Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Z tegorocznych premier przede wszystkim na Alpha Protocol (już złożyłem pre-order). Ciekaw jestem również nowego PoPa, Deus Ex: Human Revolution, Sims 3: Ambitions, Arcanii, Maksa Payne'a 3, Syberii 3 (choć to będzie niemal na pewno profanacja) oraz Gray Matter.

Na przyszły rok i dalej - Guild Wars 2, Diablo 3, Mass Effect 3, Wiedźmin 2, The Next BIG Thing, Beyond Good & Evil 2 (choć już się pogubiłem, czy Ubi to w ogóle robi). Do tego z utęsknieniem czekam już piąty rok na jakieś wieści o kontynuacji Dreamfall...

Aha, i bardzo czekam aż wyklaruje się kwestia ew. wersji PC Alana Wake'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Beyond Good&Evil 2. Na nic więcej. Mam nadzieję, że kiedyś się doczekam, bo ostatnimi czasy coś cicho o tym tytule.

Też na tę grę czekam. I oby była doceniona w pełni, a nie jak to było z jedynką. ,,Jedynkę'' przechodziłem parę razy i nie znudziła mi się ani trochę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Nie mogłem znaleźć tego tematu :tongue:

Ja najbardziej czekam na:

1. Singularity - może byś naprawdę ciekawie, liczę na to, że i oceny gierka zbierze pochlebne :cool:

2. Torchlight - niech Was tytuł nie zwiedzie, po prostu wyczekuję edycji pudełkowej.

3. Crysis 2 - trochę to naciągane, gra już nie budzi takich emocji jak "jedynka" :confused: Zobaczymy...

4. Alan Wake - że co proszę? Tak, czekam na Alana, bo ciągle mam nadzieję, że ujrzymy go na PC :cool:

Natomiast chciałbym też pograć w kilka gier, które już są dostępne, a których jeszcze nie kupiłem:

1. Assassin's Creed 2 - Zabezpieczenia mnie zniechęciły... Już zapominałem o tej grze, kiedy nagle mnie oświeciło (nie będzie tak źle) :smile: Muszę to mieć!

2. BioShock/Metro 2033/Modern Warfare 2 - chciałbym później dokupić którąś z tych gier. Wiecie, która jest najlepsza? Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 ze względu na rozwiązania graficzne.

Wiedźmin 2 - jestem ciekawy fabuły.

Medal of Honor - ogólnie jako całość, a szczególnie multi tworzone przez ludzi którzy odeszli z Infinity Ward, które ma się różnić od multi z Bad Company 2.

Call of Duty: Black Ops - kolejna produkcja marki CoD, to wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na (aktualnie):

-Arcania: Gothic 4 (Czy też Arcania a Gothic Tale)

-Gta 4 EFLC na PC

-Wiedźmina 2

-All Points Bulletin

Teraz czekam na:

-Red Dead Redemption

-Wiedźmina 2

-Guild Wars 2

-Arcania: Gtohic 4

-Risen 2

-All Points Bulletin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na:

[...]

-Risen 2

[...]

Wow, nawet nie wiedziałem, że powstaje Risen 2 :ohmy: jeśli to prawda, mam nadzieję, że poprawią nieco błędów i gra będzie lepsza niż "jedynka".

Osobiście czekam na kolejnego Fable'a na PC

O, ja też! Jestem ciekaw czy dane nam będzie ujrzeć całą serię na PC. A może zapomniałem o dodaniu jakiegoś Fable'a do listy, bo twórcy zapominają o nas... Ech :unsure:

Zdecydowanie Mafia II. A i jeszcze Battlefield 3, mam nadzieję, że połączą starego BFa z rozwiązaniami z Bad Company.

Połączenie BFa/BFa 2 z rozwiązaniami z Bad Company/Bad Company 2 nie miałoby sensu! Są to dwie oddzielne drogi serii, tylko że od tych samych twórców... Więc albo czekamy na Battlefield 3, albo na BF: Bad Company 3 :biggrin: Ja na obie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...