Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Dyskusje o zagadkach

Polecane posty

Taaa. I myślicie, że temat o pomaganiu związany z inną stroną tutaj przejdzie :]? To myślcie tak dalej.

@Down

Prosta sprawa (i to tylko moje, nie wiążące zdanie). Raz, że taki temat by był spamogenny, dwa - to by było nieuczciwe zwyczajnie. W końcu te zagadki, to zabawa. No i imo, musiał by ktoś non stop sprawdzać, czy udzielane są podpowiedzi, a nie odpowiedzi. Bo imo głównie o to tutaj się rozbija.

Zdanie wyraziłem. Najlepiej zrobicie, zamiast się nie wiadomo jak napalać, jak poczekacie na zdanie opiekuna tego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stillborn- co do pilnowania tematu, z tym sie zgadzam, ze trzeba by rzucac okiem co jakis czas czy nikt nie podal rozwizania wprost. natomiast nie rozumiem co jest nieuczciwego w dawaniu hintow naprowadzajacych tylko na rozwiazanie. i nawet nie na samym boardzie, tylko za pomoca pm-ow np. w takim temacie moznaby chciaz "oglaszac" sie na ktorym jest sie lvl itd. po prostu wpadlem na taki pomysl, bo widzac duze zainteresowanie zagadkami na forum, pomyslalem, ze online riddle zyskalyby wielu nowych fanow gdyby umiescic info o ich istnieniu w tak popularnym miejscu : ) i to wszystko : )

@poor_leno: i to jeszcze z moja zagadka : (

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Nie brałem udziału, ale nie widzę sensu wskrzeszania. Zabawa cieszyła się dość niska popularnością, pewnie dlatego została zamknięta. Proponuję zrobić burzę mózgów na temat nowej zabawy fabularnej, ale takiej która naprawdę by się przyjęła. Jedynym dobrym pomysłem było OA, które trwa już trzecią edycję, a temat jest ruszany przynajmniej raz na dwa dni... GA zostało zapomniane, tak samo CSBones. Czekamy na CA, które może w końcu wypali (tak, to do Ciebie Still. Do alexa również :trollface: ). FM nie zapewnia ciągłości.

Podsumowując, jedna gra i FM to jednak trochę za mało. Jeśli Lord lub Rankin byliby tak mili i zarządzili wymyślanie nowej zabawy... :trollface:

@down: Zapomniałem o: :trollface: . 1:1 :pokerface:

Edytowano przez podbiel95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GA zostało zapomniane, tak samo CSBones.

Masz rację, ale ja sam nie widzę utrzymywania sztucznie przy życiu tematu, w którym udzielają się systematycznie raptem 2 osoby.. Wiem, że zostałem Colambem w CSBones, ale ja sam z HNSM nic nie poradzimy :confused: Wiem, że możemy pisać na przemian tylko we dwójkę, ale nie takie były założenia zabawy, więc przykro mi, że nikt inny nie chce utrzymać CSBones przy życiu.. Było sporo chętnych do zabawy, ale jak widać ich zapał szybko ochłonął :rolleyes: Szkoda że tak wyszło..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, jedna gra i FM to jednak trochę za mało. Jeśli Lord lub Rankin byliby tak mili i zarządzili wymyślanie nowej zabawy... :trollface:
Ależ ja mam doskonałe rozwiązanie łączące się z obrzydliwie bezpośrednią kryptoreklamą - jak chcecie więcej zabaw przygodowych to zapraszam tutaj :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GA zostało zapomniane, tak samo CSBones.

Masz rację, ale ja sam nie widzę utrzymywania sztucznie przy życiu tematu, w którym udzielają się systematycznie raptem 2 osoby.. Wiem, że zostałem Colambem w CSBones, ale ja sam z HNSM nic nie poradzimy :confused:

Wiem Treserze - Zakończ sprawę w CSBones, bo już ją dawno rozwiązałem. Tylko coś tam skrobnę na zakończenie.

Wiem, że możemy pisać na przemian tylko we dwójkę, ale nie takie były założenia zabawy, więc przykro mi, że nikt inny nie chce utrzymać CSBones przy życiu.. Było sporo chętnych do zabawy, ale jak widać ich zapał szybko ochłonął :rolleyes: Szkoda że tak wyszło..

Tak. Też to widzę. Przedtem, jak JamesVoo był Kolambem, to praktycznie tylko ja i on pisaliśmy na przemian (+ może ktoś jeszcze coś skrobnął). Wiem, że intencje JamesaVoo były dobre, by "wskrzesić" CSBonesa i zrobić II sezon, lecz ta zabawa, już powoli "umiera" - no szkoda. A ja ostatnio bardzo nie lubiłem zajmować się sprawami, gdzie były jakieś pijaczki do przesłuchiwania - tak jakby nie można było wymyślać ciekawszych i zabawniejszych "zadań" dla detektywów z CSBonesa.

