Niego złamany - żadnej pomysłowości i żadnej inwencji w zabawę. Nr. 9 odnosi do osoby, Która była Kolambem nie obecnie, tylko jak została zreaktywowana zabawa - Nikt naprawdę nie chciał zaraportować czy upomnieć tego użytkownika aby zmienił swoją postać w zabawie i aby bardziej zaangażował się w to? Ja gdy odchodziłem od zabawy, myślałem że zabawa poleci do archiwum i zostanie zamknięta ale widzę, że pojawiły się nowe pomysły na zmianę regulaminu przez Maliniorza - okej, system turowy fajny ale to przepraszam bardzo... to się do sesji RPG nadaje a nie - humorystycznej zabawy z przymrużeniem oka, gdzie piszemy i tworzymy całe miejsce zdarzenia oraz inne fajne rzeczy, - a nie jakieś morderstwa czy coś - nie ma być mrocznie - ma być śmiesznie i to tak, że aż kiszki skręcają po nerkach jak samochody w trakcie driftu xD - Reguły zabawy są fajne i proste i mają przyciągać kolejnych chętnych do takiej zabawy na luzie, a nie... rozpisywanie się o tym o czym się nie powinno pisać i psucie zabawy. Ja naprawdę jestem wkurzony, że OK - zabawa "odżyła", fajnie, ale - ja znowu widzę to samo... co to ma być ja się pytam? Moderacja na to zezwoliła, naprawdę? Znowu mam deja vu, bo widzę że pojawiła się grupka chętnych aby - fajnie - się bawić - ale jedno odstępstwo od normy znowu się pojawiło, czego nienawidzę, przykro mi - albo DoxtraduS - zmieni podejście do zabawy albo żegnam.

P.S - Czy mógłbym być Moderatorem, a raczej Opiekunem tej zabawy aby nie dopuszczać do tego typu rzeczy? Oczywiście chcę uczestniczyć w zabawie ale widzę, że lepiej jednak trzeba mieć oko na CSBonesa, bo widać że albo jest fajna zabawa albo jakiś paskudny "spam" i ogólnie niefajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę wytłumacz mi w jaki sposób ja złamałem ten regulamin? Bo czytam Twoje argumenty, potem moje posty i...nie wiem czego się czepiasz.

Ponadto, skoro znalazły się osoby, które reaktywowały temat, to po co narzekać? Kilka miesięcy temu chciałeś ten temat zamknąć, teraz z kolei chcesz być jego opiekunem (co popieram, przyda się "przewodnik").

Z regulaminem sesji zapoznałem się na kilka godzin przed rozpoczęciem sesji i nie widzę naruszenia żadnego z podpunktów. Nawet sam Kolambo nie widział powodów do interwencji.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę wytłumacz mi w jaki sposób ja złamałem ten regulamin? Bo czytam Twoje argumenty, potem moje posty i...nie wiem czego się czepiasz.

Z regulaminem sesji zapoznałem się na kilka godzin przed rozpoczęciem sesji i nie widzę naruszenia żadnego z podpunktów. Nawet sam Kolambo nie widział powodów do interwencji.

Okej, moment - Nie wiesz czego się mogę czepiać? A jaką stworzyłeś kartę postaci, co? Przepraszam bardzo ale czy - według Ciebie - pijak to - zabawna postać aby nią w grać CSBones? Powiedz, jak taki jesteś mądry i pełen inwencji (patrz punkt 7-my regulaminu zabawy) oraz pomysłowości, aby tworzyć podstarzałego pijusa do humorystucznej zabawy w detektywów, to myślisz że to - Kogokolwiek może śmieszyć? - Mnie na pewno nie i nie tylko mnie, przykro mi ale zmień na nowo kartę postaci aby pasowała pod zabawę, bo inaczej będziesz musiał albo tworzyć karty postaci dotąd aż będzie okej - Kolambo ma prawo wykluczyć z zabawy za to, że np. piszesz jednolinijkowe posty bez większego udziału w zabawie czy tego typu o wzmiankach z alkoholem (miałeś "szczęście" że nikt tego nie zauważył ale są pewne granice) - albo jak moderację poproszę aby rzuciła na to okiem, to zobaczymy czy ja bezpodstawnie się Ciebie czepiam... przejrzyj temat z zabawą od początku i popatrz jak należy fajnie i bez takich durnot, wymyślić fajną kartę z postacią, po drodze możesz się natknąć na przykłady tego, że Ktoś inny pisał nic niewnoszące posty do zabawy czy też nie przykładał się aby w jakikolwiek sposób popsuć nam zabawę czy w ogóle pisać ot tak to bez większej weny.

