Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja osobiście czekam na

-Fable 3

-Mafia II

-Mass Effect 3

-Crysis 2

-CoD:Black Ops

-Starcraft 2

-Assassins Creed:Brootherhood

-Wiedźmin 2

oraz na wszystkie inne ciekawe tytuły. Perełką w tym wszystkim jednak jest Mafia 2 , na którą praktycznie odliczam dni ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Call of Duty : Black Ops. W Mordem Warfare 2 zagrywałem się u kolegi ale nie kupiłem ze względu na brak funduszy.Poza tym zniechęcił mnie brak dedykowanych serwerów ponieważ nie można było by się umawiać na 1vs1.

Jak w black ops będą dedykowane servy to myśle że kupie. Ale sobie jeszcze poczekam :happy: :happy: :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na Deus Ex: Human Revolution. Po obejrzeniu trailera postanowiłem jeszcze raz zagrać w moją ulubioną grę, czyli pierwszą część DE. Trochę się obawiałem, że już nie będzie się grało tak fajnie jak kiedyś, ale na szczęście Deus Ex nadal rządzi i jak na razie pozostaje moim Number One. ^^ Dlatego trzymam kciuki za - miejmy nadzieję - powrót do świetności serii.

Na drugim miejscu jest Dungeon Siege III. Obie części wraz z dodatkami przeszedłem 3 razy + multi. Nie mogę się doczekać!

Trzecie miejsce to Diablo III.

Inne gry, na które czekam to Fallout: New Vegas ("trójka" to był marny Fallout, ale całkiem dobra gra :P), Brink, Rage i pewnie jeszcze inne tytuły, które w tej chwili wyleciały mi z głowy. Interesują mnie też Guild Wars 2 i Wiedźmin 2, ale raczej z ciekawości - jak okażą się świetne, to może zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie po ty co zaserwowalo mi gta4, czekam na sequel. Jestem ciekaw jak poradza sobie tworcy.

W drugiej kolejnosci czekam na gw2, w gw1 gralem dluugo...ale zobaczymy czy chociaz w to zagram, bo mmo to jest straszny zlodziej czasu.

Przy okazji jestem ciekaw jak bedzie wygladal nowy CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam aż takich za dużych wymogów, ale są gry na które czekam :

Call of Duty - Black Ops (najważniejsza na jaką czekam)

Call of Duty - Modern Warfare 3

Red Dead Redemption (PC)

Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów

Assassin's Creed 3

F.3.A.R.

BulletStorm

Medal of Honor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najbardziej ciekawi mnie Singularity, więc to tej gry wypatruję :smile: Poza tym śledzę poczynania nad Crysis 2 oraz CoD: Spec Ops...

Natomiast z gier, które już są w sprzedaży, mam zamiar kupić Assassin's Creed 2 (już kupiłem :smile:) i PoP: Zapomniane Piaski :happy:

PS Byłbym zapomniał, chcę Alana Wake'a na PC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...