Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Choć kocham TD:U, dwójka wydaje mi się być nieco zbyt zręcznościowa, nowy NFS to samo. Gameplay'e z Mafii II również nie ryją beretów. Podoba mi się Gears of War 3, nowy Fallout, no i oczywiście Fable III ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 vs PES 2011 - ciekawe jak będzie wyglądała rywalizacja w tym roku. Mam wrażenie, że panowie z EA odpuścili sobie WC2010 żeby zrobić lepszą fifkę na PC. Widziałem gameplay PES2011 i trochę się rozczarowałem bo zbyt wielu nowości nie widać

Football Manager 2011 - ciekawe co nowego wprowadzą panowie z SI

TDU2 - jedynka była doskonała, niemalże... ciekawe co pokaże dwójka...

Wszystkie nowości od Ubisoftu. Nie da się ukryć że Ubi udowadnia, że można robić gry z nextgenową ładną fotorealistyczną grafiką na PC, w dodatku dobrze zoptymalizowane o rozsądnych wymaganiach. A co poniektórzy producenci mają z tym jeszcze problemy.

Wiedźmin 2 o ile wyjdzie pod koniec tego roku. To będzie coś!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable III- muszę mówić, dlaczego?

Fallout- jestem zakochany w części 3ciej, a co opiero będzie w NV :)

TDU- pierwsza część ryła beret, a ma być jeszcze lepiej.

Mafia II- gra zaczęła mi się podobać :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na->

1. Wiedźmin 2. Dlatego że bardzo podobała mi się pierwsza część a książkową sage o wiedźminie bardzo lubie czytać

2. Shogun 2 Total War. Jestem fanem tej serii.

3. Two Worlds 2. Jedynka była taka sobie ale sequel zapowiada się co najmniej dobrze.

4 .Polskie Imperium od Krzyżaków do Potopu. Może to być całkiem fajna strategia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 - podobno w końcu doczekamy się dobrej gry na PC

PES 2011 - liczę że KONAMI wprowadzi trochę świeżości bo w sumie od 3 lat dostajemy tą samą grę...

CoD: Special Ops - kocham tą serię dlatego nie mogę się kolejnej części doczekać

Mafia II - pierwsza część jest na mojej TOP5 gier wrzechczasów tak więc nic dziwnego, że czekam na sequel

Wiedźmin 2 - fana ASa, pierwsza część mi się mega podobała

TDU2 - jak nie lubię ścigałek, tak pierwsza część mnie zauroczyła i spędziłem przy niej wiele godzin wykonując wszystkie wyścigi, zadania itp.

Mass Effect 3 - dwie pierwsze części są nieziemskie (i dosłownie i w przenośni) więc nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać na trzecią część

Ogólnie na wiele gier czekam ale na te najbardziej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

Crysis 2 - pierwsza część bardzo mi się podobała i mam nadzieje, że druga również będzie genialna (choć, może mi się wydaje, ale grafika jest jakby słabsza, ale to tylko moje prywatne spostrzeżenie )

Mass Effect 3 - jedynka była ciekawa, dwójka mi się naprawdę spodobała (choć fabuła nie porywała) i mam nadzieje na świetną część trzecią.

Fallout Online (Project V13) - na razie nie wiele wiadomo na temat tej gry, aczkolwiek wiadomo, że jest tworzona. Może w końcu zagram w jakieś MMO.

Wiedźmin 2 - Pierwsza część była pozytywnym zaskoczeniem i bardzo dobrze oddawała klimat sagi. Liczę na świetnego RPG'a w polskim wydaniu (a wiele wskazuje na to, że W2 taki właśnie będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...