P.S - co do karty postaci - żadnego kopiowania innych stworzonych kart postaci przez innych graczy, bo i taki jeden też mi ukradł moją kartę i oberwało mu się od wszystkich graczy i od moderacji też...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty Ci kraść nie zamierzam. A postać pijaka chyba nikomu nie przeszkadzała. Poza tym - o zgrozo - mnie ona bawiła. Do kolejnej sesji CSBones póki co również się nie zgłaszam. No i powtarzam, problem widzisz tylko Ty - ani Kolambo, ani sesjowicze się na mnie nie skarżyli. I który z moich postów nic nie wniósł do fabuły niczego? Nie zamierzałem pchać akcji za bardzo do przodu, to zresztą jest rola prowadzącego. Moje wpisy nie spełniły Twoich oczekiwań? Przepraszam, ale taki mam styl pisania (który możesz ocenić również w sesjach Forum Mafiosum lub czytając mojego bloga) i nie zamierzam go zmieniać, chyba że udowodnicie mi łamanis regulaminu, wtedy oczywiście się dostosuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postać pijaka chyba nikomu nie przeszkadzała. Poza tym - o zgrozo - mnie ona bawiła. Do kolejnej sesji CSBones póki co również się nie zgłaszam.

Ta jasne... nikomu nie przeszkadzała ta... Teraz po Twojej odpowiedzi mam klarowną sytuację odnośnie tego, jakie masz podejście do tej zabawy. Ciekawe czy w Forum Mafiosum też tak Tobie na wszystko pozwalali, w co wątpię...

No i powtarzam, problem widzisz tylko Ty - ani Kolambo, ani sesjowicze się na mnie nie skarżyli. I który z moich postów nic nie wniósł do fabuły niczego?

Po promio: prowadzący zabawę Kolambo czyli Patoon nie zauważył Twoich postów, gdyż widocznie jakoś tak wyszło - niech najlepiej On Sam to skomentuje, wtedy poznasz jego zdanie...

Po secundo: Ja zauważyłem ten problem, bo to się powtarza któryś raz z kolej, przedtem tak nie był bo - Kto inny grał - i inne były klimaty, kumasz czy mam Tobie pałą przetłumaczyć to? A może do Ciebie jak grochem o ścianę, co? Może moderacja ma tutaj wejść i Tobie jaśnie hrabiemu - przetłumaczyć z polskiego na polskiego, jak należy tutaj podchodzić do gier i zabaw, co? Ja jestem jeszcze miły, lecz jak np. Lord Nargogh tutaj wejdzie, to dopiero zobaczysz, że należy się dostosować. Inni uczestnicy zabawy się nie skarżyli bo są - nowi i pewnie pierwszy raz w tym biorą udział i być może Im wydawała się "śmieszna" ta Twoja karta postaci ale najlepiej niech się wypowiedzą, co o tym sądzą.

Nie zamierzałem pchać akcji za bardzo do przodu, to zresztą jest rola prowadzącego. Moje wpisy nie spełniły Twoich oczekiwań? Przepraszam, ale taki mam styl pisania (który możesz ocenić również w sesjach Forum Mafiosum lub czytając mojego bloga) i nie zamierzam go zmieniać, chyba że udowodnicie mi łamanis regulaminu, wtedy oczywiście się dostosuję.

