Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

1. Mafia II

2. R.U.S.E.

3.Alan Wake (o ile wyjdzie na PC)

4.Warcraft 4 ( o ile powstanie....)

5.Starcraft 2

6. Wiedźmin 2

Kolejność przypadkowa...pewnie doszły by jeszcze jakieś ale na razie nic mi nie przychodzi do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tych najważniejszych dla mnie to:

-Mafia II oraz kolejne części jeśli kiedyś wyjdą

-The Elder Scrolls V

-Kolejne Gothici/Riseny

-Sam & Max Sezon 2 w polskiej wersji

-KotOR III

-Diablo III

-Wiedźmin II

-Medal of Honor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond: good. & evil 2 - ktoś się orientuje nt.?

warcraft 4

wiedzmin 2

arcanum 2

Co do Beyond Good&Evil 2 prace nad dwójką z tego, co wiem są tymczasowe wstrzymane. Niestety, kryzys robi swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że: 2010 - rok sequeli.

Na Mass Effecta 2 już nie czekam, jedynie na to aż stanieje. Czekam na DA:O, które wygrałam i ma mi zostać wysłane. :happy:

Odwołując się do tematu, chętnie zagram w 2-gą część Drakensanga. Na razie to chyba tyle, gdyż sporo mam gier do nadrobienia, więc mało czasu na czekanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na kontynuacje wspanialej seri gier mafi ( w sumie byla tylko 1 czesc)

Teraz czekam na na StarCraft Pelna wersje... :laugh:

No i wkoncu czekan na gta episode from liberty city na pc.... ( chyba wszyscy fani tej gry oczekuja)

Pozdrawiam... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już tu posta, ale ostatnio całkiem przypadkowo dowiedziałem się (kumpel mi powiedził), że ma wyjść Hitman 5! :) Już się nie mogę doczekać. To gra wspaniała, dająca możliwości przejścia na wiele, wiele różnych sposobów. Do gustu szczególnie do tej pory przypadły mi Kontrakty, choć niektórzy twierdzą, że to najgorsza odsłona sagi o Agencie 47.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC zdecydowanie StarCraft 2. Za The Old Republic trzymam kciuki, ale i tak będzie abonament więc... (swoją drogą to paranoja musieć kupić grę i jeszcze abonament płacić. :/ Zgrzyt? [dlatego wolę Runes of Magic od WoWa ;P] ) a tak poza tym, to chyba nic. Chociaż nie - na nową Larę czekam, bo jestem jedną z nielicznych osób, które twierdzą, że wyjdzie jej to na dobre. :) Wiedźmin 2 i tak mi nie pójdzie. O Fable 2 na PC można tylko pomarzyć. Jedyne na co liczę jeszcze, to PRAWDZIWY Rayman - taki jak dawniej, a nie Kórliki głupie.

A na mojego kochaniutkiego NDSka to chyba raczej nic się nie zapowiada niestety... ;( A nie! Moment! Przecież w tym miesiącu jest europejska premiera remake'u Pokemonów Gold!!! :D (jakże niedoceniana seria :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam z utęsknieniem na Mafię II. Po tylu przeczytanych zapowiedziach i pochwałach uważam, że szykuje się genialna gra. Potem jeszcze Crysis 2. Najbardziej mnie ciekawi co chłopaki z Cryteka zrobią z CryEngine :P Dalej jeszcze Diablo i StarCraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...