P.S - Myślę, że chyba nie warto tego utrzymywać dłużej - no chyba, że będą pojawiać się tam takie fajne sprawy, jak przedtem, lecz... są chyba bardzo nikłe szanse na to. :confused::confused:

-------------------------------------------------

P.S. 2: A propos sesji RPG, Shadowku - Ktoś ostatnio mnie chwalił po tym, jak razem z poorem_leno prowadziliśmy "łączoną" sesję w FM, że bardzo ładnie i w ogóle piszę, to co pisałem tą fabułę do naszej "łączonej" sesji. Może by ktoś podrzucił mi pomysł na stworzenie własnej sesji w dziale" "Sesja RPG"? Być może coś się "zrodzi"...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu zapytać o Zagadki Konsolowe, a mianowicie można zadawać tylko gry konsolowe i mnie to pasuje lecz czy np. nie mógłbym zadać takiego Mercenaries 2? Pytam się tylko przykładowo bo niektóre gry z ps2 w obecnym czasie różnią się bardzo graficznie i nieco fabularnie tak jak wspomniany Mercenaries 2 od edycji PC-owej, a tych gier nie ma wielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zabawę detektywistyczną odbywającą się na jakiejś wyspie. Ograniczona liczba uczestników, problemem mogą być zaginięcia, morderstwa, wszystko. Dobrze by było gdyby nie wyznaczano prowadzącego, ten wybiłby się sam i swoimi umiejętnościami zdobył władzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawę detektywistyczną

Jak już jesteśmy przy zabawach detektywistycznych, to mam pytanie w kwestii obecnego (jeszcze) drugiego sezonu CSBones'a. Czy ta zabawa detektywistyczna "przetrwa" czy nie? Ostatnio tylko ja razem z JamesemVoo i Treserem - gdy każdy z nich był Kolambem - jakoś "prowadziliśmy" tą zabawę, czasami wypowiedziało się paru innych detektywów, którzy też biorą udział w tej zabawie - by nie było, że tylko ja i sam Kolambo prowadzimy tą zabawę. Smutno mi z tegoż powodu :( - a jeszcze smutniej, że jakoś ciekawych pomysłów na "zadania" dla detektywów, które musi dawać sam Kolambo - jest mało - raz byłem Kolambem, lecz mój pomysł był średni (tak, średni). Z ostatnio zakończonej "sprawy" przez Tresera - pewnie jestem po raz drugi już Kolambem i więc...

...czy poprowadzić jakąś bardzo fajną i ciekawą sprawę dla reszty detektywów, czy nie? Musiałbym pomyśleć nad samym pomysłem, by była świetna zabawa i by (być może) każdy detektyw miał jakieś własne przydzielone zadanie. Zwracam się więc o pytanie i do JamesaVoo, dzięki któremu mogłem ja (i inni także), uczestniczyć w II sezonie CSBonesa, jak i do moderacji - "Czy WARTO trzymać tą zabawę przy życiu?" - i "Co się stanie z CSBonesem"?

P.S - Czy temat zostanie zamknięty przed świętami i czy pojawi się nowy - 3 sezon - mógłbym chociaż "na zakończenie", tak przed świętami stworzyć jakieś fajne zadanie dla detektywów, jeśli - rzeczywiście - to ma być "ta ostatnia niedziela..." dla CSBones'a :/:(

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HacKNSlasHMonsteR21

Chętnych do "wskrzeszenia" zabawy było całkiem sporo (pamiętasz początki drugiego sezonu), ale podczas kolejnych spraw zaczęli się "wykruszać".. Szkoda że zabawą interesuje się tak nieliczne grono osób.. Ja jestem za kontynuacją zabawy, ale jeśli miałoby być 2-3 chętnych to troszkę źle.. Powiedzmy że grą zainteresowałoby się jakieś 5 osób.. Wtedy zabawa ma sens, a pisanie w formie Kolambo-Detektyw-Kolambo itd mija się z celem zabawy.. Także jeśli zbierze się większe grono osób, które zadeklarują żywą chęć brania udziału w zabawie, to możecie na mnie liczyć..

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio, że strasznie dużo gier na PC zadaje się w dziale konsolowym, rozumiem można zadać grę z PC ale raczej taką która znacząco różni się od edycji PC-towej, a na gry które niczym nie różnią się od edycji konsolowej jest inny dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sprawa jedna: rozdzielenie kreskówkowo-komiksowych na... kreskówkowe i komisowe :D niech fanatycy Marvela i DC się wyniosą mają własny temat.

nie jest to oczywiście konieczne, ale jak się już komiksowcy uwezmą, to miną całe tygodnie zanim do tematu ponownie zostaną dopuszczone osoby spoza ich grona, a to lekko IMO niesprawiedliwe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz i to mocno. Tym bardziej, że sytuacja w drugą stronę (czyli nawał kreskówek, w których głównie Sedinus i ktoś jeszcze się udzielał) też już parę razy była. A rozdrabnianie tego na dwa tematy nie ma sensu. Panowie się znudzą i później co? Topic zacznie zdychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...