Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Batman 2 (wreszcie w Gotham), Wiedźmin 2 (będzie lepiej niż w jedynce?-wchodzę w to), Mafia 2 (wolę GTA, aczkolwiek oczywiście zakupię), Diablo 3 (jedna z dwóch dobrych serii H&S powraca), GTA V (biorę z zamkniętymi oczami, nie zależnie od ocen itd, choć te wysokie muszą być).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem na Saints Row 2 w TopSeller. Ale mimo odwiedzin 2 empików i media markt nie znalazłem.

MAM PROŚBĘ I PYTANIE:

jak ktoś wybiera się do MM lub empiku lub był tam po 26 marca to czy widział tam w.w. grę.

Bo nie wiem czy tylko do mojego miasta nie dowieźli czy wogóle nie wyszła w tej serii. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na grę zwiastującą koniec świata :tongue:

Na pewno czekam na Id's Rage oraz Raven's Singularity (choć może być zbyt podobne do nowego Wolfa).

Ale przede wszystkim czekam na grę, przy której powiem "O w mordę jeża, to jest wspaniałe, jeszcze nikt czegoś takiego nie wymyślił, to jest po prostu nieludzkie, grę mogę przechodzić 10-tki razy i przy każdym podejściu do niej będę odkrywać nowe wcześniej niezauważone elementy..." itp. itd. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na (aktualnie):

- aż będzie mi dane zagrać w AC II

- Zapomniane Piaski (koniecznie, w końcu nie z byle jakiego powodu jestem princefanem!)

- Wiedźmin 2 (ten tytuł zaczyna nabierać coraz lepszych kształtów)

- Darksiders PC (ma średnią 84% na Gamespot, więc to musi być całkiem niezły tytuł)

- Split/Second (czuję, że trzeba mieć 60fps - wszak dopiero przy tym taki Burnout stawał się orgią prędkości)

- NFS od Criterion (jak zrobią taką optymalizację jak w Paradise - to biorę bez wahania!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja zaktualizowana lista:

- Split Second

- PoP: Zapomniane Piaski

- Wiedźmin 2

- Batman Arkham Asylum 2

- Fallout New Vegas

- Alpha Protocol (może jednak coś będzie z tej gry...)

- 6 Days in Fallujah (na nowe Call of Duty nie czekam, bo seria już totalnie schodzi na psy. A ta gra zapowiada się ciekawie, tylko mogą być problemy ze znalezieniem wydawcy...)

- Ghost Recon: Future Soldiers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

Alpha Protocol - zawsze chciałem zagrać w szpiegowską grę z elementami RPG

Kane & Lynch 2 - czyli para psychopatów w Shanghaju

Hitman (5?) - bo uwielbiam Tobiasa

APB

Ghost Recon: Future Soldier - o ile dalej będzie to dobry, taktyczny FPS a nie konsolowa sieczka

Star Wars: The old Republic

Two Worlds 2

Diablo 3 - nie umiem się doczekać zagrania Witch Doctorem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimo oczekiwanymi tytułami są:

Heavy Rain (Modlę się by pojwiła się na PC)

Dead Space 2

Batman AA 2

Diablo 3

Two Worlds 2

Alpha Protocol

-II- Polaris

Mafia 2

Thief 4 (ponoc ma być)

Singularity

SW The force unleashed 2

kolejne gry związane z uniwersum Metro 2033

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na:

1. Arcania: A Gothic Tale - pomimo kilku "kontrowersyjnych" decyzji twórców nie zamierzam zajmować jakiegoś konkretnego stanowiska w stosunku do tej gry, dopóki nie zobaczę jej na własne oczy.

2. Dead Space 2 - na palcach jednej ręki mogę policzyć wszystkie horrory w jakie grałem, ale wiem jakie są fakty. Pierwszy Dead Space wciągnął mnie bez reszty i mam nadzieję, że z kontynuacją będzie podobnie.

3. The Old Republic - niech wreszcie wyjdzie gra, która zmiażdży, albo przynajmniej będzie w stanie prowadzic wyrównana walkę z WoW'em...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na.

Warcraft IV. Póki co są plotki i spekulacje o tym tytule, ale może po wydaniu pierwszego epizodu Starcrafta 2, Blizzard powróci do serii Warcrafta w formie RTS'a ?

Nowy Command & Conquer. Tyle że osadzony w innych realiach, nie wojen o tyberium jak to było z C&C4, miało być epicko wyszło średnio. Ewentualnie czekam na FPS'a dotyczącego tej serii.

Red Faction 4. Jak ujrzałem zapowiedź do tej gry, to aż mnie zatkało, nie miałem okazji grać w dwójkę i Guerilla, więc pora to nadrobić.

Arcania: A gothic tale. Z racji tego że jestem fanem, obadam co ma nowa część Gothica do zaoferowania.

Grand theft auto V. Jestem fanem serii, i na pewno nie omieszkam zagrać w najnowszą odsłonę.

Halo: Reach. Tutaj powiem jedno. Cudeńko na grafice z 2007 roku.

Ewentualnie jakieś nowe gry z serii Soldiers: ludzie honoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Command & Conquer. Tyle że osadzony w innych realiach, nie wojen o tyberium jak to było z C&C4, miało być epicko wyszło średnio. Ewentualnie czekam na FPS'a dotyczącego tej serii

ja też czekam na taką grę. Powstawała nawet taka, ale z tego co wiem to porzucono ten projekt. Gra w którą można by się wcielić w Commando Nod albo GDI coś w stylu Call of Duty, brzmi fajnie. Ale chyba już nie doczekamy.

JA czekam zato, na Drakensang 2, jeśli rzeczywiście będzie taka jak jedynka tylko z poprawonymi pewnymi elementami, to szykuje się coś dla mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...