Nie mam zamiaru czytać Twoich "wypocin" pełnych braku inwencji czy pomysłowości, a łamanie regulaminu mogę udowodnić... proszę o tu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=86156&st=260#entry2827298

i tutaj:

http://forum.cdactio...80#entry2827850

to wystarczająco mówi samo za siebie.

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne... nikomu nie przeszkadzała ta... Teraz po Twojej odpowiedzi mam klarowną sytuację odnośnie tego, jakie masz podejście do tej zabawy. Ciekawe czy w Forum Mafiosum też tak Tobie na wszystko pozwalali, w co wątpię...

Na ZiZie mi zależy, naprawdę. Jak chodzi o sesję FM, to teraz nawet jedną prowadzę - żaden problem wejść i poczytać.

Po promio: prowadzący zabawę Kolambo czyli Patoon nie zauważył Twoich postów, gdyż widocznie jakoś tak wyszło - niech najlepiej On Sam to skomentuje, wtedy poznasz jego zdanie...

Po secundo: Ja zauważyłem ten problem, bo to się powtarza któryś raz z kolej, przedtem tak nie był bo - Kto inny grał - i inne były klimaty, kumasz czy mam Tobie pałą przetłumaczyć to? A może do Ciebie jak grochem o ścianę, co? Może moderacja ma tutaj wejść i Tobie jaśnie hrabiemu - przetłumaczyć z polskiego na polskiego, jak należy tutaj podchodzić do gier i zabaw, co? Ja jestem jeszcze miły, lecz jak np. Lord Nargogh tutaj wejdzie, to dopiero zobaczysz, że należy się dostosować. Inni uczestnicy zabawy się nie skarżyli bo są - nowi i pewnie pierwszy raz w tym biorą udział i być może Im wydawała się "śmieszna" ta Twoja karta postaci ale najlepiej niech się wypowiedzą, co o tym sądzą.

Dobra, już wysłałem innym uczestnikom linka do tego tematu. I jak Kolambo może nie zauważyć wpisu, skoro musi brać go pod uwagę przy dalszym prowadzeniu fabuły? Nie mam nic przeciwko wypowiedzenia swojego zdania przez Lorda Nargogh'a. Twój drugi post od góry na tej stronie został zminusowany przez Black Shadowa, który jest również w moderacji, co poniekąd pokazuje, który z nas ma rację w tej dyskusji.

Nie mam zamiaru czytać Twoich "wypocin" pełnych braku inwencji czy pomysłowości, a łamanie regulaminu mogę udowodnić... proszę o tu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=86156&st=260#entry2827298

i tutaj:

http://forum.cdactio...80#entry2827850

to wystarczająco mówi samo za siebie.

O proszę, linki do sesji o której ciągle toczy się dyskusja, ileż to nowych rzeczy wnosi do sprawy...Dobra, po prostu poczekajmy aż głos zabiorą inni. A Tobie polecam zajrzeć do wątków "Za Easthaven! - dyskusje" (sesje z MG), "Forum Mafiosum" (ZiZ) oraz dyskusje do tej właśnie zabawy. Tam jakoś nikomu nie przeszkadza mój styl pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wysłałem innym uczestnikom linka do tego tematu. I jak Kolambo może nie zauważyć wpisu, skoro musi brać go pod uwagę przy dalszym prowadzeniu fabuły?

A widzisz... jakoś Patoon tego nie zauważył a powinien... zresztą, zanim CSBones został zreaktywowany to w temacie z zabawą, brakowało jednej osoby aby reszta zaczęła grać i Patoon wywołał mnie, a przez to, że ja nie miałem czasu na odwiedzanie forum - cóż, bywa - więc Ty dołączyłeś zabawy i zaczęliście grać. Gdybym parę dni temu, zajrzał do tematu z zabawą i ujrzał co tam się wyprawia, to znacznie wcześniej bym to zasygnalizował Patoonowi jako prowadzącemu zabawę.

