Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Trzy gry na które czekam z prawdziwym utęsknieniem:

1. Aliens vs. Predator - spytacie czemu na to czekam? No cóż, dawno w żadnej grze nie poczułem się Łowcą... dosłownie.

2. Dragon Age: Origins - ponieważ jestem fanem cRPG-ów.

3. Mass Effect 2 - ciekawi mnie jak dalej potoczą się losy komandora Sheparda.

A tu dwie gry na które czekam, aby zobaczyć efekt końcowy:

1. Mafia II - czyżby wreszcie GTA miało zrobić sobie wycieczkę do lamusa?

2. Star Wars: The Old Republic - ciekawi mnie czym BioWare popiszę się na polu gier sieciowych. Pożyjemy, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Alpha Protocol.

Dlaczego? Bo to w końcu będzie porządne RPG dziejące się w teraźniejszości. Mniej więcej.

Kiedyś RPG jeszcze przed erą komputerów musiało dziać się w klimatach fantasy - magia, miecz, mistrz gry i te sprawy. Potencjał gatunku ograniczany był wyłącznie do jednego sztafażu. Dlatego takim odkryciem był dla mnie Fallout. W końcu RPG bez fireballi! I do tego fabuła znacznie ciekawsza, poważniejsza i bardziej realistyczna, niż jakieś ratowanie świata przed kolejnym smokiem (blee, nuda i komunał, gdzie jest miska na pomyje?). To rozszerzenie tematyczne znacznie się gatunkowi przysłużyło. Tyle, że z czasem doprowadziło do powstania kolejnego kanon - Baldur i Fallout, Morrowind i Old Republic, Wiedźmin i Mass Effect, kumacie? Utarło się, że RPG to albo fantasy, albo science fiction, albo "przeszłość" albo "przyszłość". Nawet steampunkowe Arcanum swoją atrakcyjność i świeżość oparło na połączeniu tych dwóch sfer. Powód pewnie jeden - twórcy RPG nie mogli zdobyć się na pomysł wyrzucenia z tego gatunku magii, więc zastąpili ją jej alternatywnym rodzajem - technologią. Ale schemat działania pozostał właściwie ten sam.

Tymczasem ja właściwie od zawsze czekam na RPG, które wyjdzie poza ten schemat i będzie toczyć się w czasie teraźniejszym i w którym podstawowy wybór kreacji bohatera nie będzie koniecznie opierał się o wybór między walką, a (pseudo)magicznymi sztuczkami. Mam wielką nadzieję, że czymś takim będzie Alpha Protocol. Świeżym powiewem dla wyeksploatowanego gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem i doszedłem do wniosku, że na nic nie czekam z utęsknieniem... Owszem, chciałbym zobaczyć efekt końcowy produkcji np. Borderlands, Wiedźmina 2 czy Brink. Ale szczerze powiedziawszy, jakby te gry nigdy się nie pojawiły (tfu!), to nie wywarłoby na mnie większego wrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie zaskoczenie jeśli powiem, że na Modern Warfare 2, które kompletnie mnie zmasakruje :) Przy okazji, na PS3 pojawią się dwa wielkie hity - Uncharted 2 oraz God of War 3. Konsolowe killery, których posiadacz maszyny Sony nie może zignorować :) Kumpel ma więc będę miał okazję również zagrać i przejść od początku do końca. Szykuje się coś wspaniałego :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Battlefield:Bad Company 2 (Ubóstwiam serię :tongue: ) Potem Call of Duty: Modern Warfare 2, którego prędko nie kupie z powodu braku kasy :\. No i Wiedźmin 2, który mam nadzieję, że będzie trzymał klimat "jedynki" (choć pewnie i tak kupie dopiero jak będzie w tańszej serii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są na szybko:

- (Call Of Duty) Modern Warfare 2 : Pierwsza część była świetna i myślę, że druga będzie nawet lepsza :happy:

- Assasin's Creed II

- Dirt 2

- L4D 2

- Battlefield Bad Company 2 - zapowiada się fajna strzelanka po sieci

- APB

- Brink

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War III - Kratos+Bitka z Bogami = <ślinotok>

Diablo III - chce wreszcie normalnego "rynku" przedmiotów w grze a nie robienia w ciula na okrągło. No i oczywiście chce pograć Witch Doctorem ^^

Starcraft II - strategia od Blizzarda. Więcej mówić nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisze może jeszcze raz, na co obecnie czekam, bo troche się lista zmieniła. :]

Modern Warfare 2

Assassin's Creed 2

WWE Smackdown! vs. Raw 2010

Pro Evolution Soccer 2010

Football Manager 2010

To chyba tyle, może coś przegapiłem, nie wiem, ale na te gry czekam w pierwszej kolejności. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...