Nie mam nic przeciwko wypowiedzenia swojego zdania przez Lorda Nargogh'a. Twój drugi post od góry na tej stronie został zminusowany przez Black Shadowa, który jest również w moderacji, co poniekąd pokazuje, który z nas ma rację w tej dyskusji.

Tak, ja też poczekam na Lorda i zobaczymy Kto ma rację.... a po drugie, co Ty jesteś alfa i omega, że mi wmawiasz, że Black Shadow dał mi minus za tamten post? Ta, jasne...

O proszę, linki do sesji o której ciągle toczy się dyskusja, ileż to nowych rzeczy wnosi do sprawy...

Ta baardzoo dużo wnosi do tego, ta.... brawo za dedukcję Sherlocku... - jakby co, to był sakrazm jakbyś nie wiedział...

A Tobie polecam zajrzeć do wątków "Za Easthaven! - dyskusje" (sesje z MG), "Forum Mafiosum" (ZiZ) oraz dyskusje do tej właśnie zabawy. Tam jakoś nikomu nie przeszkadza mój styl pisania.

Zajrzę. Z ciekawości zajrzę i zobaczę ten Twój "styl" pisania... najwidoczniej w Forum Mafiosum - musiałeś - się dostosować - bo inaczej pewnie byś z hukiem wyleciał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Ale wstawię się w obronę kolegi DoxtraduSa, jego styl pisania jest świetny brałem udział dwóch sesjach FM i nie miałem co do nich zastrzeżeń, nawet więcej bardzo mi ten styl odpowiadał. Dlatego zapisałem się na jego sesje RPG. Co do sesji CSBones sam zastanawiałem się czy się nie dołączyć, ale jakoś nie miałem inspiracji do tworzenia karty. A co do minusów, kliknij na punkty reputacji przy poście, a wyświetli ci się od kogo dostałeś punkty.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Ale wstawię się w obronę kolegi DoxtraduSa, jego styl pisania jest świetny brałem udział dwóch sesjach FM i nie miałem co do nich zastrzeżeń, nawet więcej bardzo mi ten styl odpowiadał. Dlatego zapisałem się na jego sesje RPG.

Poczytałem jego posty w Forum Mafiosum - no okej, tam macie wszystko w klimatach Stalkerowych i okej - tam Jego posty są okej i już. Ale w CSBones - niestety nie. Tam w FM może Komuś pasować jego styl pisania ale tutaj w CSBobes sorry ale... nie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku. Kto się dokładnie skarży na jego wpisy(poza tobą)? Komuś popsuł zabawę swoimi postami? Jeśli tak to niech tu się wpisze.Jeśli się nie mylę, ten temat to zabawa i każdy ma prawo czerpać z niego frajdę. Każdy ma prawo dodawać do zabawy coś od siebie. Każdy ma prawo być w zabawie kim tylko chce. A skarżyć powinni się tylko uczestniczy zabawy którym to nie odpowiadało, a skarg od nich brak, więc nie wiem do czego się tu czepiać?

Edytowano przez Punishment
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, ten temat to zabawa i każdy ma prawo czerpać z niego frajdę. Każdy ma prawo dodawać do zabawy coś od siebie. Każdy ma prawo być w zabawie kim tylko chce.

Tak, CSBones to: (cytując regulamin zabawy) "7. Cała gra jest humorystyczna, śledczy, a zwłaszcza Kolambo powinni się wykazać pomysłowością i wyobraźnią." - Tak, każdy ma prawo czerpać z tej zabawy frajdę, każdy ma prawo dodawać do zabawy coś od siebie - ale ma to nie łamać regulaminu i zachować w sobie - właśnie tą frajdę i zabawę a nie jakieś... nie wiadomo co. Czy według Ciebie - granie pijakiem to jest - frajda? Czy tekst w stylu: "o, teraz łyknę sobie mamrota... hmmm... pyszniutki mamrot... <hyk>" - czy to jest dodawanie "czegoś" od siebie w zabawę? Czy bycie kim chcę - w tym wypadku pijakiem - to pomysłowość i wyobraźnia? Tak, pewnie tak (<- sarkazm Panowie, sarkazm jakby co.)... ale równie ulotna i krótka. I nie "wybielaj" tego użytkownika, bo mnie takie coś nie rusza...

A skarżyć powinni się tylko uczestniczy zabawy którym to nie odpowiadało, a skarg od nich brak, więc nie wiem do czego się tu czepiać?

Czego tu się czepiać? Sam sobie odpowiedz na to co ja teraz napiszę: Jeśli w CSBones - Wszyscy wraz z Kolambem, stworzylibyśmy - teoretycznie - bandę rozwydrzonych pijaków, pijusów kochających mamroty, przeklinających co drugie słowo, piszących niezrozumiałym często językiem, choć to polski jest i powinno się jakiejkolwiek ortografii pilnować ale możemy mieć wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu, ponieważ... - stworzyliśmy sobie postacie takie jakie nam się podobają bo takie mamy prawo, czerpiemy frajdę z grania tymi postaciami bo takie mamy prawo, jest nas dużo bo każdy ma prawo uczestniczyć w tej zabawie, a i piszemy co chcemy bo musimy dodać coś od siebie, choć jak ktoś napiszę jedną linijkę w poście i zakończy ją "soczystym" słowem na k to spoko - jest frajda, jest zabawa i etc... - A teraz poważnie... Myślisz, że np. taka "zabawa" jest - śmieszna? -_- puknijsie.gif

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też poczekam na Lorda i zobaczymy Kto ma rację.... a po drugie, co Ty jesteś alfa i omega, że mi wmawiasz, że Black Shadow dał mi minus za tamten post? Ta, jasne...

Nie kompromituj się chłopcze. Wydaje mi się, że ponad 20 letni forumowicz potrafi wcisnąć prostokącik z cyferką "-2". Choć pewnie wyda Ci się to niemożliwe, to nie trzeba być alfą i omegą, aby to opanować. Ja w Ciebie wierzę!

Ta baardzoo dużo wnosi do tego, ta.... brawo za dedukcję Sherlocku... - jakby co, to był sakrazm jakbyś nie wiedział...

Więc po co to umieszczasz?

@Lord Nargoth

Spokojnie, Naprutowicz już się nie pojawi. Nikt inny zresztą też nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta baardzoo dużo wnosi do tego, ta.... brawo za dedukcję Sherlocku... - jakby co, to był sakrazm jakbyś nie wiedział...

Więc po co to umieszczasz?

@Lord Nargoth

Spokojnie, Naprutowicz już się nie pojawi. Nikt inny zresztą też nie.

Umieściłem to tylko i wyłącznie - po to - abyś się pytał, a jednocześnie przyznał do błędu... ale nie nie, moment - Ty się nie przyznasz do błędu, bo Ciebie to oczywiście wszystko "śmieszy"...

I dobrze, że znikasz z CSBones'a - W Forum Mafiosum czy na sesjach RPG możesz sobie spokojnie pisać i będzie okej. A aby dalej nie ciągnąć tej niepotrzebnej już w sumie dyskusji, być może pomyślę aby dać Ci gdzieś z parę plusów - tak aby już wszystko zostało jakoś w miarę pokojowo wyjaśnione. Tylko jeszcze jedna mała uwaga:

Nikt inny zresztą też nie.

- chcesz stworzyć nową postać do CSBones'a? Proszę bardzo droga wolna - masz prawo do dalszego uczestnictwa i grania innym detektywem stworzonym przez Siebie ale niech to nie będzie żaden pijak ani inne tego typu pomysły. Życzę miłej gry w CSBones, jeśli będziesz chciał grać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poco te nerwy, panowie spokojnie. Prawda, DoxtraduS złamał regulamin. Nie zwróciłem na to uwagi, będąc Kolombem powinienem na to zwrócić uwagę. Moim zdaniem, jeśli DoxtraduS chce wrócić do CSBones to drzwi stoją otworem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję do działu ZiZ. Niektórzy forumowicze nie traktują tego działu poważnie, zwykłe nabijanie postów.Kiedyś dyskutowaliśmy w dziale Forum Mafiosum nad utworzeniem tak zwanej Czarnej Listy użytkowników. Jak ja to widzę?

- Zostaje utworzony temat z listą forumowiczów, którzy nie traktują poważnie danej zagadki/zabawy

- Wpisanie forumowicza do Czrnej Listy oznacza, że nie może on się wypowiadać w danym temacie

- Wykluczenie z jednego tematu nie oznacza wykluczenia z innych tematów

Dla przykładu:

DoxtraduS - CSBones - Zbyt krótkie wpisy i niedozwolona karta postaci

Czekam na Wasze opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję do działu ZiZ. Niektórzy forumowicze nie traktują tego działu poważnie, zwykłe nabijanie postów.Kiedyś dyskutowaliśmy w dziale Forum Mafiosum nad utworzeniem tak zwanej Czarnej Listy użytkowników. Jak ja to widzę?

- Zostaje utworzony temat z listą forumowiczów, którzy nie traktują poważnie danej zagadki/zabawy

- Wpisanie forumowicza do Czrnej Listy oznacza, że nie może on się wypowiadać w danym temacie

- Wykluczenie z jednego tematu nie oznacza wykluczenia z innych tematów

Otóż, taki temat został już stworzony i jest on wyłącznie przeznaczony dla moderacji działu "Zagadki&Zabawy". Otóż - jest to tzw. "Tablica ogłoszeń" (http://forum.cdactio...howtopic=141601)

Lord Nargogh - Napisany 22 czerwiec 2011 - 17:01

Pierwszym ogłoszeniem jest zapowiedź wprowadzenia porządku w dziale. Nie jesteśmy w stanie przeglądać regularnie wszystkich zabaw i nie wiemy, jeśli przypadkiem ktoś ich nie psuje - w związku z tym proponuję by mi bądź Rankinowi przesyłać w postaci wiadomości prywatnych informacji na temat osób notorycznie psujących innym zabawę. Każda tego typu wiadomość powinna zawierać w miarę możliwości dowody w postaci linków do postów.

Nie oznacza to, iż ktokolwiek dostanie ostrzeżenie za psucie innym zabawy - raczej dostanie pouczającą wiadomość, a w razie zignorowania skierowanych uwag wobec swojej osoby - zakaz udziału w określonych (bądź nawet wszystkich) zabawach.

"

Nie udawaj szeryfa tutaj, bo Twój rewolwer jest nienabity biggrin_prosty.gif A tak serio serio (jak mawia Shrek) - odnośnie nabijania postów - choćby w Forum Mafiosum to tam nie raz były takie "fazy" i ludziska co uczestniczyli, troszkę w te "fazy" dawali się "wkręcić" i upomnienia leciały aby nie pisać - jednolinikowców nic nie wnoszących do zabawy ale w temacie dyskusyjnym FM nie raz dyskutowaliśmy o - choćby słabej argumentacji do typowania ofiar do powieszenia - przykład typu: "bo Black Shadow ma drugą część nicku, która kojarzy się z ciemnością - to On jest mordercą!" albo najczęstszy przypadek: "coś mi mówi, że.... to poor_leno jest mordercą. Głos na Niego zatem"... - Więc... to mówi samo za siebie, prawda? wink_prosty.gif (Stare lisy z FM mogą to potwierdzić ;] ).

Potwierdzam, potwierdzam ;) - Treser

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...